Skočiť na obsah

Čo robíte, keď máte "náladu v prdeli"?


weirdo

Odporúčané príspevky

posledné dni len plačem... :lol:

 

človeku občas pripadá, že poriadne sa vyplakať pomôže.... niekedy áno, ale niekedy už nie je z čoho sa vyplakať ....

tak sa treba najedovať a povedať si, a just to dokážem ....

neplač

vieš, že tu máš ľudí, ktorí ťa podržia ... a Bonnie pri nohách ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Raz pred rokmi, mi suseda vravela že v rozhlase (ten štátny, či čo to máme) počula takýto rozhovor:

 

Moderátorka: "Tak by nám mohol zavolať niekto a povedať nám čo robí keď má zlú náladu."

.

.

Moderátorka: "Áno, už nám zvoní telefón..."

.

Poslucháč: "Tu je Jano..."

.

Moderátorka: "Tak Jano, povedzte nám čo robíte keď máte zlú náladu...?"

.

Poslucháč: "Dovediem si domov ženskú a lížem jej p**u!"

.

Moderátorka: "Tak to bolo veľmi neslušné..."

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

co robim... no pustim si nejaku depresivnu mjuzik, citam smutne pribehy, pozriem hodiny, pohrabem sa trosicku v smutku, poplacem si.... a potom si utriedim myslienky, popripade urobim nejake rozhodnutia, ktore aj tak neuskutocnym, lebo mna zvlastnym sposobom smutok pritahuje... ale len pred sebou samou.... inac nezatazujem ludi, teda sa snazim ich nezatazovat mojimi smutkami

 

a este pomaha upratovanie, vodka a hudba, tanec :)

 

a nastastie je tych veselych a spokojnych dni v zivote este ovela viac ako tych smutnych, neradostnych... ;) :lol: ;) :) ;) ;) ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

/založila som tému o samotných depresiách a spleenoch ... ale zrazu sa to priveľmi začalo podobať na túto starú tému - takže im bude dobre spolu ... nálada v prdeli, depresia, spleen, nálada na dne ... jeden čert :) :lol: /

 

 

Depresia, spleen ...

 

v posledných dňoch tieto označenia počúvam a používam pričasto ...

včera som mala jeden rozhovor - toto je jesenná depresia, potom je jarná, potom je bez slnka, potom je daždivá ... jeden kamarát tomu kedysi hovoril "totálny spleen" - nechuť vôbec dvihnúť zrak, sedieť sám a dívať sa niekam, kde nikto za nami nemôže ...

ale rozhodne posledné dni nepôsobili priveľmi dobre na mnohých z nás

a nie vždy si za to môžeme sami - jednoducho sme "v doline" niekde na dne, odkiaľ sa musíme vyhrabať ...

odíde to samé, začneme sa usmievať na svet, dostávate sa do depresie, ako často, čo proti tomu robíte, dá sa vôbec niečo robiť, alebo len počkať, až to prejde ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Boli časy, keď na mňa výkyvy počasia veľmi vplývali... Stačilo, aby sa obloha zatiahla a na mňa padla clivota, z ktorej som sa nevedel dostať až kým znova nevysvitlo slniečko... Som len rád, že v poslednej dobe sa to zmenilo...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Skutočnú depresiu som mal z jednej mojej bývalej (nemusím písať ktorej aj tak to polovica fóra vie), ale to už je dávno preč.

Všeobecne depresívne nálady na mňa doliehajú koncom roka, s odchádzajúcim rokom ako keby odchádzalo niečo aj z môjho života. Najmä spomienky.

Ale teraz cítim že to bude iné. Vďaka niekomu sa cítim celkom dobre a dúfam že to vydrží dlho.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

depresia je svina (s prepacenim :lol: ) , clovek sa jej len tak lahko nezbavi a nepomoze takmer nic, aby ta depresia "odisla" ....najlepsie je niekde vypadnut medzi ludi s ktorymi sa clovek dobre citi na miesto kde sa vie poriadne odreagovat ..... a niekedy staci aj trosku sukromia .....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Medzi ľudí??? No to by bolo ešte horšie. Stačí pustiť niečo smutné a pomalé do reprákov, ľahnúť si a zírat do blba, premýšľať a ľutovať sa, nadávať a nechápať, vedieť všetko a mudrovať a byť na dne.

Nie sú často, ale sú také obdobia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne fest pomaha, ked sa dostanem medzi ludi. dneska ma zacala chytat taka dost cliva nalada, citil som sa divne a kuk - stravil som chodbovicu medzi kamosmi a v pohode. len som zvedavy na zajtra :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ked mas na prd naladu, tak jedna vec je vzdy s tebou, aby si nebol na to sam.....je to depka sama o sebe :lol: Taaaa je s tebou, az kym nebudes mat dobru naladu.

 

Ked uz naprd naladu, tak vzdy si to tak poviem a to ma minimalne rozveseli.

 

Inac ja depresivny clovek a depresia takmer kazdy druhy den! Taaakze ked ju budem mat, tak budem mozno aj hlavny akter tohoto topicu :) Momentalne mam ale taku depku, ze nejsom s priatelkou a nehaluzime domka a........sak podobne veci :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na depku je najlepší smiech....

Ťažko sa to vysvetľuje, ale ja to chápem ako akýsi poistný mechanizmus mojej psychiky.

Keď je úplne najhoršie a človek už vyťahuje špagát zo šuflíka, môj mozog prepne na druhú bunku a spolu s kamoškou (vďakabohu za ňu), doprzníme všetko, čo nám príde pod ruku. Najčastejšie nás. :lol:

 

A zrazu sa pristihnem, ako sedím pri počítači /v krčme /na balkóne (nežiaduce vyškrknúť), nahlas sa smejem a celá depka je v háji. Ešteže nás v týchto stavoch nikto nepočuje, alebo nečíta, inak by okamžite nabehli ujovia v bielych plášťoch. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov