Skočiť na obsah

alamo

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 7
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • alamo

    4

  • Sniper

    1

  • game

    1

  • D'Ady

    1

Top prispievatelia v tejto téme

http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/293439-horsky-bezmocnost-vedie-k-napaetiu/

Horský: Bezmocnosť vedie k napätiu

Politológ Michal Horský hovorí, že občan si po dvoch dňoch udalostí v parlamente môže pomyslieť, že zlodeji kričia, chyťte zlodeja.

s názorom na to čo si asi tak myslí občan, musím nevyhnutne súhlasiť

len to slovko "bezocnosť" v titulku by som nahradil, slovkom "neschopnosť" alebo dokonca "impotencia"

nemám rád Fica, ale toto čo vidíme rozhodne nie je jeho chyba

naši páni "opozičníci" existujú v akejsi bubline, názory a potreby ľudí platiacich dane, ich jednoducho nezaujímajú, ani k nim nepreniknú

aby mal tento, odvolávací cirkus zmysel, to by najprv museli odvolať sami seba

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mám len ja taký dojem, alebo sa naši pseudopraičiari, pri odvolávaní Fica, akurát totálne znemožnili?

ak nie takto, tak ako, by mala vyzerať nejaká skutočne účinná opozičná práca?

https://www.freespace.sk/tema/4869-zakladanie-t%C3%A9m/

 

 

Ja neviem o čo v tejto téme ide. Človek, ktorý je 4 dni mimo internetu z tvojho príspevku nevie o čom sa tu má baviť. Aj keď je to téma, o ktorej by sa dalo baviť celé hodiny, nemám sa od čoho odraziť. Ale aspoň si jediný, ktorý na posledné dni v Národnej rade nejakým spôsobom zareagoval.

 

K tomu znemožneniu pravice - nemyslím si. Znemožnili sa akurát tie biele kone od Ja a Ty, ktoré dva krát z parlamentu odcválali.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

krucinál fagot

veď zorganizovať takýto cirkus s bojovým pokrikom  "zlodej! zlodej!", tesne po tom čo sa prevalilo Frešove "inteligentné riadenie nehôd",

by mohol len totálny dement

http://milankolukac.blog.sme.sk/c/337545/Havarovany-Freso.html?utm_source=sme-widget&utm_medium=web&utm_campaign=blog

 

a ja by som odtiaľ "odcválal" len aby som nemusel počúvať, tú jalovú, rečnícku onaniu, bez akéhokoľvek obsahu a zmyslu

pretože pokrik "zlodej! zlodej!" si môže dovoliť iba ten, kto ním sám nie je

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kde je tu nejaká opozícia ?

 

predpokladám, že na základe názvu témy a tej vetičky v úvode ide o terajšiu opozícii voči jednofarebnej vláde, teda terajších pravičiarov ?

znemožňujú sa v kuse, už rok je tu sem tam cirkus, ktorý spácha pán Matovič, za KDH píše športové a náboženské blogy a o svojich úspechoch s návštevou Vatikánu Jožko Mikloško, majster Vašečka sa na FB denne modlí a jeho zbor židov mu pritakáva ku každému slovu 29 x amen, denne, SaS zmizol z mapy, Bugár asi už aj umrel, Hlina občas prefacká smerákov ...

 

kde je tu opozícia ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pripravme sa mentálne, na ďalší parlamentný cirkus bez reálneho výsledku
http://zdravezdravotnictvo.etrend.sk/udalosti-a-novinky/opozicia-sa-pravdepodobne-pokusi-odvolat-ministerku-zdravotnictva.html
Opozícia sa pravdepodobne pokúsi odvolať ministerku zdravotníctva
Dôvodom má byť päťdňový výpadok záchranárskych vrtuľníkov v Trenčíne a Bratislave

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 rokmi...

Toto vidi kazdy kto ma viac ako ludovu skolu umenia........ :(

 

 

 

Poviem to tak, ako to vidím. Prvá vec je, že opozícia tára a je dutá ako bandaska. Druhá vec je, že nemá žiaden koncept, ako to robiť inak, a to po tom všetkom povaľovaní sa v parlamente boli už aj vo vláde, ale dopadlo to katastrofálne, takže je to už trošku komické. Chcem však povedať, že malá otvorená ekonomika nikdy nejde podľa seba. To je absurdná ilúzia a pokiaľ chceli byť občania Slovenska v EÚ a v eurozóne, tak tie limity sú, samozrejme, ešte väčšie. Okrem toho nás čakajú obrovské štrukturálne výzvy, ktoré nevieme vyriešiť, a aj keby sme ich začali riešiť už dnes absolútne ideálnym spôsobom, čo nepredpokladám, tak sa výsledky dostavia možno o 10 alebo 15 rokov. Bol by som preto skôr za kvalifikovanú širšiu spoločenskú a politickú diskusiu o tom, ako ďalej a čo sú najväčšie výzvy pre Slovensko na 20 rokov dopredu, pretože tieto hádky koalície a opozície sú absurdné. Už som, popravde, aj trochu znechutený z ľudí, ktorí si stále myslia, že Kažimíra treba biť po hlave za nejaký graf, ktorý mu pripravili podriadení a pripravili mu to zle, to je druhá vec, ale to nie sú veci, ktoré rozhodujú o budúcnosti tejto krajiny. Človek nie je idiot. Keď sa tu chceme stále hrať na to, že može hovoriť ktokoľvek z opozície, kto sa tam 20 rokov váľa v parlamente, ale dokopy v hlave nič nemá a vliezol tam po chrbtoch politických strán, tak debata potom stráca zmysel.

 

http://www.parlamentnelisty.sk/arena/rozhovory/Opozicia-tara-a-je-duta-ako-bandaska-Odliv-ludi-ktori-sa-uz-nevratia-na-Slovensko-je-obrovsky-a-bude-ich-este-viac-varuje-ekonom-Vitkovic-296605

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov