Skočiť na obsah

Čo robíte, keď máte "náladu v prdeli"?


weirdo

Odporúčané príspevky

akurat dneska sa mi to stalo, po nejakych 2 mesiacoch som chytil depku. je mi uplne naprd, nemam s kym pokecat, siel by som na pivo a nemam s kym, lebo komplet vsetci kamarati su doma. ak ma tento stav trvat cely vikend, tak sa nedozijem nedele. poradte nieco, co sa da vtedy robit, aby sa clovek depky zbavil, alebo aspon na nu zabudol ... totiz, cokolvek zacnem robit, ma po 2minutach prestane bavit a zase som na dne. :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja ti poradiť neviem.... len sa pridám ....

 

pomáha jedine s niekým pokecať .... a keď nikto nemá čas, a nikto ma práve nemá rád, a každému je ukradnuté, či ešte som, či ma niečo trápi, či niečo cítim, či niečo nechcem aj ja od života .... tak vtedy platí druhá časť z môjho podpisu .... som na dne ...

 

a pomáha ... trochu ... vyplakať sa .... ale veľmi ani to nepomôže.... vtedy tu len tak sedím a slzy sa mi kotúľajú sami od seba ....

 

moc som ti nepomohla :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ked mam depku tak sa potrebujem bud vyrozpravat, vtedy volam kamoske alebo som s priatelom, len tak ticho v jeho objati, je to take upokojujuce :lol: k tomu dobra hudba :)

 

a tiez spanok mi pomaha, ked si lahnem vecer spat, rano je uz lepsie..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ok, tak variacia na temu. mate depku a nie je sa komu vykecat. co potom? lebo na to nemam recept :)

 

pustiť si hudbu, vybrať knihu ... to je niekedy problém.... stalo sa mi, že som takto vybrala a vzápätí vrátila na miesto zo desať kníh... ani jedna nebola vhodná k mojej nálade... ;)

 

zostáva hudba... hudba je dobrý liek ... jeden z najlepších ...

alebo sa ísť prejsť a pozorovať niečo pekné, niekomu sa prihovoriť, .... ;)

alebo jednoducho využiť moderné vymoženosti ... nájsť niekoho, nejakého práve voľného kamaráta na niektorom fóre a "prinútiť" ho k diskusii... aj to som už vyskúšala.... celkom to funguje... :lol:

najprv asi to.... depresia je nerada sama ... vtedy príliš vymýšľa, treba ju uhovoriť ... :) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zahrám si na kompe nejakú "tupú" 3D strielačku kde len idete a strieľate do všetkého čo sa hýbe alebo nejakú napínavú strieľačku(typu FEAR,DOOM). A keď som neni doma tak zájdem do PC Herne :lol: . Inak pomáha mi aj štúrať sa v "PC"(kód stránok, programy atd.). Niekedy idem aj kecať na DC++, tam je vždy dosť ľudí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keď mám blbú náladu, niekedy pomáha, ak sadnem za komp a surfujem. Ak je to fakt na riť, potom pomôže cigareta a 5 pív. Ale takto som to riešil naposledy pred dvoma rokmi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Ked mam fakt zlu naladu, pozieram co najtahsie jedla, hranolky, kolace, cokoladu... Pustim si depresivnu hudbu a chcem byt sama a rozmyslat. Ak mi je ale smutno, uchylim sa k pisaniu. Bohuzial nemam tu moznost ist na net, lebo to by som pravdepodobne robila radsej.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Sa mi moc nestáva, resp. ak sa cítim nesvoj, pustím si zvyčajne hudbu, repertoár podľa nálady. Pomáha aj rozhovor s niektorými ľuďmi (to len treba dúfať, že sú na ICQ online :lol: )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov