Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

Včera som rozmýšľal aké sú rozdiely medzi mužmi a ženami, ktoré sú očividné, ale v podstate si ich ani nevšímame.

 

Napr. počas obeda: od muža sa grgnutie prakticky očakáva, v tých extrémnejších prípadoch vyžaduje, ale viete si predstaviť keby si tak grgla žena (napr. taká Zlatica Puškárová by si grgla ako Bárny Rabl zo Simsonovcov)?

 

Alebo po ulici ide muž a zrazu len chŕŕŕŕŕŕ cvrnk, na chodník sa znesie chrachel, väčšina to berie normálne, ale keby to spravila žena tak by mohla svojim správaním vyvolať pouličné nepokoje.

 

tak to sú "očakávané" prejavy pánov tvorstva, za ktoré by mali zaviesť trest smrti :)

 

;) a to sme sa ešte nebavili o prdení

jednoduché :) :lol: - mučiť, až potom trest smrti ... a žiadne nevšímame ! ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Alebo po ulici ide muž a zrazu len chŕŕŕŕŕŕ cvrnk, na chodník sa znesie chrachel, väčšina to berie normálne, ale keby to spravila žena tak by mohla svojim správaním vyvolať pouličné nepokoje.

Poznám jednu kamošku ktorá chriacha fest a hnusne ešte to krásne poťahuje a potom vypluje a je jej jedno pred kým to robí a ešte sa jej to zdá veľmi srandovné.

 

A o tom grganí tiež minimálne dve kamošky, ktoré si vedia grgnúť tak ako Barney. Takže sa ukľudnite s tým bitím a mučením.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Poznám jednu kamošku ktorá chriacha fest a hnusne

A o tom grganí tiež minimálne dve kamošky,

Takže sa ukľudnite s tým bitím a mučením.

phersu, čo to ty máš za kamošky ?! :lol: biť a mučiť ! :) :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"zboznujem" zeny co robia drahoty ako by ony v zivote neprdeli a negrgali

ach jaj kolke pokrytectvo

netvrdim ze je gustiozne ked si niekto grgne pri obede, ci chlap ci zena, ale hocikomu moze ujst, a zeny z toho hned robia najvacsiu dramu na svete

 

 

game a ked chces bit a mucit a trest smrti za take sprostosti ako ked si chlap odflusne tak potom to ziadaj po takych nechutakoch ktory nechavaju na travnikoch po psoch hovna, ktory zahadzuju spaky na zem atd

 

toto je horsie ako kus slin

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"zboznujem" zeny co robia drahoty ako by ony v zivote neprdeli a negrgali

ach jaj kolke pokrytectvo

nie, nie je to najväčšia dráma v živote, väčšina týchto prejavov sú normálne telesné pochody a každému sa to stane

 

ale keď sa niekto schválne predvádza, aký je on frajer, je to rozhodne nechutné

určite si pochopil, že ten " trest smrti a mučenie" bola dosť veľká nadsázka

 

ale : - skús sa spýtať dievčat okolo seba, keď si pred ňou odchriachne nejaký nechutný blb a pristane to ani nie pol metra od nej, či jej je to príjemné

 

konkrétne na toto som od istého času mimoriadne citlivá, je to vo mne a nehodlám si zvykať alebo pozerať na človeka, ktorý svoje nahnisané či aké hlieny rozhadzuje za sprievodu nechutných zvukov po ulici

 

nebudem už o tomto písať, práve sa mi dvihol žalúdok ... možno som vadná :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game ja si tiez obcas odplujem, nikdy nie na ulici plnej ludi a nikdy nie chrachle plne hlienov, ale casto krat ked ma clovek fakt sucho v ustach a smadi ho robia sa mu sliny, ktore proste musia ist prec... plujem do travy a nie niekomu pod nohy

 

a ked sme u toho ako robia zeny drahoty... neviem ci je viac nechutne ked si chlap odpluje ako ked zena smrdi ako chodiaca drogeria ze to chlapovi doslova lame nos

 

percento takychto zien je priamoumerne percentu chlapov co pluju bezne po uliciach

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ... myslím, že nakoniec hovoríme o podobných veciach ...

 

keď si niekto sem tam odpľuje, ok ... to sa dá, pri futbale a podobne, sucho v krku , to je tolerovateľné

ale ten druhý prípad, o ktorom fakt nemienim písať, sa tolerovať nedá ... aspoň teda ja to nedokážem, ani pri najlepšej vôli ...

 

drogéria na ženách je druhá vec ... ťažké sladké vône v neúmernom množstve na mňa pôsobia rovnako

veľakrát sa stalo, že sme po klientke museli vetrať a urobiť prievan, lebo v tom "smrade" sa nedalo existovať ... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no vidis, a percento chlapov co su az tak nechutny je rovnako ako percento zien co smrdia ako drogeria

preto ma vytaca ked niekto tvrdi ze vsetci chlapi su ako chodiace prasata

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak to sú "očakávané" prejavy pánov tvorstva, za ktoré by mali zaviesť trest smrti :lol:

 

game kde tu je ta cast ze len niektori? :)

 

naco sa tahat za slovicka :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Napr. počas obeda: od muža sa grgnutie prakticky očakáva, v tých extrémnejších prípadoch vyžaduje, ale viete si predstaviť keby si tak grgla žena (napr. taká Zlatica Puškárová by si grgla ako Bárny Rabl zo Simsonovcov)?

 

Alebo po ulici ide muž a zrazu len chŕŕŕŕŕŕ cvrnk, na chodník sa znesie chrachel, väčšina to berie normálne, ale keby to spravila žena tak by mohla svojim správaním vyvolať pouličné nepokoje.

game kde tu je ta cast ze len niektori? :)

a zasa je to na mne ... :) hlavne keď tu ktosi napísal, že od muža je to "normálne" :lol: ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

na odľahčenie témy z hlbín archívu / putovalo kedysi po mailoch / :lol: :

 

Muž v domácnosti ( deník )

 

Pondělí

Jsem sám doma. Žena na týden odjela. Je to skvělý pocit. Velmi příjemná změna. Myslím si, že tu prožijeme se psem nezapomenutelný týden. Udělal jsem přesný plán a rozvrhl jsem si čas. Vím přesně, kdy vstanu, kolik času strávím v koupelně a kolik přípravou snídaně.

Propočítal jsem také čas na mytí nádobí, úklid, psí procházky, nákupy a vaření. Když jsem odhadl celkový čas, velmi příjemně mne překvapilo, že budu mít spoustu volna.

Nechápu, proč ženy tolik mluví o domácnosti a dělají z toho takovou vědu, když je to činnost, která vyžaduje tak málo času.

Jde jen o to, jak si ho zorganizovat.

Večeříme každý kotletu. Já i pes. Na stole mám svíčku, protože to dělá pěknou atmosféru, také sváteční prostírání a ve vázičce růži. Pes měl paštiku - jako předkrm, pak maso s jemnou zeleninou a keks jako dezert.

Piji víno a kouřím doutník. Už dlouho jsem se necítil tak dobře.

 

Úterý

Musím se znovu podívat na svůj časový rozvrh. Zdá se mi, že bude vyžadovat malé změny. Psovi jsem vysvětlil, že každý den není ovšem svátek a nemůže tedy mít vždy předkrm a hlavně tři misky, které pak musím umývat. Při snídani jsem si všiml, že výroba pomerančové šťávy má jednu nevýhodu. Ovoce znečistí celý přístroj. Jiná možnost - udělat šťávu rovnou na dva dny. Pak bych nemusel stroj mýt denně.

Objev: Zjistil jsem, že párky mohu ohřát v polévce a ušetřit tak jednu nádobu, kterou nemusím mýt. Rozhodně nemíním denně luxovat, jak si to přála žena. Úplně postačí jednou za dva dny. Důležité je se přezout a otřít psovi packy - to je vše.

Jinak se cítím skvěle.

 

Středa

Mám pocit, jako by mi domácnost zabírala více času, než jsem odhadoval.

Budu muset svou činnost zracionalizovat. První kroky : koupil jsem jídlo v sáčku. Nemusím přece ztrácet čas neustálým vařením.

Jídlo se nemá připravovat déle, než se jí. Stlaní je problém. Nejdřív rozhazovat přikrývky, pak větrat a pak složitě stlát. Myslím si, že není nutné stlát každý den, když zase půjdu večer spát. Mám při stlaní pocit marnosti.

Také psovi už nepřipravuji složité jídlo. Koupil jsem už hotové jídlo pro psy. Tvářil se divně, ale nedá se nic dělat. Když mohu já jíst už hotové jídlo , musí se přizpůsobit i on.

 

Čtvrtek

Už žádné pomerančové šťávy! Jak takový nenápadný pomeranč dovede ušpinit přístroj, to je neuvěřitelné. Kupuji hotovou šťávu, v lahvích. Objev : Podařilo se mi vylézt z postele tak, že jsem skoro vůbec nenarušil přikrývky. Pak stačilo jen trochu uhladit deku. Ovšem chce to cvik a je nutné, aby se člověk během spánku v posteli moc nevrtěl. To znamená nestřídat často polohy. Bolí mě kvůli tomu trochu záda, ale to lze odstranit horkou sprchou. Přestal jsem se každý den holit. To je tedy opravdu zbytečná ztráta času. Navíc tím získám čas, který mi chyběl a kterým disponuje žena, která se neholí.

Zjištění : Je zbytečné jíst pokaždé z jiného talíře. Přidělává se tím nádobí, to je hotové mrhání. Mýt neustále nádobí mi začalo jít na nervy. Také pes jí z jedné misky. Je to koneckonců jen zvíře.

Poznámka : Dospěl jsem k závěru, že luxovat stačí maximálně jednou týdně. K obědu i k večeři jsem měl párky.

 

Pátek

Konec ovocným šťávám! Láhve jsou moc těžké.

Zjišťuji následující: Ráno párek chutná dobře. V poledne méně. Večer vůbec. Když člověk jí párky déle než dva dny, může to způsobit i lehkou nevolnost.

Pes dostal sušené jídlo. Je stejně výživné a hlavně nemaže to misku. Jinak bych si už připadal jako automatická myčka nádobí.

Přišel jsem na to, že polévku lze jíst rovnou z hrnce. Chutná stejně. žádné talíře, žádnou naběračku !

Přestal jsem vytírat podlahu v kuchyni. Tato činnost mi už šla na nervy jako předtím stlaní. Mám dojem, že mám moc odpadků. Nevím, odkud se berou. Musím s nimi běhat ven.

Poznámka : Konzervy nepadají v úvahu, protože se umaže otvírák.

 

Sobota

Nač se večer svlékat, když se ráno zas musím oblékat? To si raději déle poležím. Navíc se nemusím vůbec přikrývat, takže postel zůstane perfektně ustlaná.

Pes nadělal drobečky. Vynadal jsem mu. Nejsem jeho služka! Zvláštní, uvědomil jsem si, že takhle se mnou občas mluví žena ....

Dnes je den holení, ale vůbec do toho nemám chuť. Můj nervový stav není dobrý. Snídat budu jen to, co se nemusí rozbalovat, otvírat, krájet, mazat, vařit nebo míchat. Všechny tyhle činnosti mne rozčilují.

Plán : Oběd sním přímo ze sáčku, rovnou nad sporákem. Žádné talíře, žádné příbory, žádné prostírání a jiné nesmysly.

Trochu mě bolí dásně. Možná že je to nedostatek ovoce, které je moc těžké na dopravu. Třeba je to začátek kurdějí? Myslím na Amundsena ..

Odpoledne telefonovala žena a ptala se, zda jsem umyl okna a vypral prádlo. Hystericky jsem se rozesmál. Řekl jsem jí, že na takové věci nemám vůbec čas. Mám problém s vanou. Ucpala se špagetami. Moc mi to ale nevadí, protože už se stejně nesprchuji.

Poznámka :Jíme - li se psem rovnou z ledničky, je zapotřebí to udělat rychle, aby nezůstala dlouho otevřená.

 

Neděle

Pozorovali jsme se psem z postele, jak v televizi jedli lidé nejrůznější pokrmy a lahůdky. Oba jsme měli plné pusy slin. Jsme oba zesláblí a mrzutí. Ráno jsme snídali něco z psí misky. Ani jednomu to nechutnalo. Měl bych se umýt, oholit, učesat, udělat psovi jídlo, jít s ním ven, umýt nádobí, uklidit, nakoupit a udělat celou řadu dalších věcí, ale už se mi nedostává sil. Mám pocit, že se neudržím na nohou a že mi slábne zrak.

Pes přestal vrtět ocasem. V posledním pudu sebezáchovy jsme se odplížili do restaurace. Jedli jsme skvělá jídla na různých talířích víc než hodinu.

Pak jsme odešli do hotelu. Pokoj je čistý, uklizený, útulný. Rozházel jsem postel a opět spal jako na začátku expedice. Myslím si, že je to ideální řešení, protože takhle skutečně ušetřím spoustu času. Až se zotavím, budu přemýšlet, k čemu ho použiji!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak ma napadlo, že o čom by sme v tejto téme písali, keby nebolo týchto srandičiek ? ešte jedna :lol: :

 

 

Starovekí rytieri si vyberali ženy podľa ovocia

 

 

Tvrdé jablko – silná žena

Málokto dnes vie, že v stredoveku si rytieri vyberali nevesty podľa „ovocných záľub“, keď postavili pred ne paletu rôzneho ovocia a pozorne pozorovali, aké plody si vyberajú ich favoritky. Tento zvyk zapadol do zabudnutia , ale americký psychológ Allen Kenny, ho obnovil a a modifikoval do súčasnosti. Čo by teda mal vedieť súčasný muž, keď ponúka ovocím svoju vyvolenú, alebo čo by mal vedieť, keď jeho vyvolená dáva prednosť niektorým druhom ovocia ?

 

Ak má rada jablká, to znamená, že táto žena je tvrdá, pevná, ako plod, ktorý má rada. Nemá rada romantiku, ani žiadne experimenty /vrátane postele/, je však plná nádejí a aj dôkladná.

 

Žena, ktorá má rada hrušky, je obyčajne veľmi erotická, podobná šťavnatej mäkkosti vnútra tohto plodu. Obyčajne očarí svojho partnera nezvyklým šarmom, chce aby ju nosili na rukách a sa správali sa k nej ako k drahocennej hračke či iným drahocennostiam. Nezvykne bývať nahnevaná a ak aj, tak to skrýva vo svojom milujúcom srdci.

 

Milovníčky banánov obyčajne dokážu zapôsobiť na mužov, ale tieto ženy veľmi bolestivo reagujú na kritiku na svoju adresu, pod šupkou tohto plodu skrýva sa mäkká, vnímavá ale ranená bytosť.

 

Devíza žien, ktoré majú radi hrozno je – chcem šťastie. Majú pôžitok a rozkoš, keď si dávajú na pery tieto nežné plody viniča. Tento typ žien je hotový rozdeliť sa často o posteľ s druhým, majú strach zo samoty a v takých okamihoch sa utešujú vínnymi produktmi z ich milovaného vinohradu.

 

Nie v menšej miere požitok a rozkoš sprevádza aj milovníčky záhradných jahôd. Majú však jednu slabosť sú pohodlné, ale zároveň a pôvabné, majú prirodzený šarm, ktorý zasa vzbudzuje pozornosť medzi mužmi.

 

A ženy milovníčky pomarančov? Sú obyčajne záhadné a zamknuté do seba. Muži len veľmi ťažko prenikajú do ich duší. Obyčajne bývajú skromné a starajú sa chrániť sa pred sviatočnými záletníkmi , ale rovnako aj od vonkajšieho sveta „hrubou kožou". Ak sa niekomu podarí predsa dostať sa až do srdca milovníčok pomarančov, môže sa mu odkryť žena veľmi inteligentná, ktorý má zmysel aj pre humor a obyčajne má veľmi tvorivé „žilky“. Takéto ženy sa obyčajne nie veľmi rýchlo dokážu odkrývať svoju intímnosť, ale na druhej strane práve pomalé odkrývanie je veľmi zaujímavé z hľadiska mužov.

 

 

teda ... a kde sú maliny a broskyne a marhule a slivky a ... :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

indiana: Vdaka. Problem je v tom, ze zlemu muzovi mozes dat aspon pastou do hlavy alebo do brucha, ak si to naozaj zasluzi.... Zene nie, to sa neda, to je ako zastrelit kona alebo psa, to je nieco, ku comu ani hranica nevedie. Zeny tyraju psychicky a muzi ako priamociare bytosti radi riesia veci na rovinu. Preto su muzi povahovo lepsie polovicky, vyjasnai si to medzi sebou a je pokoj, zeny si nedaju vyjasnit, ba prave naopak, zahmlievaju, zamazavaju, zatmievaju a robia zlobu. Zena sa ani kvetinacom udriet neda, keby sa dala, tak by sa jej daco v hlave mozno prebudilo, to je jeden z neriesitelnych problemov....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chorche,

o týraných ženách si ešte zrejme nepočul ...

takému chlapovi, ktorý mláti a psychicky týra svoju ženu a deti, skús niečo vysvetliť.

netrep sprostosti a hlavne nezovšeobecňuj.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Netrepem sprostosti, zeny su strasne *****, dokazu muzovi uplne ukradnut osobnost, to muz zene nedokaze! To je vseobecna a absolutna pravda! Lenze muzi maju dost rozumu a cti, aby to pochopili a ked zeny nahodou v tom ich bezcitnom srdci zistia, ze im daco chyba, chlap sa moze len usmiat, ze mal - ako v tychto pripadoch VZDY - svatu pravdu. Zeny? Nepoucitelne zakernacky!

 

edit:

svoje stanovisko k zenam mozes davat najavo aj bez opakovaneho pouzivania urazlivych vyrazov a podobenstiev.

germaniawerks

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

AW: Sme to rozobrali v sukromkach a tam by som rad nechal spinave pradlo aj vyprane, nie na verejnosti. Skratka zazil som za posledne roky velmi vela podrazov a muz figuroval tak v 0 pripadoch. "Pravu"? Ale no, preco jednotne cislo? Je to mnohonasobok....

Ale mame tu pojednavat o rozdieloch a nie rozoberat sukromne veci.

Skratka muzovi nemam problem povedat nieco od pluc a bud sa to vyriesi pri pive, alebo sa jeden druhemu vyhybame, ale so zenami sa takto jednat neda a velmi by sa to zislo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

AW: Sme to rozobrali v sukromkach a tam by som rad nechal spinave pradlo aj vyprane

So mnou? Akosi si na to nespomínam...

Keby som ja mal vypísať všetky špinavosti čo som zažil, tak by si zistil že to s tebou nie je až také zlé. Stačí to len hodiť za hlavu a zobrať si z toho ponaučenie do budúcnosti.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

AW: Nejaku tu veticku som na naliehanie utrusil. So mnou to nie je zle? Ale ba, len nerad sa vrtam vo vlastnom srdci. Hadzanie za hlavu, no ano, to bolo vtedy, ked bolo "bezpodrazove" obdobie a netrvalo dlho. Nie, nie, zeny su previti. Veta, ktoru povedal kamarat, - chlapi si svoje problemy najlepsie rozoberu v krcme - plati univerzalne. Pivko cloveka uvolni a uz to ide lahsie. No zober von zensku ozrat sa a vysvetluj jej daco....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov