Skočiť na obsah

Odporúčané príspevky

Zverejnené

no co PremierLeague-isti

viete o koho sa to jedná?

 

+edit

no jo

myslel som, že je to RvP

ale chalanisko všetko kope pravou, takže nič

Zverejnené

no je tam vidiet nejaky ten arsenal ale ukazuju tam Manchester tak asi to myslis ze :lol:

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...
Zverejnené

ak sa vám nejaká reklama páči, či dokonca sa vám zdá, že je snáď najlepšia, tak hoďte sem link...

 

Takže mne sa veľmi páči reklama na  

 

No ale u mňa vedie samzrejeme Alonso, Hamilton, Häkkinen reklama na Mercedes-Benz... :lol:

Zverejnené

tiborco ta reklama na jaguar je pekna, ale este krajsie je to auto samotne...ten zvuk, konecne u jaguaru krasny interier a celkovy dizajn :lol:

Zverejnené

Jo, to máš absolútnu pravdu...len kiežby som sa s v ňom mohol voziť  :lol:   :)  

Zverejnené

Najlepšia reklama na auta je subor (sice stary, ale vyborny) 6 kratkych propagačnych filmov na BMW, kde vystupuju aj znamy herci, s nazvom Hire (stači dať vyhľadať na youtube, su tam všetky). Dobry pribeh, dobra hudba, dobre auta.

  • Pred 2 týždňami...
Zverejnené

No, co poviete na reklamu ZENTIVY "Nase lieky vas vratia do hry..."? Ved ten slalomar tam dopuje... :lol:

Zverejnené

myslím, že toto je jedna z naj reklám

skutočne super zvládnutá problematika

a aj po filmárskej práci na úrovni

(moderátori pozor, predpokladám, že sa spustí diskusia a budete premiestňovať)

 

inak tiež dobrá bola

zamestnaj svojho nácka, či nejak tak

Zverejnené

tiborco, ty nesledujes olympiadu... :lol: Davaju ju obcas medzi jednotlivymi vstupmi. :)

Zverejnené

No vieš, ja som zameraný trochu na iné športy  :lol: ...tak ale, kuknem sa do toho viac a potom uvidím, či sa objaví tam tá reklama....potom ohodnotím  :)

Zverejnené

Ja neznasam tu debilnu reklamu na TESCO, ta reklama kde pride taka nesympaticka krówa do busu a vsetkym prehrabava tasky a vravi ze vsetko maju drahsie ako ma byt a take tie kecy ... strasne nesympaticka reklama otravna!

 

_________________________

 

btw. ta reklama na Slovensko je velmi pekne spravena, len by ma zaujimalo ci ju davaju aj v zahranici :lol:

Zverejnené

ale áno dávajú

hlavne na EuroSporte

teraz počas olympiády veľmi dobrý ťah

Okrem Eurosportu plánuje SACR odvysielať spot aj v iných zahraničných televíziách,

napríklad v CNN, BBC World News ako aj v televíziách v Česku, Maďarsku, Nemecku, Rakúsku a Poľsku.

takže okrem anglickej

sú aj česká, poľská, maďarská a nemecká mutácia

24hodin.sk

 

mmm

a to skús počúvať tie otravné TESCO reklamy

čo bežia v predajniach

 

inak nová reklama T-Mobile

tá s tými autami sa vraj natáčala u nás na Červenej ulici

to len tak naokraj

Zverejnené

táto reklama je nádherná, dostala ma nadobro ... takáto u nás nepôjde

je šialene pracná, premyslená, prepracovaná a šialene drahá :lol:

nádhera :

 

vtáčie hniezdo :)

Zverejnené

Mne sa lubi aj tato reklama na pepsi: Shaolin Pepsi

 

btw. inak celkovo reklamy Pepsi aj Coca Cola sa mi vacsinou lubia, lebo proste maju vela doseba

Zverejnené

hlavne tie veľké - najväčšie firmy vedia čo chcú, a neľutujú na to peniaze, preto sú ich reklamy skvelé

toto teraz odo mňa nie je reklama na veľké firmy, to je fakt, zaplatia si skvelých ľudí a nevyjednávajú o každej položke rozpočtu

 

pre podaktoré firmy je reklamnou činnosťou aj výroba plechových tabúľ so šípkou pri ceste a pre niektorých objednávateľov je typické, že ich "kreatívci" zadajú objednávku v štýle chcem to také ako má firma xy, ale nech to nie je drahé...

 

v tom vtáčom hniezde bola zrejme jednou z ťažších vecí sekvencia, kde si ten čudný vták upije slamkou z pohára coly ... to žiaden papierový kreatívec žiadnej škrtiacej firmy nepochopí, aká je to práca a koľko času zaberie a koľko to stojí ... a že treba zaplatiť aj nápad ... : )

preto je u nás dobrej reklamy ako šafranu ... :lol:

Zverejnené

túto reklamu

 

 

začali znovu opakovať , je jednou z tých našich vydarených, má nápad aj vtip, skvelú starú hudbu, ktorá lezie do uší, a zrejme zadávateľ neľutoval peniaze, po dlhšej prestávke som ju videla párkrát znovu : )

 

 

 

 

pre zmenu skúsme trochu socialistickej reklamy ... na ukážku stačí :

:lol:
Zverejnené

reklama na trabant :)

rychly, do terenu, pre 4 osoby s vela batozinou...no ti nemci maju zmysel pre humor :) :lol: :)

Zverejnené

podobná je aj reklama na wartburg : )

krásne na tom je, že len na trabant chudáci nemci čakali dvanásť rokov ... to mi pripomína tie voľakedajšie reklamy na to, na čo sa stálo v radoch ... sem-tam na toaletný papier, na pančuchy, behanie za topánkami, ale na to na všetko bola reklama ... trochu mixu zo socistických reklám :lol:

 

 

na ukážku aj stačilo ... neviem nájsť jednu reklamu - to je vlastne jediná, ktorú si tak skutočne pamätám, bola to reklama na toaletný papier, pohľad na dvere, splachovanie, vtom vyjde zo zrejmého záchoda malé dieťa, do vysoka zdvihnutý kotúč toaletného papiera a zakričí víťazoslávne : Harmasan !!! / teda hajmasan : ) / ... a to všetko vtedy, keď práve vyhorela nejaká fabrika a toaletného papiera nebolo :)

  • Pred 1 mesiacom...
Zverejnené

Existuje zákon, ktorý upravuje tech. parametre reklamy (o.i. aj hlasitosť), ja som len počul nejakého "technika", že je to nerealizovateľné - a basta.

Preto som si preštudoval Zákon o vysielaní a transmisii ohľadne reklám, šotov a upútavok-všetko je tam taxatívne vymenované, čo, ako často a p.

 

Vážení diváci - ak Vás to ukľudní chalani z televízií zákon dodržiavajú - takže nás se.ú podľa zákona.

 

 

Naši zákonodarci opäť ukázali čí chlieb jedia - napíssali ho tak, ako im ho nadiktovali televízne spoločnosti.

 

Ešte že máme internetík a náš fó rumík. Asi si ešte pustí dáke halgattó a dáku optimistickú tému.

Zverejnené

hej, reklamy mi fest idú na nervy :lol:

kedysi som to riešila vypnutím zvuku a zapnutím teletextu, potom som proste prestala pozerať telku, potom pozerala len kým nehodili reklamu (čo bolo v niektorých prípadoch žalostne krátko) a teraz keď je reklama proste odídem od telky a vrátim sa po desiatich minútach...

fakt je to neznesiteľné, film čo má normálne povedzme 90 minút oni natiahnu na 2 hodiny, niekedy aj viac :)

  • Pred 2 týždňami...
Zverejnené

Dobrú reklamu mám rád.Je to taký malý príbeh.V niektorých prípadoch /Slovenská Sporiteľňa,Poštová Banka.../ dokonca celá séria príbehov,ba až sága :) .

Svojho času bola aj jedna rádobi zábavná relácia o reklamách.Uvádzal to myslím Maroš Kramár.

V posledne dobe sa mi mimoriadne páčia reklamy na autiaky.Majú na to zrejme kopec peňazí,tak je aj kvalita :lol: .

No ale z niektorých mi je na blv.Spomeniem len tú z Providence,kde ten idiot zohrieva vajco v mikrovlnke a potom geniálno kúpi novú aj s TV ... hrúza :)

  • Pred 2 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov