Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

Moje oblíbené jsou Myšlenky zločince (Criminal Minds), zmínění Sběratelé kostí, Případy inspektora Lynleyho (Inspector Lynley Mysteries)... na STV v úterý dávají Zákon a pořádek dva díly za sebou, aby bylo Murphymu učiněno za dost tak souběžně běží na Primě Na doživotí (fakt podivně zajímavá hlavní postava) a Spravedlnost (ne úplně "kriminální", spíš soudní, ale velmi dobré).

 

U zmíněných mi (ač jsem u většiny neslyšel originál) kupodivu přijde, že dabing je na vysoké úrovni... třeba u Bones jsem po poslechnutí originálu díval nakonec na český dabing,

i přesto že téměř vždy sleduji seriály/filmy v originále s anglickýma titulkama.

CSI, NCIS a podobné, si mě moc nezískaly...

 

Trochu parodie, aplikovat by se to stejně dalo určitě na řadu jiných seriálů a filmů

http://kecy.roumen.cz/roumingShow.php?file=csi2.jpg

http://kecy.roumen.cz/roumingShow.php?file=csi.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Všetky tie kriminálky o ktorých ste hovorili som v podstate tiež videl, niektoré sa mi páčia viac iné menej. Videl som staré aj nové, okrem Drexlera, neviem ale nejako som na neho nenatrafil.

Svojim spôsobom ma však zaujali "Vražedné čísla".

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

samé sobré správy :lol:

minulý diel som si príliš neužila, možno som len ja nebola náhodou správne nastavená, zrejme, ale včera som sa prerehnila polku filmu ... :)

 

to je úplne a dokonale morbídne, keď si uvedomím, že to sa len snažili dostať rozkladajúcu sa mŕtvolu z do kocky zlisovaného auta :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

včerajšie cirkusácke Kosti boli úplne skvelé, ostatne ako vždy, ale včera boli ešte aj pôvabné ... také krásne staromódne slovo, ale bolo to pôvabné :lol:

 

 

mimochodom, tomassi mi v nej súvislosti pripomenul Dextera

ináč by som si na to nespomenula ... dexterovi sa podarilo u našich divákov dokonale prepadnúť a vypariť sa do noci a nakoniec z obrazovky ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

u našich divákov prepadlo veľa seriálov

od LOSTov cez PrisonBreak až po HowImetYourMother

problém je jednoduchý

ak by sa vysielali na Markíze,

boli by trhákmi alebo aspoň pozerané a vysielané v ďalších sériách

 

naspäť k téme

na DEXTERa som zabudol aj ja,

ale asi začnem tahať

 

ryan, ako hodnotíš 4. sériu?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Tak po ďalšich 2 epizodach potvrdzujem, že ta gradacia je neskutočna. Dokonala seria. Do jej ukončenia ešte ostavaju 2 epizody, tak ak im vydržia napady bude to bomba. Podľa traileru na predposlednu časť to vyzera na brutal grandiozne vyvrcholenie. :lol: Takže určite nevahajte a šup-šup pozerať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

idem na S04E06

a séria je skutočne kvalitná

dokonca keď som mal pri minulých sezónach niekedy pocit,

že časť by mohla mať o dosť menej ako 50min - silene ju naťahujú

pri tejto sa, mi tých 50min zdá málo

kľudne by časti mohli byť rozťahanejšie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Tak som pozrel aj finale 4. serie. A napada ma akurat... WOW!!! Sice epizoda samotna nebola až taka uchvatna, ale ten 3-minutovy zaver rozdychavam ešte teraz. Ku*va! Už nech začne nova seria. Už teraz leziem po strope z toho, ako sa neviem dočkať. Maš sa na čo tešiť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak som pozrel aj finale 4. serie. A napada ma akurat... WOW!!! Sice epizoda samotna nebola až taka uchvatna, ale ten 3-minutovy zaver rozdychavam ešte teraz. Ku*va! Už nech začne nova seria. Už teraz leziem po strope z toho, ako sa neviem dočkať. Maš sa na čo tešiť.

 

som myslel, že to pôjde až dnes večer,

takže sa ide sťahovať

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak som pozrel aj finale 4. serie. A napada ma akurat... WOW!!!

detto

 

 

niečo podobné ako bolo v závere som čakal už skôr,

no myslel som, že uvidíme Codyho ako zabije psa

a Dex ho postupne zasvätí do svojho kódexu,

ale tento vidieť Harrisona v tej mláke krvi vytekajúcej z vane,

bolo skutočne na WOOOW

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ad Dexter:

 

 

Ja som len zvedavy, ako to Dex cele vyrieši. Policiu asi volať nemôže lebo by ťažko vysvetľoval tu nahodu, že Trinity zabil prave jeho ženu. Rita asi skonči v Golfskom prude :lol: a nahlasi ju ako nezvestnu. Navyše Trinityho s Dexom na oddeleni videl aj Batista takže to bude veľmi zaujimave.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

naša nová slečna Mafalda Hopkirková si požičala nick z Harryho Pottera /a autorka HP je v tom veku, že vie celkom určite, kto boli Randall a Hopkirk, koniec koncov seriál vznikol v UK / vo mne tak vybudila spomienky na tento super kultový seriál, starý 40 rokov, že som si včera vyhľadala kdejaké dostupné informácie o ňom ...

a ako som čítala kdekade po nete, ešte stále má seriál mraky fanúšikov, vtedajšie deťúrence minimálne za ním šaleli :lol:

 

 

Mafalde som musela pracne vysvetliť, prečo ju volám Hopkirk, a všetko okolo toho ...

 

takže seriál z Veľkej Británie, nádherný anglický humor, scenáristi mali rozum relatívne na mieste, a nechali seriál ľahkou detektívnou veľmi anglickou zábavou :

Randall a Hopkirk

 

minulý rok mal ten seriál 40 rokov od výroby, jeden z hlavných prdstaviteľov má 85 rokov, druhý zomrel na ťažkú chorobu už roku 1975 ...

seriál bol kultový aj v UK, aj v československu, vyvolal priam masovú mániu ...

a pre minimum dve generácie je meno Hopkirk synonymom slova duch ... dodnes.... Obrázok

 

Randall a Hopkirk - stále svieža detektívka s duchmi

 

celý seriál bol natočený už vtedy veľmi kvalitne farebme, mal 26 dielov, z toho 8 dielom sa akosi za tie troky zapotrošil pôvodný český dabing s hercami ako Postránecký a spol. ...

v rok výročia niekto pozháňal všetku filmy, chýbajúce dialógy dotitulkoval, po toľkých rokoch je skutočne krásny aj farebne aj čistotou obrazu, a vydali to koncom roka 2009 ako DVD.

 

včera sa mi podarilo stiahnuť ako moju prvú takúto akciu na nete 19 častí seriálu ... a dokonale som sa v ňom dnes vyžívala ... prehopkirkovaná som :) Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

treba ma zabiť, či niečo podobné, minimálne :lol:

 

donekonečna pozerám už tretí deň jedno CSI Las Vegas za druhým, precsičkovaná som nadobro, ale grissom je grissom a tomu sa nedá odolať !!! zabite ma :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 4 mesiacmi...

Tak nova seria Kosti začala veľmi vlažne. Mierne sklamanie, po zavere uplynulej sezony som čakal väčši narez. Priemerna epizoda, snaď sa to rozbehne.

 

Inak dnes je premiera novej serie Dextera. Už si obhryzam nechty (miestami už aj prsty) od nedočkavosti.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov