Jump to content

Poukladajte farby

Sniper
 Share

Recommended Posts

monitor LCD, notebook.

druhýkrát o pár hodín som už nedávala taký pozor, bolesť hlavy a unavenejšie oči, bolo tam šesť chýb, ale už neviem kde.

Chcela by som to niekedy skusit,ale aj ked viem,ze mam dobry zrak, nedokazem sa sustredit na tie farby pre bolest hlavy :lol:

• 4 years later...
  • 2 weeks later...

Ja som "slepý". Len okolo 35-40.

To porovnanie s ostatnými nefunguje.

Je tam len akási škála 0-99, kde je vyznačená poloha osoby.

Zaujímalo by ma, ako vyzerá gaussovka, alebo aspoň medián.

Samozrejme, že by to malo byť ešte očistené

o hodnoty nad 1000 (resp. niekoľko sto),

ktoré vznikli odklepnutím bez úpravy.

Isté porovnanie mám s fórumákmi (na tom som asi dosť zle),

ale je to veľmi malý štatistický súbor.

Aspoň že vidím zelenú a červenú na semafóre...

• Upvote 1

12
velmi som sa s tym nehral, urobil som to asi za 3 minuty, podla mna na moj vek, okuliare, stary notebook celkom dobre

chyby v odtienoch modrej do zelena a modrej do fialova

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

• Similar Content

• game
      By game
      vymysleli ju mladí Nóri, a podľa nich je hra s malými magnetmi nekonečná ... myslím, že ako deti sme o tom vedeli svoje, len sme ich nikdy nemali toľko :)

namiesto slov videá:

• vred
      By vred
      Tak tuto hru zakladam uz aj tu.. Ten kto zacne sem prida nejaky hudobny klip, a dalsi v poradi musi aspon 2-3 riadkami okomentovat ten videoklip, a prida dalsi. Myslim si ze bude dost zaujimave citat hodnotenie od ludi co napr. ten zaner nepocuvaju.
      A aspon donutime ludi si vypocut nieco co napr. nenavidia :lol: a to potesi.. :)

Tak zacnite niekto.. Pridajte videoklip a pockajte na druheho, ten ho potom okomentuje a prida dalsi klip..
      Ja sa pridam neskor..
    • phersu
      By phersu
      Tak zasa nejaká nová hra.

Pravidla sú ako u väčšiny hier tie isté.

Niekto zadá knižnú postavu, alebo napíše krátky úryvok z knihy a ďalší háda názov knihy a jej autora.
      Ak niekto uhádne, autor musí potvrdiť, že to je správne.

Tak BIBLIOFILI do toho :lol:

Niečo na začiatok

Paul Bäumer
    • flower
      By flower
      Nezakladám tému, do ktorej sa môžu zapojiť i obyčajní laici. Potrebujem totiž súrnu pomoc. Týka sa akrylových farieb. Viem, že existujú aj fluoreskujúce (svetielkujúce), ale existujú i v takej podobe ako sú tempery? Lebo sprej nechcem. A druhá otázka: existuje fluoreskujúca biela? Tak ďakujem za prípadné odpovede a kto chce, môže napísať nejakú vašu skúsenosť s týmito farbami. Ešte raz ďakujem.
    • Jovzin
      By Jovzin
      Hmm prave citam ze Koch media ( hry ako X2, X3 ) kupila Volition ( FS 1 a 2)
      Ze by mozno bola malicka nadej ze sa dokopaju a bude FS 3 ?
      BY bolo super ale no je to iba fool's hope no...
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy