Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

mne Klamári nesadli

bolo to veľmi jednotvárne - stále ten istý priebeh epizód

niektoré mmnty v ňom boli veľmi dobré, ale celkovo priemer-podpriemer

slabo spracovaný skvelý námet

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nakoniec si to odnášajú Lie to Me / Anatomie lži, Klamári / :)

 

pomaly končím aj s dostupnými prvými štyrmi dielmi tretej série ...

pilotný a prvý diel 1. série trochu akoby nazanačoval, že s touto témou nie je kam veľmi postúpiť, hlavne, keď nie je tak šialene krvavý, ako csička a "myšlenky"

tak asi v polovičke prvej série, po počiatočných rozpakoch a prílišnej prvoplánovosti a schematickosti sa seriál zakčnil, rozvinul, a stal sa pozerateľným ...

ide v čase, a postavy sa vyvíjajú, príbehy sú dosť rozmanité, hlavná postava sa pomaly stáva stále väčším cvokom, ale tak trochu osamelým rytierom medzi záľahou ľudí ... a tým napodiv ľudskejším

a námet samotný sa stáva spracovanejším ... prvoplánovosť pomaly vymizla, a stala sa zložitejšou, pravdepodobnejšou, schematickosť sa skomplikovala, príbehy sú prepracovanejšie, postavy sa komplikujú ...

po dvoch sériách a pár častiach tretej lepší priemer, ešte lepší priemer v druhej sérii.

 

neviem ešte, čo bude nasledovať, uhladený Castle že by ? : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak posledne 3-4 epizody Castla uplne famozne, ako nikdy predtym. Absurdna epizoda strieda dramaticku a naopak. Žiaden stereotyp, vždy niečo nove. To neustale iskrenie, dokonala chemia, hlašky, naražky... Pre mňa uplne dokonaly serial, čim ďalej tym lepši. Scenaristov vyvažiť zlatom a hercov detto.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

och, ďakujem že na mňa myslí niekto, ďakujem ďakujem :)

napozerané ešte v časoch vzniku, fu, to bolo niečo, detektív, čo má štýl ... a kvalitné vesty :)

tv tieto staré seriály priebežne opakujú, nedávno, týždeň dva dozadu som kdesi zazrela, že ho ktorási tv zasa opakuje ... na svoje časy bol dobrý, už len to rodinné pozadie, otec, dcéra, a neviem čo všetko ešte tam bolo, ich bežné vstupy do deja boli dosť vyzreté, odvtedy to zopakovalo x seriálov, a každý skutočne dobrý seriál takmer vždy s úspechom : )

 

teraz mám rozpozeraného Castla ...

po prvotných humoreskách a zvyknutí si na iný štýl je to v pohode, došla som mu na chuť.

asi skutočne musím pozerať a čítať všetko v sériách - po jednom to nemá ten šmrnc či čo :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nespomeniem si, niekde pri prepínaní kanálov som to Miami Vice pár krát zazrela nedávno, ale nepamätám si kde.

keď na to prídem, šupnem to sem : )

 

dostupný castle bude pomaly končiť, hmlisto si pamätám z tv na Bez stopy / Whitout a Trace, svojho času som z toho videla zopár dielov, ale priveľmi si to nepamätám ... videli ste to niekto ? aké to je ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hmlisto si pamätám z tv na Bez stopy / Whitout a Trace, svojho času som z toho videla zopár dielov, ale priveľmi si to nepamätám ... videli ste to niekto ? aké to je ?

 

Cisty priemer....

Oddelenie tusim FBI patrajuce po zmiznutych osobach.... New York a klasicke okolie, standartna zostava timu - nikto extremne sexy, nijaky zvlastny humor/napady/brutalita... proste neublizi, ani moc nepotesi a na druhy den si nepamatas nic.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Cisty priemer....

na druhy den si nepamatas nic.

 

svatá pravda a súhlas ...

pozrela som si zopár častí z prvých dielov prvej série, postavy a situácie mi pripomenuli, že toto som už kedysi videla, ale to bolo tak všetko. keď sa nič nedialo, presunula som sa dopredu, stále sa nič nedialo, na konci došlo k očakávanému koncu, a medzitým nuda.

a pripomenulo mi to, že svojho času som v tv prestala sledovať tento seriál, zostali len sem tam spoznané situácie či charakteristická tvár herca, ale nič viac.

ani akcia, ani humor, ani nič, nuda ... presne. tu sa mi viac hodí popis: z dobrého materiálu urobili veľké nič.

šedý priemer až podpriemer.

 

 

tak teraz hľadám ďalej ... chcelo by to vylepšiť chuť : )

 

ešteže dnes budú Kosti...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak som dnes dokončil Dextera. Skončila 6. seria. Po tej poslednej kritike sa latka zdvihla, ale ta pachuť prehnanosti ostava. Každopadne zaver bol šokujuci (aj keď asi všetkymi očakavany) a zas môžem pol roka alebo koľko obhryzať od nedočkavosti nielen nechty ale aj stôl. To som zvedavy ako s tym autori naložia...

 

A pomaly ale isto konči aj Chuck a to definitivne. Ešte nejakych 6 epizod. Bude mi to veru chybať, zatlačme slzu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zatiaľ som sa vrátila počiatkom CSI NY, mnohé si pamätám, ale niektoré diely sú stále na pozeranie. zatiaľ hľadám niečo nové ...

Kosti sú stále v 6. sérii striedavo oblačno, ale napredujú ... teraz už nezabúdam na stredu a tv, sledujem pravidelne ... : )

 

:) príjemné lákavé a skvelé filmíky k stromčeku prajem post-3-0-92652600-1324682628.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

trochu som sa stratila - joj vysielala ešte pre vianocami vždy v stredu neskoro večer Kosti, 6. sériu, už skončili ?

úplne mi uniklo, ako to vlastne skončilo, a koľko dielov ... akosi mi to nepripadalo ako koniec :hmmm:

 

 

dopozerávam aj staršie, aj ešte nevidené časti seriálu NUMB3RS / Vražedné čísla, milujem tie matematické teórie, mám pre ne slabosť :)

 

/ pripomína mi to prednášky jedného nezabudnuteľného profesora, ten nám vždy vykladal podobné veci ... navnadil nejakým úplne senzačným pokusom, čo zvyčajne celá sála prvákov pozerala s otvorenou pusou,

( dodnes s úžasom spomínam na jeden, kde sa kvapalina v skle menila v pravidelných intervaloch a okamžite zo sýtožltej na sýto fialovú - bolo to úchvatné )

potom oznámil, že potrebuje asistentov, nech sa študenti hlásia, a zaklincoval to zvyčajne tým, že ten úchvatný farebný oscilačný pokus je čistá matematika ... ruky zvyčajne dosť rýchlo klesli ... :) /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Asi to prerušili kvôli sviatkom. Pozeram do programu na ich stranke, dnes pišu že nejdu (iba epizoda z V. serie), ale o tyždeň pišu, že o 21:15 Kosti VI. Pre istotu by som však aj dnes prepol na jojku, im sa veľmi veriť neda.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dostupné Vražedné čísla / Numbers dopozerané.

zrazu v 16. dieli VI. série nastáva akýsi koniec, tím sa mierne rozpadáva, preskupujú sa postavy, a nečakane sa všetko mení, a nekutala som zatiaľ, kam a či to pôjde ďalej, ale mohlo by, na takto vysoko zdvihnutej latke by mohlo ... : (

 

len mám taký pocit, že tento seriál zreje, čím vyššia séria, tým sú diely prepracovanejšie a mne osobne sa veľmi páčia tie matematicko astronomicko fyzicko filozofické vsuvky, robia seriál iným ... priradil sa u mňa k pôvodným Myšlenkám zločince, tomu starému tímu, hodne lepší priemer. a možno sa v poslednej sérii stal ešte lepším než lepší priemer.

len mi chýba pokračovanie a Larryho filozofovanie, to rozhodne.

 

a čo ďalej ? nemám náhradu ... zatiaľ . a Kosti ďaleko ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tento baltimorský má skvelé hodnotenia ... ale zatiaľ som ho nenašla na stiahnutie ani v dabingu, ani s titulkami, sk, cz, hu, ...

našla som si ešte zopár seriálov, ktoré by som pozrela, akosi nie sú zatiaľ k mání, ...

 

zatiaľ skúsim vymeniť usa za albion ... pred pár rokmi bežal seriál Inšpektor Morse http://www.csfd.cz/film/69376-inspektor-morse/

britská klasika, morózny detektív, žiadne efekty, svojho času som zopár častí z neho videla, teraz je tu pokračovanie, päť rokov po smrti inšpektora Morsea, pokračuje v jeho stopách jeho žiak a nástupca Lewis, v sérii Vraždy v Oxforde http://www.csfd.cz/film/237445-vrazdy-v-oxfordu/

z Morsa si čo to pamätám, nakuknem do Lewisa ... anglickú klasiku môžem, len musí byť skutočne dobrá ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Niečo podobne ako ten Wire je serial Shield: http://www.csfd.cz/film/70084-policejni-odznak/. Ten je aj komplet v češtine. Samozrejme nie je to detektivny serial na britsky spôsob, ale o skorumpovanej jednotke boja proti gangom v uliciach L. A. Pre mňa však vysoko nadpriemerny serial. Už som ho tu bol spominal.

Shield dopozerany, a je to jeden z najlepšich kriminalnych serialov. Realisticke, uveriteľne, drsne, vynikajuce.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

... ale zatiaľ som ho nenašla na stiahnutie ani v dabingu, ani s titulkami, sk, cz, hu, ...

 

<em>game</em>, stáhni si seriál v originálu a potom ho přehrávej v <em>BS Playeru</em> (ten si stáhneš bez problémů ze <em>Slunečnice</em>: <a data-cke-saved-href="http://www.slunecnice.cz/sw/bsplayer/" href="http://www.slunecnice.cz/sw/bsplayer/" class="bbc_url" title="Odkaz" rel="nofollow external">http://www.slunecnice.cz/sw/bsplayer/</a>). <em>BS Player</em> ti příslušné titulky vyhledá na internetu sám – jen necháš zaškrtnuté ty, o které máš zájem, klikneš na <em>Stáhnout označené </em>– a je to.

 

Na The Wire se už nějakou dobu chystám – právě kvůli tomu skvělému hodnocení – ale ještě jsem se k němu nedostal.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Podľa najnovšich info dostal Dexter ešte (minimalne) 2 serie, tie su iste. Tak som extremne zvedavy ako naložia s tym čo sa stalo v zavere tej stavajucej. Asi tušim...

 

séria nebola vyslovene zlá, ale z 2krát vyluhovaného sáčku dobrý čaj nenavaríte

 

osobne čakám, že Dexter bude na úteku,

takže by to to mohlo mať spád, mohol robiť kopec chýb + zrada od ľudí, kt. verí

nástroje a materiál majú

je len na nich, ako s tým naložia

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

ešte je tu a tam tv, ktorá opakuje seriály. prestalo sa natáčať nové ?

Numbers stále nachádzam uťaté v polovici 6. série, Ridley Scott vzdal produkovanie ? síce ten má toľko aktivít, že ich asi nevie porátať, ale Numbers je skvelý seriál ...

 

Kosti ... nakoniec ani po sviatkoch žiadne pokračovanie, alebo to len mne uniklo ? pozerám aj programy, aj programy v tv, nevidím nič nové ...

Myšlenky zločince opakujú staré časti, kdekade, premiérovo vysiela ktosi spin off s Whitakerom, ale to je desná slabota, nemám chuť sa na to pozerať, nevedia ma ničím upútať ...

na rozdiel od spin off NCIS LA, ktorá sa pomaly doťahuje na pôvodné NCIS, hlavne vďaka skvelému výberu osobností ... čo zvyčajne spinoff seriálom chýba.

 

niečo som našla, staršie seriály, ktoré sú skvelé stále, pri tom pozerám priebežne kdečo, čo ste tu pospomínali, ... ale tie nové Kosti sú kde ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov