Skočiť na obsah

V ktorý deň ste sa narodili?


aljak63

V ktorý deň ste sa narodili?  

45 členovia hlasovali

  1. 1. V aký deň ste sa narodili?



Odporúčané príspevky

Ahojte, no a je tu takato zaujimava tema o tom, v ktory den v tyzdni ste sa narodili ...

 

Takze pekne zahlasujte do ankety a pochvalte sa ze v ktory den sa vam zachcelo prist na tento svet

 

 

No a druha cast temy :) Existuju nejake povery o tom ze ake su napr. nedelniatka, alebo pod. ? Teda ci su nejake uvahy o tom ze ake "magicke" vlastnosti alebo povahove crty maju deti podla toho v aky den tyzdna prisli na svet? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak budem prvá

 

a hlasujem za nedeľu :lol:

ohľadom druhej časti... no, u nás sa hovorievali nejaké "múdrosti", ale neviem si teraz na nič konkrétne spomenúť..

ale na nete som našla nejaké tie povery... sú trochu ujeté, ale možno sa v tom niekto nájde, no :)

Takže:

 

Pondelok - Narodení v pondelok majú k svetu kladný vzťah. Mávajú zdravú pleť a pekné oči. Bývajú netrpezliví, preto majú problémy s dotiahnutím vecí až do konca.

 

Utorok - Utorkové deti sú neposedné, nevydržia dlho na jednom mieste. Vyznačujú sa citlivosťou na potreby iných. Bývajú väčšinou celý život šťastné.

 

Streda - Narodení v stredu maj veľké osobné čaro. Milujú cestovanie a zažívajú veci, o ktorých iní môžu iba snívať.

 

Štvrtok - Najmagickejší deň týždňa. Možno práve preto ľudia, ktorí prišli na svet v tento deň sú výnimoční a dosahujú úspechy bez väčšej námahy.

 

Piatok - Piatok je šťastný deň pre zamilovaných. Narodení v piatok sú citliví a štedrí.

 

Sobota - Ľudia, čo sa narodili v sobotu bývajú zväčša pekní, no nie sú pre to márniví. Ťažko pracujú, aby dosiahli svoj cieľ, a priatelia sa vždy môžu spoľahnúť na ich úprimnosť.

 

Nedeľa - V nedeľu sa rodia ľudia so zmyslom pre humor. Sú usmievaví a vždy si nájdu dôvod aby sa mohli radovať. Vďaka tomu žijú dlhšie, ako iní. Nenariekajú na nedostatok peňazí, niektorí majú dar jasnovidectva.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jej super ze sa to rozbehlo :) dakujem vam :)

 

no a este aj ja som zahlasoval do ankety: Nedeľa

 

 

cize som nedelniatko, no a to ze su nedelniatka lenive ;) tak to uplne na mna pasuje :lol: no a vcera som pocul, ze nedelne deti su najstastnejsie na svete (vlastne nieco v zmysle ako Aika pisala) ... ;) a na mna sedi aj ta povera pre stredove deti (milujem cestovanie) a aj pre piatkove (som citlivy).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som utorkový. :)

 

Utorok - Utorkové deti sú neposedné, nevydržia dlho na jednom mieste. Vyznačujú sa citlivosťou na potreby iných. Bývajú väčšinou celý život šťastné.

 

No celý ja :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Štvrtok - Najmagickejší deň týždňa. Možno práve preto ľudia, ktorí prišli na svet v tento deň sú výnimoční a dosahujú úspechy bez väčšej námahy.

hej, to je pravda, že dosahujem úspechy bez väčšej námahy, len ja tomu hovorím, že "blbí majú šťastie" :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som sa narodila v sobotu, neviem ci to na mna sedi, to by ini museli posudit :) ale sedi na mna aj nedela, ja sa furt usmievam a z nicoho si nerobim tazku hlavu, myslim ze to by potvrdilo viac ludi z mojho okolia, mozno preto ze som sa naroidla v sobotu vecer :lol: :)

 

este som nasla takuto zaujimavu vec, nebudem to tu pastovat cele lebo je to dlhe ale je to charakteristika podla toho, v akom dni v poradi ste sa narodili:

 

Is your birthday day 29 of the month?

Your Life

You can trust your sixth sense. Life is exciting so routine job is not your

interest. You have great ideas and fantastic imagination. You often

feel tired of things and people around you.

Your Love

You can tell what's in the mind of another person just from

looking into his/her eyes. You are paranoid and jealous and these

are the cause of fights between you and your lover.

Sometimes the thing you believe in is just your imagination.

a tu je to cele:

 

http://gleez.com/services/astrology/birthday_meanings

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nedeľa

 

lenivosť na mňa sedí

aké ešte majú byť nedeľniatka ? najšťastnejšie ? á ... nie, to nie ... jasnovidectvo ? ee, moc nie, vypadala by som ináč, keby som ním trpela :lol:

ale zato môj skvelý suchý anglický humor, ktorému takmer nikto nerozumie :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Narodil som sa v sobotu pred obedom(už bolo navarené).

Keďže bolo 23. augusta neviem či som lev alebo panna, v horoskopoch sa to stále mení.

Nieje tu nejaký odborník čo by odpovedal na moju celoživotnú otázku ?

Neviem či mám mať chrabré srdce hrdinu, či len ako panna čakať na svojho hrdinu.

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Štvrtok - Najmagickejší deň týždňa. Možno práve preto ľudia, ktorí prišli na svet v tento deň sú výnimoční a dosahujú úspechy bez väčšej námahy.

 

Ó aký som výnimočný :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov