Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

a Most masívne pokračuje. pri šiestej mŕtvole som prestala počítať, prirodzené úmrtia, samovraždy, vraždy, série, mimo série ... ale ani to nebolo podstatné ...

že je možné po Martinovi tak hladko prejsť k ďalšiemu vyšetrovateľovi, ktorý sa stane dokonalou voľbou k Sage, je úžasné. na pohľad prejemnelý mladý muž, ktorý má hĺbok a problémov dokonca viac, než mal Martin.
zasa priveľa postáv a vedľajších vlákien, podivný krimipríbeh, ale pomaly prešiel do osobnej tragédie a hodne hlbokých sfér Sagy a Henrika. aj Saga je zraniteľná, oveľa viac, než sme si dokázali predstaviť.

dokonalá séria. na konci sa chce človeku kričať. či plakať. či neviem, ale niečo robiť.

 

nevedela som sa dopátrať, či a kedy bude 4. séria.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

tak resty zo sérií už mám dopozerané. už len pokračovania.

a potom Kosti ...
ešte stále mi chýba Temný prípad II. ... neviem sa k nemu dokopať.

Most ma rozladil, ale skvelý, veľmi veľmi osobný.
a znovu som sa pustila do doteraz nevidených častí NCIS New Orleans ... herci sú v v celku v pohode, ale hrozne sa mi páčia tie interiéry exteriéry ... už len za to to stojí ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

2. seria Daredevila ešte lepšia ako ta prva. Inak ta serialova produkcia slušne nakopava riť tej filmovej. Reč je o US produkcii. Take kvalitne filmy ako tie serialy za posledne roky ťažko absentuju.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Buduci tyždeň tu mame konečne ďalšiu epizodu Kosti, a už aj slonia gravidita čakania na Person of Interest je pomalyčky za nami. Už o necely mesiac. Konečne, Godot predsalen pride.

A sice to uplne nepatri do tejto temy, ale už len 2 epizody do konca Supergirl, ktora je sice nič exkluzivne, no celkom fajn. A aj Game of Thrones tu mame o 2 tyždne.

 

Jo a 2. seria skveleho Narcos vraj nebude v auguste ako sa planovalo ale odklada sa na podstatne neskôr. Oplati sa žiť? :cotisisi:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale áno ... veď už budú Kosti ...

 

ostatné seriály síce zasa pomaly končia ... a v náhrade za Morgana aspoň vyhrabali starú známu v Criminal Minds ... hm. Morgan vraj odišiel sám, teda Shemar Moore, chcel vyskúšať svoje krídla aj niekde inde než v tomto seriáli po 11 rokoch ... vraj ale nevylučuje, že sa po čase môže vrátiť. možno. hm.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Tam tá pani v tých kosťách sa dobre ví bit. Tú kebych mjal za frajírku tak by už nemohli chuligáni do mja skákat tá by ma ochránila. Videli ste tú časť keď zbila toho mafiána na chodbe v budove komisariátu pred výťahom? Alebo tú kde rozbila nos sudcovi?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Juchuu, Person of interest je konečne späť! Po roku sa pošťastilo. A začal aj novy Game of Thrones.

A nove info ohľadom Castla, uvažuje sa aj o ďalšej serii, ale ak bude, tak už bez Beckettovej. ABC znižuje rozpočet a na 2 hlavne hviezdy nevydalo peňazi. Tak sa Stanka musi poručať. A ak 9. bude, tak v kratšej verzii s cca 13-timi epizodami.

Vzhľadom k tomu že serial stoji prave na dokonalej chemii medzi nimi dvoma, neviem si predstaviť čo z toho splacaju. Skôr dufam že ďalšia už nebude.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hm.
raz už mali tuším namále, keď Becketovú preložili inam ... to hodne vyzeralo tak, že seriál pomaly končí.
ešte doriešiť poslednú záhadu okolo Castlea, a môžu to zabaliť, samotné diely sú stále celkom v poriadku, ale trochu už varia z vody. aj režijne.

niekto by im mohol vysvetliť, že pri každej výpovedi každého jedného svedka v každom jednom dieli by sa pri vyskytnutí nejakej zvláštnej odpovede pri vypočúvaní ktoréhokoľvek podozrivého /a že ich v každom jednom diele je statočne/  nemuseli hociktorí dvaja vypočúvajúci na seba vždy významne pozrieť ... ten ťah mi hodne ide na nervy. každý s každým, v každom  dieli niekoľkokrát, už je to neskutočne iritujúce a únavné.
 

no uvidíme.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To ale vtedy chcela zmenu sama, napokon sa ale vratila. Teraz už jej televizia nepredlži zmluvu, hoci s Filionom už o novej rokovali. A aj Lanie už v ďalšej nebude.

 

Take detaily si ja nevšimam. Keby ano, tak nikdy nič nedopozeram, lebo všade je niečo čo irituje. O to viac, že je toto konkretne je sekundovy moment.

Z vody varia, ale to už davno. Ako u každeho serialu s toľkymi seriami. Epizody su ale stale vtipne čo je pre mňa podstatne. Nejaka hlavna linia ma preto veľmi nezaujima.

 

To mňa už pomaly ale isto začinaju nudiť Kosti. Tam už ani nejaka hlavna linka neexistuje. To by až tak nevadilo, ale epizody už nie su take zabavne ako byvali. O to viac keď su skôr navažno ako v poslednej serii. Na Kostiach bolo čarovne hlavne Brannanovej striktne pragmaticky, racionalny, vedecky pristup k svetu. Toho je tam už ale uplne minimum. Už to preto ťaham viacmenej zo zotrvačnosti. A to ešte bude minimalne jedna seria.

 

Person of interest konči aktualnou 5. seriou. Prave v najlepšom, ako by to malo byť. Zlaty Netflix a ich 13. dielne serie. To nema čas nudiť hlavne preto že to nie su epizodne serialy, kde by hlavnu liniu vyplňovali nejake nepodstatne epizody. Su to "dejove" serialy kde sa v každej časti linia pribehu niekam posuva. Take su teraz v mode.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pracujem na tom, aby som sa upoirotovala ... kompletne si opakujem Suchetovho Poirota, je to hodne osviežujúce po spúste rozkladajúcich sa mŕtvol v Kostiach, hoci ani proti nim nič nemám, ale aj tak je to ozviežujúce ... ide napísať a natočiť krimi aj s pár kvapkami krvi či úplne bez hnijúcich mŕtvol : )

mimochodom, Kosti skutočne už trochu prekračujú svoj tieň, pohromy na kráľa labáku už presahujú tiež mieru, aj Kosti aj Castle to ťahajú už nad čas.
čo to pre mňa ešte stále neťahá nad, je pôvodné NCIS, ani 13. séria nepoľavila v nastavenej latke. sem-tam v každej sérii je slabšia epizóda, od začiatku, ale celkovo sa drží bez umelotín.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Castle to tiez pretahuje, ten ale aspon zatial nestraca vtip a originalitu resp. pestrost. V Kostiach mame zase serioveho vraha, ktory je chytrejsi ako oni a ktory ma spadeno na Kost. To uz je co zas za vymysel? Uz to tu bolo aspon dvakrat. A jedna epizoda ako druha.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes sa už na viacerých portáloch objavila správa, že so seriálom Castle to bude ešte ináč, napr. tu:

 

Stanice ABC proto přišla s nečekaným řešením: v deváté sérii se bude šetřit a proto se vypustí jedna z nejdražších položek - Kate Backett v podání Stany Katic. Fanoušci na to reagovali podle očekávání dost bouřlivě. Vždyť právě chemie mezi ní a Castlem seriál takzvaně udělala. Kolovaly i spekulace, že si Katic a Nathan Fillion začali po letech lézt na nervy a proto herečka odchází. Ať je pravda jakákoli, její propuštění ze seriálu vyvolalo velkou vlnu nevole.

 

V ABC se nějakou dobu tvářili, že si sólovou sérii s Castlem střihnou (ostatně, herec má na devátou sezónu podepsanou smlouvu). Nakonec z toho nic nebude. V ABC udělali finální rozhodnutí a seriál osmou sérii skončí. To znamená, že příští pondělí bude odvysílán úplně poslední díl seriálu Castle na zabití.

 

http://www.kinobox.cz/clanek/11538-castle-oficialne-konci-devata-sezona-nebude

 

takže Vtierka Castle končí kompletne, nielen Stana Katic. dúfajme, že to ukončia nejako elegantne ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nezakončia to elegantne. Teda podľa toho čo považujeme za elegantne. Už sa vie že to nebude prijemny koniec.

 

Inak na take zvoleja oznamenie som nebol pripraveny. Keď si uvedomim že už len 2 časti...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Castle to tiez pretahuje, ten ale aspon zatial nestraca vtip a originalitu resp. pestrost. V Kostiach mame zase serioveho vraha, ktory je chytrejsi ako oni a ktory ma spadeno na Kost. To uz je co zas za vymysel? Uz to tu bolo aspon dvakrat. A jedna epizoda ako druha.

 

trochu som sa pomotala po nete, Kosti to už tiež zabalia ... kdekade som sa dočítala, že po aktuálnej 11. sérii bude nasledovať ešte dvanásta, ale už len s dvanástimi záverečnými časťami ... na viacerých portáloch to písali ale ešte vo februári ...

celý seriál by mal tak končiť po 246 dieloch.

 

 je to aj na wiki:

12. séria

25. februára 2016 oznámila televízia Fox, že dvanásta séria bude posledná a bude mať 12 častí.

https://sk.wikipedia.org/wiki/Zoznam_%C4%8Dast%C3%AD_seri%C3%A1lu_Kosti#12._s.C3.A9ria

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

úplne náhodou, ešte predtým, než sa objavila správa o konci seriálu Castle, som sa dopracovala k prečítaniu jednej z kníh, natočených podľa seriálu ...

 

takže taká vcelku príjemná a nenáročná bodka za nenáročným seriálom je moja recenzia na knihu. Richard Castle: Heatová

 

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pozrel som si tu zaverečnu časť Castla a nič moc teda. Je jasne vidieť že to uťali na silu a zbuchali na poslednu chviľu. Ta uplne zaverečna scena o ničom. Mali to nechať bez nej. Aspoň by si to každy mohol uzavrieť sam pre seba.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

dopracovala som sa konečne k záverečnej časti 08/22 Castlea ... medzitým som sa dočítala kdesi, že toto je definitívny koniec, že už ani tá nadstavba plánovanej polsérie nebude ...

no na to, že to bola teda úplne úplne posledná epizóda, to bola epizóda divná dosť ... kotol plný až po samý vrch klišé.

každý pohyb, zápletka, očakávaný nasledujúci počin kohokoľvek, kto sa tam vôbec mihol, bol kompletne jedno obrovské stokrát prevarené čosi, čo sme videli už v xy iných seriáloch, filmoch, tv filmoch, béčkových filmoch,  všade.

aspoň trochu sa mohli potrápiť  čosi tam zmeniť. neuzavrela som to pre seba nijako, celý ten záverečný diel aj s tým "keď budeme mať peniaze, môžeme v seriáli pokračovať a vzkriesiť aj mŕtvoly, ktoré vlastne neumreli" a následný retrospektívny počin z budúcnosti či sna či posledného záblesku vedomia či len duplovaného ukončenia konca či čo to bolo ... potopilo dosť celý seriál.

od tohto už mal Mentalista lepší koniec ... proste jasný happyend, a basta.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To je daň za to, že tvorcovia do poslednej chvile nevedeli načom su. Resp. mysleli si že bude aj ďalšia seria. O definitivnom konci sa rozhodlo len par dni pred premierou poslednej epizody. To je potom ťažko takto narychlo niečo vymyšľať. Obzvlašť keď ten pribeh mal nakročene nato pokračovať v ďalšej serii.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov