Skočiť na obsah

Technologický pokrok


valcik

Odporúčané príspevky

podľa mňa nie ... my sme to nikdy nerobili, a stalo sa, že sa čosi pokazilo tesne po vypršaní záruky ...

dnes je ale ten pokrok taký nehorázne rýchly, že už dvojročné veci sú zastaralé ... a kým človek pracuje, nie je problém dať opraviť či kúpiť.

 

okrem toho sú tie veci stále lacnejšie ... takže neviem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...

Minule ma zaujal tento článok (odporúčam prečítať celý) podobný som čítal na Business Insider o vrahovi, ktorý sa dostal po vyše 25 rokoch na slobodu a mal pocit, že sa vrátil z Marsu. V dnešnej rýchlej dobe je 25 rokov väzenia skutočne doživotie. Po 25 rokoch sa spoločnosť tak zmení, že niekto, kto išiel sedieť v roku 1991, tak v roku 2016 je pre neho už toľko vecí zmenených a nových, že návrat je tak zložitý, že z praktického hľadiska je plná integrácia takmer nemožná, najmä pre takých starých vrahov ako je Masár, ktorý už má 74 rokov. Myslím, že vzhľadom na rýchly vývoj, sa v budúcnosti tieto trendy zrýchlia a návrat na slobodu môže byť zložitý už aj za 15-20 rokov.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov