Skočiť na obsah

Čo robíte, keď máte "náladu v prdeli"?


weirdo

Odporúčané príspevky

Dnes mám akúsi dosť divnú náladu. Bolo by dobré keby dnes radšej nikto odo mňa nič nechcel ani sa ma nepýtal lebo odpoveď by bola nie príliš príjemná. Dnes chcem mať pokoj od všetkého a nechcem aby sa ma niekto na niečo pýtal.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Akurat vo stvrtok som mal depku. Lebo som si neveril a az do nedele som opakoval: "A nenapise a nenapise...." Ale uz sa to zmenilo a zlepsilo. (Viete, moj zivot zacina byt zaujimavejsi, zacal som sa viac usmievat, hlavne na baby....) Co robim? Pustim si riadne tvrde techno alebo to, na co mam chut, to ma dokaze v drvivej vacsine vzpruzit. A este k tomu vyssiemu: Nemal som cas mysliet na ine, bud som pozeral futbal, alebo sa zvijal nad hrncami, alebo robil v zahrade.... Stale bola nejaka praca. treba makat, to pomaha....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kým som nemala net pomáhala kniha -ale nič náročné -najlepšie také tipu harlekín :lol:

a ako píše chorche -robota pomáha

ak to nie je taká depka, že sa nevládzeš pohnúť

tak na to už len pirule

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

no ja ked mam v prdeli naladu tak sa pustim do upratovania :lol: proste zacnem nieco robit hocico cistit klavir nebo vysavat abo neviem proste musim zacat mysliet na nieco ine :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Záleží, že z čoho mám náladu v prdeli....ked mám zlú náladu, že ma niečo naštvalo tak si najradšej zoberem do ruky sekeru a idem rúbať do dreva až pokial nevychladnem....a pokial mám náhodou depku tak najlepší liek je hudba a kamaráti...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Zapnem si WoW a hresim na vsetky creepy, ktore na mna utocia. Je to fajn ventil. Ale inac nerobim nic, len sa lutujem a podom mi tukne, ze sa nemam preco lutovat a su aj horsie veci ako moj problem. :-) Dont worry by happy

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Už som dávno nemala náladu v prdeli. Je to dosť nezvyčajné, nemyslela som si, že by som si na to zvykla, alebo dokonca, že by sa mi to páčilo. Ale ono sa mi to páči :lol: Neviem, čím to je, že mám stále fajn náladu, žijem presne tak, ako aj predtým. Hm, hm, hm...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pustim si nejaku depresivnu hudbu a este umocnujem tu depresiu

ano ano>R.E.M.-Daysleeper

>skoro vsetko od Radiohead a tak podobne :lol:

 

...ale su aj ine moznosti-kamarati,sport alebo sa riadim podla pravidla ze po 2 hlupych dnoch nasleduju 3 dobre a cakam....horsie je ked je este len ten prvy hlupy den :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov