Skočiť na obsah

Čo robíte, keď máte "náladu v prdeli"?


weirdo

Odporúčané príspevky

Hoci mám momentálne celkom v pohode náladu (včera som bol s kamošmi na menšom záťahu v krčme, konečne po dlhom čase), aj teraz počúvam hudbu ktorá mi pomáha proti depke.

 

U mňa už dlhú dobu vedie Explora - Tranquillity, je to totálny relax, kto má rád elektronickú hudbu, ktorá dokáže upokojiť, je to preňho ideál.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je to ešte v norme, keď má chuť človek niečo tresnúť o stenu ? nech sa to rozletí na milión kúskov

alebo kričať a revať a nadávať a trieskať o stenu čo príde pod ruku

asi toho držím v sebe priveľa , ale práve mám na to chuť ... niekedy ... aj sladké zhorkne ... niekedy ... robím vôbec niečo dobre ?! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

"Chodila si s Beckhemom, ci s Ficom?"

dufajme ze to nebol marlboro man :lol:

 

co robim ked mam naladu v......?

 

nic, lezim v posteli, pozeram do plafona a rozmyslam, je to vyborna prilezitost ako byt k sebe uprimny

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nic, lezim v posteli, pozeram do plafona a rozmyslam, je to vyborna prilezitost ako byt k sebe uprimny

toto štádium sa už snažím preskočiť

nie že by sa nejako extra darilo, je tisíc vecí, kvôli ktorým neviem zaspať, ale už extra premýšľanie o svojich hlúpostiach nevyhľadávam

jeden by myslel že už som mohla trochu zmúdrieť, ale sama seba prekvapujem občas ... tak radšej vedome nepozerám do plafóna a nemyslím

tie myšlienky na vlastnú sprostosť prídu aj samé

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

po určitom množstve prežitých rokov už akosi netúžim po takom intenzívnom sebatrýznení a rozoberaní svojho obrazu v zrkadle ... :-)

ani mi ho nemusel nikto nastavovať, idiotizmus niektorých mojich činov bol zjavný za dlhých nocí hladiac do plafónu ako do krivého zrkadla .... boli to hodne groteskné obrazy

trvalo roky, kým som to zrkadlo posunula aspoň bokom ... už viem, čo môžem od seba čakať, aj keď stále nanovo dúfam, že vekom človek múdrie, ale kdeže ...aj tak ma vždy znovu prekvapí, keď sa správam ako idiot ...

ale už to vedome neskúmam ... to zrkadlo je tam, stačí pozrieť bokom ... netreba k tomu ani plafón ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To sebatryznenie nemusi byt rozhodnutim, velakrat je jedinym moznym riesenim. Ak clovek pride na to ze je riesenim nevyhnutnym, pride aj na to ze moze byt pozitivnym. Tym idiotskym cinom, ako pises, mozes byt raz v buducnosti vdacna, budes mat na co spominat a v dosledku bez krivej ciary by sme nevedeli co je priamka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tá budúcnosť už snáď aj nastala :-)

sebatrýznenie nie je rozhodnutím, sebatrýznenie je len čiastkovým riešením, musela nastať celá séria blbostí a sebatrýznení, kedysi pri hľadaní nejakého pevného bodu, aby z toho vzišla priamka ...hm... akási priamka ... spomínať ? ani nemusím, hlúpe činy sú zasunuté hlboko v šuflíčkoch, aj tak o nich viem, že tam sú, stačí najmenší podnet a moje súkromné strašidlá sú na svete... napriek tomu prekvapím občas sama seba novými blbosťami ... aj keď bokom, zrkadlo je tam, mám chuť vtedy zaliezť do myšacej diery a povedať ďakujem, už si neprosím ... ani bolesť, ani náladu v prdeli, ani nič, už len tak byť

hm

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Blbostou by sa clovek nemal nechat prekvapit, blbostou je sam. Co ze by to bol za zivot bez chyb, taky nemastny neslany. Zrkadlo si mozes nastavit kedykolvek, ked si na taky pohlad pripravena, to by mal byt clovek stale. Len tak zit, bez reflexie sa neda, to by sme neboli ludmi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mám náladu v prdeli. Nechce sa mi ležať, lebo mrhám časom. Nemám tu knihy, nemôžem sa ani učiť. Za kompom nechcem byť, mrhám časom. Jednoducho neviem, čo mám robiť; nechcem ani rozmýšľať, mrhám časom. Chodím tu ako bez ducha, nemám čo robiť a je mi z toho psychicky otrasne.

Strašne zabité dni, keď je človek na PN.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie je to prekvapenie blbosťou samotnou, ale tým, že "už zasa" a tým, že už by som mohla mať rozum a nerobiť stále tie isté chyby... sebareflexia ? samozrejme ... keby nebola, tak ma to netrápi, a myšlienky typu " už chcem len tak existovať " sú výsledkom úvah a pozerania, aj keď bokom, do zrkadla, s vedomím, že najbližšie urobím aj tak rovnakú blbosť ... drobnosti, hlúposti, ktoré nemuseli byť, ale zrejme museli ... práve preto, aby som tie kopance pocítila ... hm

uvedomujem si, že zrejme tu hovoríme o veciach, ktoré sa prelínajú viacerými rozhovormi, na rôznych fórach, ale snáď z toho budú niečo mať aj iní, keď to vôbec čítajú ... :-)

 

 

 

Strašne zabité dni, keď je človek na PN.

už dlhšie som na PN, tak priveľa pozerám do zrkadla ... za chvíľu bude na rade plafón ... :-)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov