Skočiť na obsah

Flash hra The Last Stand


Mgr. L.E.G. von Trips

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 5
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Mgr. L.E.G. von Trips

    2

  • havarka

    2

  • Sniper

    1

  • lopata555

    1

Najaktívnejšie dni

Top prispievatelia v tejto téme

to som presiel komplet, ale nevsimol som si, kde je tam score.

 

no ucinne je podla mna dat si prvu zbran UZI alebo M16 a druhu motorovu pilu na krajanie zombikov zblizka. zda sa mi, ze vojaci sa daju zmarnit iba oskalpovanim tou pilou.

 

a tie tlste matrony v natackach strielajte do tych nataciek, lebo ich tela absorbuju velke mnozstvo projektilov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dvojku tiež dám onedlho na web. Ináč (v jednotke) našli ste zbraň Barrett? Jednou ranou odbachnete aj troch zombíkov naraz.

 

no ucinne je podla mna dat si prvu zbran UZI alebo M16 a druhu motorovu pilu na krajanie zombikov zblizka. zda sa mi, ze vojaci sa daju zmarnit iba oskalpovanim tou pilou.

Motorovú pílu jednoznačne ako sekundárnu zbraň, najlepšia obranná zbraň. Podarilo sa mi ubrániť aj keď zombíci zničili val. Vojakom mieriť rýchlopalnou zbraňou na nohy.

 

a tie tlste matrony v natackach strielajte do tych nataciek, lebo ich tela absorbuju velke mnozstvo projektilov.

Všeobecne každému by sa malo mieriť na hlavu, často stačí 1-2 výstrely z účinnej zbrane a je po ňom. Okrem vojakov, tým sa oplatí viac mieriť na nohy.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov