Skočiť na obsah

Proteus

Odporúčané príspevky

Ahojte.

 

Mám takú skromnú otázočku a dúfam, že pc odborníci mi ju budú vedieť zodpovedať. Zaujímam sa o smajlíky, ktoré sú na tomto fore. Dali by sa prerobiť do súboru, že by sa dali používať aj pre miranduIM pre plugin ieview ako animovaní smajlíci.

 

Pls, sú super a rád by som ich tam mal.

 

Dááákujem. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 9
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    3

  • Proteus

    2

  • D'Ady

    2

  • Vilma Flinstonova

    2

Top prispievatelia v tejto téme

Zverejnené obrázky

  • Pred 5 rokmi...

prehrabovala som sa v smajlíkoch, a hlavne "kolobok", tieto naše smajle proste môžem, vždy a všade :)

 

a len tak pre zaujímavosť : našla som svoje prvé mačacie koloboky :happyroll: :agree: :

 

 

post-3-0-74215100-1351705871.gif ........... post-3-0-48202400-1351705890.gif

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tiež som pozerala, že sú tu skvelé smajlíky, ale aj tie, čo tu ukazuje game, sú super! Bolo by fajn, keby sa dali používať aj pri bežnej mailovej komunikácii, neviem, neskúšala som to. Ale tie smaljy sú super!

game: kedysi som chodila na také fórum - dnes už ,žiaľ, neexistuje, to bolo také mačičkové fórum, aj sa volalo Mačičky (verím, že mi admin pre tentokrát prepáči, že tu uvádzam názov, keďže už to fórum neexistuje), moja :srdiecko2: záležitosť, kde chodili mačací fanúšikovia, a tam boli samé mačacie smajlíky, tiež super. netuším, kde na ne tamojší admin chodil, ale boli super.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ano, viem, o akom fóre píšeš, Vilma :)

kedysi som tam občas nakukla, a mali ste mačacie smajle - ono ich je veľa, z rôznych sád, ale konkrétne z tejto našej "kolobokovej" mačky akosi chýbali :)

 

zatiaľ v panteóne smajlov nie sú, ale mám ich na ploche "pri ruke", a dávam ich ako obrázky, aj tu vyššie na ukážku sú tak ... aj tu post-3-0-26207100-1351980501.gif

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov