slimak Zverejnené 5. Október, 2019 Zverejnené 5. Október, 2019 Dnes je den kedy ma asi posledny krat bude zaujimat co sa u nich udeje. Volit budem uz nieco ine, este neviem co. Ale ta strana za 10 rokov bola zbytocna. Nic nula. Jednotlivci co poukazovali na podvody. Sulik? Uz aj naposledy som ho nekruzkoval,mne chybat neebude. Ale nech dostanu cez 5 percent este ma pobavi. Este stou stranou co ma napadne najlepsi program 10 rokov najlepsi ludia a teamleader.
slimak Zverejnené 5. Október, 2019 Zverejnené 5. Október, 2019 Tak to dopadlo dobre. SaS ani Sulik ma uz nezaujima, ale nech ostanu v parlamente so Sulikomm je sranda. Budem volit alternativu teda pre mna je len Matovic(co je to iste ako Sulik) ale skor Za ludi. Nebudem volit stranu kde prebehnu ludia SaS. Teda tam kde skonci rajtar, Blahova Kissova,Galko ich volit nebudem. Potom mozno KDH. Mam spoluziaka ,slusny clovek za SaS v minulosti aj kandidoval do NRSR aj je ich clenom. Je to slusny clovek. Nerozpraval som sa snim mozno aj 5 rokov,ale viem kto to je.https://video.sme.sk/diskusie/dpl/27781253/Sulik-platformu-na-kandidatke-odmieta-Galko-dufa-ze-si-to-rozmysli.html
informator Zverejnené 19. November, 2019 Zverejnené 19. November, 2019 Sulik sa rozhodol rokovat a vytvorit nejaky volebny spolocny blok proti Ficovi a spol, pretoze ma (udajne) obavu z prepadnutia hlasov opozicie.....uff....ved je to este vacsi blb, ako som si myslel....terajie preferencie opozicnych kriminalnikov a inseminatorov sa pohybuju na hranici zvolitelnosti, pretoze ich asi volici nepodporuju a su z nich uz frustrovany, ale drzim im palce a ked sa zdruzia skor sa rozpadnu.... :)
alamo Zverejnené 11. Marec, 2021 Zverejnené 11. Marec, 2021 Sulo.. Neváhaj a zachráň sa.. Podaj demisiu.. Zdieľať "spoluzodpovednosť" s Matovičom, je politická sebevražda..
informator Zverejnené 15. Marec, 2021 Zverejnené 15. Marec, 2021 Sprosty a Sprostejsi maju tlacovku.....samozrejme o tom, ze vinu nesie niekto iny, ako tato zhulena skupinka....pomozu iba nove volby a generacna vymena politikov, pretoze ta dnesna politicka "elita" si uz nemoze najst medzi sebou doveru.....
dead Zverejnené 15. Marec, 2021 Zverejnené 15. Marec, 2021 ked uz informator vola po generacnej vymene, tak to musi byt naozaj vazne
informator Zverejnené 15. Marec, 2021 Zverejnené 15. Marec, 2021 mas nejaky iny racept?.......tuto bandu drzi pokope len strapec eurofondov....uz aby si zavesili na krk tu delovu gulu a pobrali sa za tymi, co vdaka nim, uz prisli o zivot.....cez 8 000 vykricnikov ti nevadi?....
informator Zverejnené 15. Marec, 2021 Zverejnené 15. Marec, 2021 ja nevyberam hrobarov, pretoze tych vybrali media....to su hrobari spolocnosti a fungovania statnych organov...tato zlocinecka vladna zostava, je iba ich nastrojom....zjavne to "trochu" do--bali a teraz sa vivinuju....
dead Zverejnené 15. Marec, 2021 Zverejnené 15. Marec, 2021 informator, asi len tazko by si dokazoval zodpovednost u konkretnych ludi. Ohanas sa tu zlocincami a ked ide o tvojich, prvy nas utekas poucit o prezumpcii neviny. Chod do riti s takym pristupom. Ale mozme to skusit Predseda vlady, neschopny sa ovladat. Predseda jednej vladnej strany, cynicky tabulkar Predseda inej vladnej strany rozvaza cez lockdown y po Bratislave Predsednicka dalsej vladnej strany, no neviem Predseda opozicnej strany na verejnosti a vo verejnych prejavoch schvalne porusuje protiepidemiologicke opatrenia, to iste toleruje u tych, co stoja pod podiom, z valnej casti dochodcov Predseda inej opozicnej strany exaktne vyzyva na nedodrziavanie protiepidemiologickych opatreni, ludom dava navody, ako ich porusovat, pol roka tvrdi, ze to, co sa deje, neexistuje a opakovane siri bludy. Tak si vyber, ktoremu hajzlovi pojdes uviazat na krk delovu gulu.
informator Zverejnené 15. Marec, 2021 Zverejnené 15. Marec, 2021 pred 2 hodinami, slimak napísal: Informator , a koho mame volit? to ti ja mam radit?....si nesvojpravny?.....skus sa teda nechat viest za ruku takym liberalsociologom Vaseckom, ktory na otazku moderatorky o tom, ci by sa mala zaviest na socialnych sietach cenzura odpovie, ze ON NIE JE ZA CENZURU, ALE MALA BY SA URCIT NEJAKA HRANICA......alebo nejaky "uznavany" politolog (co je u mna nahradne slovo za darmozraca) Abraham S. sa verejne vyslovi, aby sudy rozhodovali s prihliadnutim na spolocensku objednavku (tak komentoval na verdikt sudu s Kocnerom v teme Kuciak)...skus sa nechat viest a mas vymalovane...ja som svojpravny a uznavam iba svoj nazor, co sa tyka volebnych nalad.... pred hodinou, dead napísal: informator, asi len tazko by si dokazoval zodpovednost u konkretnych ludi. Ohanas sa tu zlocincami a ked ide o tvojich, prvy nas utekas poucit o prezumpcii neviny. Chod do riti s takym pristupom. Ale mozme to skusit Predseda vlady, neschopny sa ovladat. Predseda jednej vladnej strany, cynicky tabulkar Predseda inej vladnej strany rozvaza cez lockdown y po Bratislave Predsednicka dalsej vladnej strany, no neviem Predseda opozicnej strany na verejnosti a vo verejnych prejavoch schvalne porusuje protiepidemiologicke opatrenia, to iste toleruje u tych, co stoja pod podiom, z valnej casti dochodcov Predseda inej opozicnej strany exaktne vyzyva na nedodrziavanie protiepidemiologickych opatreni, ludom dava navody, ako ich porusovat, pol roka tvrdi, ze to, co sa deje, neexistuje a opakovane siri bludy. Tak si vyber, ktoremu hajzlovi pojdes uviazat na krk delovu gulu. hajzlovi, co ma v rukach spravu veci verejnych, ktoru nezvlada a svojou nezopovednostou ruinuje zdravie obcanov a sprava sa ako dezolat a nie ako voleny zastupca ludu.....a naco sem davas tych zastupcov ludu, co nemaju v rukach exekutivu?....chces trestat spolujazdca za nezodpovednost sofera?..... 1
slimak Zverejnené 15. Marec, 2021 Zverejnené 15. Marec, 2021 pred 12 minútami, informator napísal: ja som svojpravny a uznavam iba svoj nazor, co sa tyka volebnych nalad.... Dal som ti bod za uprimnost. Svoj nazor mi stacil.
dead Zverejnené 15. Marec, 2021 Zverejnené 15. Marec, 2021 pred 48 minútami, informator napísal: a naco sem davas tych zastupcov ludu, co nemaju v rukach exekutivu? pretoze aj ked nemaju v rukach exekutivu, su verejnymi cinitelmi, rovnako ako predseda vlady, alebo ministri a maju vplyv na spravanie ludi.
buky Zverejnené 16. Marec, 2021 Zverejnené 16. Marec, 2021 No suík sa pekne vyfarbuje. Že na skorumpovaných štátnych zamestnancov, obvinených zo závažných trestných činov treba prihliadať s úctou. Kua v Číne je trest smrti štátneho úradníka za podstatne menšie prehrešky, ale ako náhle by tento zmrd mal urobiť megabiznis s koumunistickým režimom, tak je všetko OK. No čo už, Dubaj má inú životnú úroveň.
buky Zverejnené 16. Marec, 2021 Zverejnené 16. Marec, 2021 pred 19 hodinami, informator napísal: .......tuto bandu drzi pokope len strapec eurofondov.... No zjavne nie, ale veľmi pravdepodobne preto, lebo z tohto megastrapca nie je dovolené niekomu u.ebať podľa predstáv.
informator Zverejnené 16. Marec, 2021 Zverejnené 16. Marec, 2021 pred 18 hodinami, dead napísal: pretoze aj ked nemaju v rukach exekutivu, su verejnymi cinitelmi, rovnako ako predseda vlady, alebo ministri a maju vplyv na spravanie ludi. no uz len toto je argument na ospravedlnenie toho, kto ma na starosti chod statu a celu exekutivu....drzitelia exekutivy sa medzi sebou idu pomaly povrazdit, ale zodpovedny je pozorovatel....kua...to nemoze tvrdit nikto iny, iba premier a jeho mentalny pribuzny.... :))))) pred 4 hodinami, buky napísal: No suík sa pekne vyfarbuje. Že na skorumpovaných štátnych zamestnancov, obvinených zo závažných trestných činov treba prihliadať s úctou. Kua v Číne je trest smrti štátneho úradníka za podstatne menšie prehrešky, ale ako náhle by tento zmrd mal urobiť megabiznis s koumunistickým režimom, tak je všetko OK. No čo už, Dubaj má inú životnú úroveň. je to liberal ako z ucebnice.... pred 4 hodinami, buky napísal: No zjavne nie, ale veľmi pravdepodobne preto, lebo z tohto megastrapca nie je dovolené niekomu u.ebať podľa predstáv. staci mat vybratu firmu a je to zlegalizovane....
alamo Zverejnené 16. Marec, 2021 Zverejnené 16. Marec, 2021 Ten termín "do budúcej stredy".. Je kríza ako hrom, ľudia s toho doslova gegnú.. 48 hodín na rozmyslenie by bolo plytvanie časom..
dead Zverejnené 16. Marec, 2021 Zverejnené 16. Marec, 2021 pred 2 hodinami, informator napísal: drzitelia exekutivy sa medzi sebou idu pomaly povrazdit, ale zodpovedny je pozorovatel....kua...to nemoze tvrdit nikto iny, iba premier a jeho mentalny pribuzny.... :))))) informator, ja nemozem za to, ze si taky jednoduchsi. Netvrdim ze vlada nenesie zodpovednost a tvrdim, ze zodpovednost nesu aj ti, ktorych som spomenul vyssie.
informator Zverejnené 16. Marec, 2021 Zverejnené 16. Marec, 2021 pred 32 minútami, dead napísal: informator, ja nemozem za to, ze si taky jednoduchsi. Netvrdim ze vlada nenesie zodpovednost a tvrdim, ze zodpovednost nesu aj ti, ktorych som spomenul vyssie. a v com ti tebou hore spomenuty nesu zodpovednost?....ze vidia riesenie nejakej situacie pohladom inym, ako nasa zodpovedne nezodpovedna vlada?....
dead Zverejnené 16. Marec, 2021 Zverejnené 16. Marec, 2021 informator, uz sme si o tom pisali a ja sa nebudem opakovat
informator Zverejnené 16. Marec, 2021 Zverejnené 16. Marec, 2021 myslis toto?.... Citát Predseda opozicnej strany na verejnosti a vo verejnych prejavoch schvalne porusuje protiepidemiologicke opatrenia, to iste toleruje u tych, co stoja pod podiom, z valnej casti dochodcov Predseda inej opozicnej strany exaktne vyzyva na nedodrziavanie protiepidemiologickych opatreni, ludom dava navody, ako ich porusovat, pol roka tvrdi, ze to, co sa deje, neexistuje a opakovane siri bludy.
slimak Zverejnené 20. Marec, 2021 Zverejnené 20. Marec, 2021 https://www.tasrtv.sk/tyzden-v-politike/x8018iy20210318-011_tyzden/18842/ Sulik je klamar, tvrdi Hrabko(hned na zaciatku). Ja som volic SaS ale naposledy som ich nevolil(KDH,ze aj to treba skusit). Dnes ako ich vidim a poznam ,nevidim tam cloveka (okrem Sulika) preco ich volit(skor co tam vidim,ze preco ich nevolit Ciganikova,ale to vsetko dokonca Baranik.brr). Teda su mi volni. Ale ten Sulik mne pride ako normalny a zodpovedny. Aj ho chapem. Treba aj rokovat a vydrzat a stat si za tym co v pondelok povedal. Nie ako Remisova co ani nevie co tam v pondelok povedala. Nehovoriac, tyzdne dozadu,sputnik mal tlacovku 1.marca,kedy odisiel Valasek? Kedy sa to dozvedela jeho predsedkina,som si isty,ze aspon dva tyzdne predtym.
Sniper Zverejnené 20. Marec, 2021 Autor Zverejnené 20. Marec, 2021 Sulík mi príde asi najnormálnejší zo všetkých, ale mohol by byť menej tvrdohlavý. Ale politiku ignorujem asi dva mesiace a zistil som, že je to veľmi dobré rozhodnutie.
informator Zverejnené 20. Marec, 2021 Zverejnené 20. Marec, 2021 ak beries normalnost u Sulika s prihliadnutim na kvalitu normalnosti ostatku vladneho gangu, tak ano, mas pravdu...mierne nad nimi vytrca....nie je plagiator a ani matrioska.....inak je na tej istej mentalnej urovni...normalny politik nemoze predsa dobrovolne vstupit do takejto zostavy.....samozrejme, pokial nema nejake "tajne" umysli....
Odporúčané príspevky
Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky
Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom
Vytvoriť konto
Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!
Zaregistrovať si nové kontoPrihlásiť sa
Máte už konto? Prihláste sa tu.
Prihlásiť sa teraz