Skočiť na obsah

Mesiac - konšpirácie (okrem pristátí Apollo)


kiaba2

Odporúčané príspevky

O tomto som tiež už niečo počul, ale či to nie je podobná "kačica" ako tá s tou tvárou na Marse.

 

Plochy s rôznymi útvarmi môžeme nájsť aj na Zemi a keď sa k tomu pridá súhra lúčov a tieňov tak hneď máme záhadu na svete.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

možno nie je

ale s dosť veľkou pravdepodobnosťou je ...

tie "ruiny " nevyzerajú veľmi ako ruiny, mesiac nikdy nemal atmosféru, s najväčšou pravdepodobnosťou ani vodu, maximálne možno viazanú kdesi pod povrchom

 

podobné správy pohnú človeku fantáziou, podobne ako "most" z tohto článku :

 

základne na Mesiaci

 

preberajú to autori jeden od druhého, že nie sme vo vesmíre sami, je myslím takmer isté, ale nakoľko mimozemšťania "operujú" nad Mesiacom či priamo na ňom, neviem, či sa niekedy dozvieme ...

 

ale rozhodne sa o tom fajn špekuľuje

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tu je jeden vysvetľujúci článok

v predchádzajúcom linku sa uvádzajú svetelné úkazy na Mesiaci, tento článok ich čiastočne vysvetľuje - alebo sa o to snaží

 

hra svetla a tieňa vie vyrobiť divy aj na Zemi, kde to predsa len dôverne poznáme

a ľudské oko sa snaží nájsť známe tvary vo všetkom, to je prirodzené :)

takže človeka to láka k tomu tajomnejšiemu ... ale pravda bude asi jednoduchšia ... hm ... alebo ktovie :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 3 mesiacmi...

toto video už obehlo párkrát net, neviem, či to filmovali z niektorého Apolla, ale už len to, že tesne pred tým, než sa na obraze zrazu objaví nejaký čudný predmet, sa stratí na peknú chvíľu obraz je trochu podivné ... potom ten čudný predmet už možno filmovať bez problémov

je to fake, a ani nie veľmi dobré, len sa tak tvári ... si myslím ja, hm ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prečo ľudia tak všeobecne zavádzajú ? akonáhle ide o niečo "neznáme", nehmotné, tajomné, niečo "tam hore", sme zvyčajne pomýliteľní a niekto "vyrába duchov na videu a počítači a niekto mimozemšťanov na Mesiaci ... hrajú sa, alebo pre zisk, alebo len tak z hecu ... niekto píše o tom knihy a niekto na tom bohatne ...

kým sú neprebádané miesta a nie celkom vysvetliteľné javy, vždy bude niekto, kto sa bude snažiť nejakým spôsobom z toho ťažiť

a nejde len o naivitu ...

takmer všetci máme radi kúsok tajomna ... a Mesiac je vďačný objekt

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

už keď je reč o videách na YouTube alebo hocikde inde. Nebol som dosť dlho na tomto fóre a v krátkom čase som si chcel všetko nové prezrieť ale žial všade pri takýchto videách mi píše, že:

 

"This video has been removed by the user."

 

Keď dá niekto video na Youtube chce ho predložiť širokej verejnosťi - pri dennej návštevnosti youtube je to dosť široká verejnosť a ak video po krátkom čase zmizne a zmazal ho ten kto ho tam dal je mi to podivné prečo?

 

A máme tu ďalšiu záhadu nemyslíte? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 8 mesiacmi...

Nedavno som cital ze pri pristati Apola 11 na mesiaci sa stali podivuhodne veci a Neoficiálne zdroje uvádzajú, že Neil Armstrong aj Edwin Aldrin videli UFO krátko po historickom pristátí na Mesiaci.

Teraz pridavam cast rozhovoru medzi astronavtami a Nasou

NASA: Čo je ? Čo sa stalo?

Apollo11: Ó bože. Nebudete tomu veriť. Hovorím Vám, že sú tu iné vesmírne lode, zoradené na vzdialenej strane krátera.

Sú na Mesiaci a pozorujú nás!

 

Tu je ďalší rozhovor z diskusie vedcov s Armstrongom.

Profesor: Čo sa vlastne stalo tam hore ?

Armstrong: Bolo to neskutočné, vždy sme vedeli o možnosti, proste varovali nás. (mimozemšťania )

Profesor: Ako myslíte varovali?

Armstrong: Nemôžem zachádzať do detailov, môžem vám iba povedať, že ich lode boli oveľa väčšie ale aj lepšie po technickej stránke.

Profesor: Ale veď NASA uskutočnila ďalšie misie po Apolle 11?

 

No pokracovali ale urcite len preto aby na zemi nevipukla panika a tak dalej. Amstrong priznal ze je to vsetko pravda mo kdohovie co si o tom mame myslet neviem ani ja.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

O tom som pocul ... takych teorii je kopec , podla mojho nazoru su to z casti len vymysli ako teoria o tom ze amici vobec nepristali na mesiaci a pod...

na druhej sa take teorie dobre predavaju ....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No teorii je viacero. Ja som cital uz aj nieco otom ze na mesiaci je aj atmosfera a voda. A ze sa tam vedu nejake experimenty (bohuzial nepametam sa uz ci ludske alebo udajne ufonske) a ze miestami s dobrym teleskopom je vidiet aj travnate porasty a kadeco ine.

 

Je toho vela a neviem uz kde som to cital ale nepripada mi to nejak realne. Uz len preto ze pochybujem silno, ze kazdy druhy ma teraz doma teleskop s priemerom objektivu nad 100mm a moze si to pozriet.

 

To su len take blaznovstva ktorym mame verit ale nemozme si ich overit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak to ze na mesiaci je voda je presa aj pravda ale o tej atmosfere by som pouvazoval pretoze atmosferu nema ani Mars ani Venusa teda ani jedna planeta zo slnecnej sustavy okrem Zeme

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mars - Atmosféra planéty je veľmi riedka

Venusa - obklopuje hustá atmosféra tvorená prevažne oxidom uhličitým, čo vytvára mimoriadne silný skleníkový efekt

Merkur - takmer nemá atmosféru a táto nie je schopná zadržiavať teplo

Jupiter - obklopuje mohutná atmosféra, ktorá sa skladá prevažne z vodíka (asi 90%) a hélia (okolo 10%)

 

dobre sekol som sa ale vacsina atmosfer je taka riedka ze nedokaze si udrziavat priblizne stalu teplotu ako Zem.............. to jej jeden z hlavnych dovodov preco tam nie je zivot

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...

Ja som cital uz aj nieco otom ze na mesiaci je aj atmosfera a voda. A ze sa tam vedu nejake experimenty (bohuzial nepametam sa uz ci ludske alebo udajne ufonske) a ze miestami s dobrym teleskopom je vidiet aj travnate porasty a kadeco ine.

Tak to ze na mesiaci je voda je presa aj pravda

 

Existencia molekúl vody na Mesiaci bola dokázaná aj vďaka indickej vesmírnej misii a za pomoci prístrojov z NASA

http://veda.sme.sk/c/5031698/na-mesiaci-je-voda-potvrdili-to-viacere-misie.html

 

Na nejaké trávnaté porasty, prípadne na možné pestovanie kukurice to ale zatiaľ nevyzerá.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jasné, aj ja som chcela kúštik, nakoniec ma odhovorili ... :lol:

 

ale ked tam raz budú pestovať kukuricu, pámbožko ich ochraňuj, všetkých, čo sa im myšlienka pozemkov na mesiaci nepáčila .... tak im bude treba !

 

mno nakoniec celé pojivo komplet celého vesmíru je voda ... žiadny vodík, priamo voda. nádhera.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Chcem si mesiac uchovat taky mysticky a krasny,ako je tomu doteraz. Ziadne spekulacie a teorie o tom ci je,alebo nie je tam moznost zit. Mesiac je sucastou mojho zivota,ako mysticke nebeske teleso a tak nim aj ostane. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dvojrocny chalanisko ho uz hlada aj nachadza. Vyslovenie mesiac je pren tazke, tak slova ktore su pren tazke tak vyslovuje v anglictine. Jablko apple, mesiac moon. Dnes bolo pol siestej a ho nasiel. Ale on najde aj hviezdicky aj lietadla.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No teorii je viacero. Ja som cital uz aj nieco otom ze na mesiaci je aj atmosfera a voda. A ze sa tam vedu nejake experimenty (bohuzial nepametam sa uz ci ludske alebo udajne ufonske) a ze miestami s dobrym teleskopom je vidiet aj travnate porasty a kadeco ine.

 

Ked Nikita Chruscov prehlasil onehda "Zdes vsjo budet kukuruza" myslel tym Mesiac, ale vtedy sa to este tajilo kvoli vesmirnym pretekom s USA. Je takisto zname a uz dokazane, ze Micurinove slachtenie odolnych odrod bolo primarne smerovane na produktivitu polnohospodarskych plodin na tomto vesmirnom telese.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov