game Zverejnené 5. Marec, 2006 Zverejnené 5. Marec, 2006 mnoho desaťročí sa vyrábajú, a sú stále prepracovanejšie, už nestačí statický Derrick.... :)Kriminálka CSI .... a jej podobné sú posledným hitom tv staníc...vždy som čítala a sledovala detektívky, dobré krimi ... kúsok mierne vyšinutého vraha , trochu psychológie ....mám na ne stále menej času, ale to je vlastne výhovorka ...... už ma tak nebavia, je ich veľmi veľa, a vlastne je to stále o tom istom..... len skutočnosť ukazujú stále surovšiu.hm.... keď už nad tou skutočnosťou premýšľam.... používajú sa v skutočnosti všetky tie zázraky, ktorými sa tí geniálni mládenci a dievčatá napríklad v CSI oháňajú ?a konkrétne tento seriál sa mi zdá mierne kontraproduktívny ..... k tv obrátim hlavu len vtedy, keď tam machrujú tými svojimi zázrakmi ;) .... samotný príbeh je vedľajší - alebo to tak mienili samotní tvorcovia .... hm.... :)
bad_guy Zverejnené 5. Marec, 2006 Zverejnené 5. Marec, 2006 videl som par dielov v CSI je to dobry serial dobre finty pouzivaju na odhalenie zlocinu :lol: a konkrétne tento seriál sa mi zdá mierne kontraproduktívny ..... k tv obrátim hlavu len vtedy, keď tam machrujú tými svojimi zázrakmi biggrin.gif .... samotný príbeh je vedľajší - alebo to tak mienili samotní tvorcovia .... hm.... dry.gif game ale oni to maju stihnut za necelu hodniku plus s reklamou necuduj sa ze su taky dobri .. p.s v skutocnom zivote ani tie zazraky nepomozu vzdy...
Andulqa Zverejnené 5. Marec, 2006 Zverejnené 5. Marec, 2006 kriminalky mam rada, no uz teraz telku nekukavam, takze neviem co teraz bezi a a tak vobec netusim co je to CSI :lol: ale napr v minulosti som milovala Dembsey a Makepeacova, Vrazedne pobrezie, celkom sa dal aj Komisar Rex (tie prve serie, potom sa mi to nejak prestalo pacit)...aj ked neviem, je aj toto krimi? ja sa v tom az ak nevyznam :) skor som detektivky citala, moj oblubenec Perry Mason, Paul Drake a Della Streetova od Erle Stanley Gardnera (precitala som ich tak 20-30 urcite, vraj ich je az 86, bohuzial v kniznici uz dalsie nie su), dalej Agatha Christie a jej slecna Marplova a Hercule Poirot, to je moje :) Perryho Masona som videla aj sfilmovaneho, ale velmi prevelmi ma sklamal, obsadenie bolo dost odveci, kedze Perryho som si predstavovala ako 40tnika s iskrivym a tajomnym pohladom, tmavovlaseho a nie ako 60rocneho dedka dedka so sedivymi vlasmi a Dellu Streetovu ako dlhonohu, tmavovlasu damu okolo 35tky s ktorou obcas koketuje a nie tetu so sedivymi vlasmi, ktora skor pripominala jeho gazdinu...dost ma to sklamalo ze bolo taketo obsadenie ;)
game Zverejnené 5. Marec, 2006 Autor Zverejnené 5. Marec, 2006 andulqa, natrafila som na môjho človeka :lol: .... to sú knihy, ńa ktorých som vyrastala .... a viem ich čítať znovu a znovu ..... a chystám sa o knihách písať, len čo tu bude tá správna kategória :) tak nezabudni na svojich obľúbencov .... a dovidenia v "Knihách" :) ;)
Andulqa Zverejnené 5. Marec, 2006 Zverejnené 5. Marec, 2006 ano ano! kategoria knihy, aj som chcela niekde navrhnut ci sa aj taka nemoze urobit, lebo to tu este chyba podla mna :lol: tak sa tam potom stretneme :)
game Zverejnené 5. Marec, 2006 Autor Zverejnené 5. Marec, 2006 môžeme sa stretnúť .... čakám pod horou kníh :lol: :)
RoSo Zverejnené 6. Marec, 2006 Zverejnené 6. Marec, 2006 Dobrý seriál o fízloch je Odznak. Len škoda, že ho dávajú tak neskoro. Policajti si dobre robia svoju prácu, ochraňujú ľudí a obchádzajú zákon a pravidlá, aby si uľahčili život. Mierna korupcia. Viem si predstaviť, že by som bol takým policajtom, využívajúcim príležitosti, ktoré sa naskytnú.
game Zverejnené 6. Marec, 2006 Autor Zverejnené 6. Marec, 2006 a nepriečilo by sa to kresťanským zásadám ? :lol: to len tak mimo misu ... :) všetky tie krimiseriály urobili svojho času dieru do sveta.... na mnohé sa dokonale zabudlo, na niektoré sa sem tam spomína, a zopár výnimočných prestálo tú povestnú skúšku časom .... ;) Colombo je populárny dodnes... dávajú ho všetky tv znovu a znovu a ja nedám dopustiť na Profesionálov .... jeden dávno umrel, a z tých dvoch "mladých" sú takmer starci .... :)
RoSo Zverejnené 6. Marec, 2006 Zverejnené 6. Marec, 2006 Veruže priečilo :lol: Som hriešny, mea culpa. Ale viem si predstaviť, že by som podľahol. A Profesionálov si odkiaľ vyhrabala? To bol super seriál, vždy som sa naň tešil ako malé decko (veď som aj bol), a ešte aj na Dempseyho a Makepeaceovu. Super akčný západ počas komunizmu.
Hedgehog Zverejnené 6. Marec, 2006 Zverejnené 6. Marec, 2006 RoSo, tých profesionálov zase niekde dávajú, len som si momentálne nie istý, na ktorom programe. :lol: A Dempsy and Makepeace som zbožňoval aj ja. Vždy sa doťahovali ako pes s mačkou a pritom sa mali vcelku radi. Parádny team, čo vedel elegantne riešiť problémy.
game Zverejnené 6. Marec, 2006 Autor Zverejnené 6. Marec, 2006 oba tie seriály, aj Profesionáli, aj Dempsey a Makepeace ... stále idú na niektorej bežne dostupnej tv.... Profesionáli teraz tuším skončili na Nove ? a ten druhý na JOjke, či tak akosi .... ale stále sú medzi nami .... ;) nedávno som si len tak pre zaujímavosť vyhľadala Bodieho a Doyla na nete... teda hercov.... no to som nemala robiť .... uvedomila som si, ako strašne čas uteká .... ajaj :) ;) ale aj tak sú perfektní :) a tí druhí Harriet a ten "Američan" sú tuším v skutočnosti manželia ... alebo teda aspoň boli ... to prehovorila ženská romantická dušička .... ;) ... už odtiaľto mažem ... :lol:
bad_guy Zverejnené 6. Marec, 2006 Zverejnené 6. Marec, 2006 dakedy chodil este serial Rin-Tin-Tin -tusim tak sa pise:huh:
Hedgehog Zverejnené 6. Marec, 2006 Zverejnené 6. Marec, 2006 dakedy chodil este serial Rin-Tin-Tin -tusim tak sa pise:huh:To bolo tiež o nejakom psovi, nie?
game Zverejnené 6. Marec, 2006 Autor Zverejnené 6. Marec, 2006 musím sa vrátiť :) neviem, aký Rin-Tin-Tin išiel teraz ako seriál, ale pôvodný Rin-Tin-Tin bol vlastne prvý filmový psí hrdina.... ešte za éry nemého filmu .... :) dodnes sa hovorí, že je niekto "opitý ako Rin-Tin-Tin " ... vo svojich filmoch totiž tento štvornohý hrdina ľúbil nasávať... priamo z fľašky ... :lol: ináč to bol inteligentný pes so skutočným hereckým talentom... toľko ten pôvodný Rin-Tin-Tin ... ;) takže zrejme niekto obnovil psiu slávu a natočil nový seriál ?
bad_guy Zverejnené 6. Marec, 2006 Zverejnené 6. Marec, 2006 nie ja som myslel na ten stary rin-tin-tin novy neexistuje
Polaris Zverejnené 8. Marec, 2006 Zverejnené 8. Marec, 2006 Ja osobne som taktiez vyrastal na Dempsey & Makepeace...super serial :lol: Ale potom som sa preorientoval na Akta X a vsetky druhy mysterioznych serialov. Milujem nadprirodzeno.....Ale milujem taktiez aj kreslene filmy: The Simpsons.....to myslim ze ani spominat nemusim :)
RoSo Zverejnené 19. Marec, 2006 Zverejnené 19. Marec, 2006 Dobrý krimiseriál je aj Odložený prípad - Cold Case. Šikovne napísané scénare. Vyšetrovanie zločinu po niekoľkých rokoch
Sniper Zverejnené 19. Marec, 2006 Zverejnené 19. Marec, 2006 Derricka si pamätám, ozaj žije ešte ten herec? Pozerával som aj Randall a Hopkirk, Hopkirk mal peknú buchtu.
Mgr. L.E.G. von Trips Zverejnené 19. Marec, 2006 Zverejnené 19. Marec, 2006 Inspektor Colombo ruuuuuulez!! teda aspon u mna urcite.
game Zverejnené 19. Marec, 2006 Autor Zverejnené 19. Marec, 2006 Horst Tappert ešte žije ... on hral Derricka ... už je hodne starý ... Do Randalla a Hopkirka som bola zamilovaná .... do obidvoch naraz :) Colombo sa dá ... už tie jeho príbehy poznám naspamäť, vždy ich niektorá tv uvádza a sledujem ich už len tak v pozadí :) :lol:
Sniper Zverejnené 19. Marec, 2006 Zverejnené 19. Marec, 2006 Horst Tappert ešte žijena www.imdb.com píšu že bojoval v 2 svetovej za Nemecko. Určite sa poznal aj s Führerom.
game Zverejnené 19. Marec, 2006 Autor Zverejnené 19. Marec, 2006 asi poznal .... http://www.rasscass.com/templ/te_bio.php?PID=1896&RID=1 má 83 :lol:
Linkman Zverejnené 7. Máj, 2006 Zverejnené 7. Máj, 2006 mne osobne sadnu take ako Derrick, Komissar Rex, Navarro a Colombo :)kazdy ma nieco do seba :lol:
cizy Zverejnené 24. Máj, 2006 Zverejnené 24. Máj, 2006 Dempsey & Makepeace genialyn krimi serial, ako maly so mto uplne zral, a ked to pred 2 rokmi davali na JOJ, tak som to pozeraval :lol:
Odporúčané príspevky
Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky
Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom
Vytvoriť konto
Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!
Zaregistrovať si nové kontoPrihlásiť sa
Máte už konto? Prihláste sa tu.
Prihlásiť sa teraz