Skočiť na obsah

Čo robíte, keď máte "náladu v prdeli"?


weirdo

Odporúčané príspevky

odvtedy, čo som videla Sherlocka v podaní Benedicta Cumberbatcha mám zaručený prostriedok na "náladu v prdeli" :yes_yes: pustím si dvd a pozerám dobludu ...jeho výroky typu : nemluvte, protože snižujete IQ celý štvrti ( v češtine to znie lepšie ako keby som to prekladala) ma vždy privedú naspäť do života... tiež jeho duel s Moriartim v tretej časti je prosto excelentný. asi tu založím o tomto seriáli tému... :agree:

 

 

http://bowties-are-c...ict-cumberbatch

 

 

http://www.csfd.cz/film/281729-sherlock/

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja ani neviem ... kedy ako. jednotný liek na nenáladu nemám ... :)

stále

nenálada zo znechutenia ľudstvom sa vybíja najlepšie uzretím čohosi, čo nenáladu spôsobilo, trebárs na youtube ... niečo ako klin klinom ... občas :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zlá nálada v mojom prípade sa dá "vypohybovať" - čiže ísť cvičiť alebo aspoň kráčať stále rovno a rovno krížom cez celé mesto a zase naspäť, v prípade že nepomohlo, opakuje sa znovu a znovu...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no, nemávam to často, a keď už ,tak si predpíšem youtube, založím hluchátka a vypočujem si nejaké BTO.....zvuk dám na silno, a za chvílu nič nevnínam, a keď ich dám po hodine dole, tiež nič nevnímam, lebo nepočujem...je ticho a klud, akurát manželke sa hýbu pery :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

ked mam naladu v prdeli tak som hnusna na inych ludi...leziem im na nervy, som otravna a skutocne velmi velmi protivna..hehe skratka si to uzivam..ani mi nenapadne aby som si naladu nejako zlepsovala..preco? len idioti su furt happy :smilieee:

 

a sportovat? co som sa s konom zrazila???to by som mala nie taku zlu naladu.. :yes_yes:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

nemávam bezdôvodne zlú náladu. Takže mi neostáva len čakať, kým pominie podnet, ktorý zlú náladu vyvolal.

Prehlušujem ju - noo, ako kedy. dakedy čítaním obľúbenej knihy, inokedy klavírom, gitarou, kedysi som zabehla na kafe ku kamoške (hoci častejšie to bolo naopak), tak rôzne. A aby som nezabudla, frflem. ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov