Jump to content

Recommended Posts

Piesne ktorych krajin sa vam pacili, komu ste fandili?
Ste spokojny s vitazom?
Myslite si, že je skoda, že sa Slovensko nezucastnilo, apropo myslite, že mame nejakeho interpreta, ktory dosahuje europsku uroven?

No,takze ja som fandil najviac Rusku,tu je dovod

Obrázok

dalej som fandil Macedonsku pre toto

Obrázok

a ako tretiu som mal Bosnu a Hercegovinu...

Obrázok

Ale spokojny som aj s vitazom,mala pekne vokalistky :lol:

A ze to je pesnickova sutaz?Ako pre koho... :)

A Slovensko by mohli reprezentovat Jana Kirschner,Zuzana Smatanova abo Zdenka Predna(dovod vid vyssie) Sice si myslim,ze dieru do sveta by neurobili,kedze hlasuju divaci z ostatnych zucastnenych statov a nemozu hlasovat divaci z vlastnej krajiny,ale myslim si,ze by sme mohli participovat a asi o par rockov aj budeme...

tomba

Mas celkom zaujimave hlavne kriterium :lol:

Ja som najviac fandil Bulharsku a Slovinsku, hlavnym kriteriom bol spev.

Apropo takej Ukraine si nefandil? :)

Taketo sutaze sledujem len kvoli tomu Rusku,Macedonsku...je len malo veci krajsich,ako ked spieva krasna zena...Hudobny styl preferovany na takychto sutaziach nie je pre mna to prave orechove...

Obrien, pochybujem,ze Bulharsku si fandil kvoli spevu,bo ta Bulharka to spevacky absolutne nezvladla,ale tie bubny boli vynimocne v ten vecer...

Ukrajine som chcel fandit,len som nevedel,ci fandit tej Ukrajine abo tomu Ukrajinovi :lol:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• irb
      By irb
      Niekedy začiatkom 80-tych rokov som si nahral z rádia na magič pieseň, ktorá sa začínala slovami speváka "...song called Lions" - a celkový zvuk a spôsob hrania na gitaru ma oslovil - nezachytil som spočiatku o akú kapelu sa jedná, až po dlhšom pátraní som niekde zistil meno kapely - Dire Straits. Tak sa stali mojimi obľúbenými - a hlavne ona spomínaná pieseň "Lions". 

Tá kapela bola pre mňa niečím veľmi osviežujúcim v hardrockovom svete, v ktorom som dovtedy žil.

Po čase sa mi podarilo kúpiť si LP platňu Making Movies, ale potom prišla LP platňa Brothers in Arms - a to už bolo niečo iné, než tie začiatky. Jeden kritik vraj o nej napísal: "tie najkrajšie chvíle v živote môžu trvať aj viac, než tri minúty".

Ale keď dnes rozmýšľam, čím sa vlastne stali svetovo známi, tak mi príde, že to bolo až pop-hitom Money for Nothing. To bolo už z ďalšieho albumu: Brothers in Arms. To bol podľa mňa ich vrchol, po ktorom už nasledoval iba pokles a užívanie si plodov toho, čo vytvorili dovtedy.

Toto celé mi prišlo na um dnes ráno, keď som si skúšal brnkať na gitare ich "Hand in hand". 

A už len dodám: Nie, nikdy som nemal rád ich prvý hit "Sultans of Swing". Fakt netuším, čo na nej ľudia vidia   :D

• kelisova
      By kelisova
      čo chýba naším kapelám, aby boli aspoň z časti taky dobrý ako zahraničné kapelky...texty?...v preklade väčšina anglických je uplne oničom, hudba?......
    • arwiel
      By arwiel
      ovládate hru na nejakom hudobnom nástroji? Na akom?
      učili ste sa hrať sami alebo vás učil niekto známy, prípadne ste navštevovali umeleckú školu?
      máte nejaký obľúbený hudobný nástroj, ktorý prinajmenšom radi počúvate?
      chceli by ste sa naučiť hrať na nejakom hudobnom nástroji?
      chceli by ste hrať v kapele?

otázky sú hádam jasné... :lol:
    • RoSo
      By RoSo
      Napadlo mi založiť cenu FreeSpace Grammy.

Mohli by ste tu nominovať kandidátov na ocenenie cenou FreeSpace Grammy v kategóriách:

Spevák
      Speváčka
      Skupina
      Skladba fóra.

Po nejakom čase (napr. mesiac, možno aj viac) by mohol Axel alebo game vybrať trebárs 10 najčastejšie nominovaných, urobili by sme anketu a mali by sme víťazov :lol: . Čo vy na to?
    • aljak63
      By aljak63
      Rok 2010 sa nám začal, a ako inak - ani tento rok nebude chýbať EUROVISION Song Contest 2010

Už 55.ročník celo-európskej spevácko-kultúrnej súťaže vyvrcholí koncom mája v nórskom Osle (Telenor Arena)

Minulý rok v Moskve jednoznačne triumfoval Alexander Rybak a jeho Fairytale, kto to bude tentokrát?

Tento rok sa nezúčastnia súťaže Andorra, Česko, Maďarsko ani Čierna Hora, vracia sa ale Gruzínsko.

O víťazstvo teda zabojuje 39 piesní z 39 rôznych krajín, máme sa teda na čo tešiť!

Motto tohto roku znie " Share The Moment "

Program Eurovision Song Contest 2010:
      1.semifinále: 25.máj 2010 2.semifinále: 27.máj 2010 FINÁLE: 29.máj 2010

Kalendár kvalifikáce slovenského Eurosongu:
      1.štvrťfinále: 22.január 2010 2.štvrťfinále: 24.január 2010 3.štvrťfinále: 29.január 2010 4.štvrťfinále: 31.január 2010 5.štvrťfinále: 4.február 2010 6.štvrťfinále: 7.február 2010 1.semifinále: 14.február 2010 2.semifinále: 21.február 2010 Národné finále: 28.február 2010
  • Create New...