Jump to content

Robte bubliny

Sniper

Recommended Posts

Ďalšia flashovka, ktorú som našiel vďaka sme.sk s názvom Filler

Ťuknutím na hraciu plochu vytvoríte bublinu, ktorá sa nafukuje dovtedy pokým ju myšou nepustíte. Ale pozor, lietajú tam malé loptičky, ak narazí jedna z nich do bubliny, ktorú práve nafukujete, tak vám praskne a prídete o život. Musíte zaplniť asi 2/3 plochy. V každom leveli vás čaká loptička a život navyše.

Na tejto hre je dobré to, že sa tam nedá moc toho natrénovať, proste musíte byť šikovní a mať aj šťastie.

Na monitore vám plynie čas, ale ten je len pre bonusové body takže žiadny stres.

Ja som mal maximum zatiaľ 14 levelov.

• Replies 33
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Sniper

6

• weirdo

6

• Tom182

5

• cizy

4

Top Posters In This Topic

raz som si zahral a celkom fajn na dlhe chvile....prisiel som do 18 levelu..a to uz vam bola slusna brutalitka :) lopticiek ako hadov :lol:

Len nechápem prečo si si to neodfotil stlačením PrintScreen :lol: :)

Inak aj aj som si všimol že niekde po 35. leveli už sa to začalo zasekávať. Keď tam lieta cez 40 bublín tak zrejme na procák je to dosť veľká záťaž.

tak tak andulqa to vystihla presne...stlacal som print screen ale nic nerobilo..a musel som si tento pamatny den v mojom zivote zvecnit :) a kedze fotak bol poruke...islo to :):lol:

Obrázok

uz dnes nevladzem, vsade vidim bubliny

btw. zacinam mat pocit ze tie gule su uz inteligentne, lebo napriklad leti vpravo a akonahle kliknem a zacnem robit bublinu otoci sa priamo na mna...

Obrázok

53.level, 149 9111 bodov....

zase som si zahral...a zase sa mi to zaseklo...no teraz nastastie uz v 53.leveli :lol::)

na tej inteligencii guli nieco bude...tiez som mal viackrat ten pocit :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy