Skočiť na obsah

Chystáte sa na svadbu?


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Pred 3 týždňami...

Tak nám sa to blíži, túto sobotu.

Stále niečo vybavujem, chystám, a stále nie je hotovo. Mám dosť.

Teším sa už na ten deň, dúfam že sa mi podarí "prepnúť" a užívať si to naplno.

 

A po tom všetko dúfam že sa podarí ist niekam zrelaxovať na pár dní..

Nechám sa inšpirovať chlapcom z juhu a postnem neskôr aj ja nejaké foto :)

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Lol, tvrdila si daco ine prednedavnom...

 

"Vďaka, gro už máme. Zhony neboli. Až sa čudujem čo vedia na tom iní rok plánovať. My sme začali pred mesiacom, a máme už takmer všetko."

 

:-)))))))

 

...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

primälo ma to ale pospomínať na našu svadbu onoho času, bolo to príjemné,

a neuveriteľnú spústu vecí sme si robili sami, a to v časoch bez mobilov, internetu, mailov, tlačiarní...

aj kyticu, aj účes sme zvládli s kamarátkou ráno pred svadbou, pozvánky a oznamy sme vyrábali už ani neviem ako sami..

a to sa piekli zákusky za občasnej pomoci skvelého cukrára doma... nebyť toho, asi ani neviem o prípravách, okrem jednej veci : )

 

obaja sme ochoreli : D

 

ja som v piatok pred svadbou utekala večer na pohotovosť s akútnym zápalom krku a 40 teplotami,

budúci docestoval v piatok večer s opuchnutou pol pusou - dva dni predtým mu trhali zub...

 

lekár na pohotovosti predpisoval kľud na lôžku a nejaké ATB, a ja vtedy zúfalo zachripela: ale ja sa zajtra vydávam!

namiesto toho, aby ma ľutoval, sa začal pochechtávať, a spýtal sa: a ženíchovi sa nestalo nič? no stalo... je opuchnutý! ten lekár sa normálne rehotal :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:zubiska:

 

V júni som netušila, koľko drobnosti treba riešiť. Čo sa týka výzdoby vo vlastnej réžii.

 

Od štvrtku jeden blazinec, saty, torta, zákusky baliť, DJ stretko, hotel kľúče, spoveď, výzdoba, vysluzky.. Naložila som si toho veľa :)

 

Nevadí, hotovo.

Nech už je ako má byť :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chlapeczjuhu:

gratulujem, pekný pár, verím a prajem vám, aby ste spolu oslávili aj diamantovú svadbu v dobrom zdraVí.

 

game:

no, veselé...spomínam si, že môj zasa bol asi 3 dni pred svadbou venčiť bratovho psa (brat bol ešte na dovolenke), mladého dobermana. Pes sa veľmi tešil na výbeh, vyskakoval, a podarilo sa mu nastávajúcemi ženíchovi drôteným náhubkom tresnúť do oka...takže Flinstone sa ženil s monclom.

A ked sa naši mladí­ brali, oni si všetko vybavovali sami, iba nás poprosili o rozdelenie výslužiek den dopredu, a cestou tam som pri vystupovaní­ z 99 padla do diery v ceste a nohu ešte aj teraz po 5 rokoch cítim pri zmenách počasia. Pomáhal  potom len Flinstone a ja šup sanitkou na pohotovosť... 

 

doll: 

gratulujem a tiež prajem v zdraví diamantovú svadbu...a som náramne zvedavá na fotky.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je tehotna.  Ste videli fotku kde sli mladomanzelia s konom a sa proti nim rozbehol byk?

 

Doll gratulujem. 

 

Ten kon je atrapa.

 

Doll nech vam to klape. Nech si stastna. Nech mas radost.  To vam prajem a tebe.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Heh, atrapa to nie je :D

 

Nechal na parkete riadnu kôpku. Toho koňa tam chcel ženích a pánko z kaštieľa. Ja som ich varovala :)

Vo finále som samozrejme bola nadšená :)

 

Chlapec z juhu, nie, nezdá sa Ti to ;)

 

Helle, mám aj snubný prstienok, tri dni pred svadbou si môj chlap pokľakol :P

 

A ďakujeme :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ďakujeme :)

 

Zatiaľ je termin 27.01.2018.

 

Dva týždne po vybavení sály a fotografa som zistila, že som tehotná. Najskôr som plakala, lebo takto to "naplánované" nebolo :) Kocikovat som plánovala na jar, nie v zime :zubiska:

Ale po chvíli sme sa začali tešiť, však to sme chceli. Od začiatku roka som brala kyselinu listovú, tak čo tri mesiace hore dole :)

Svadbu som s bruškom nikdy nechcela mať, aj som zvažovala či ju neodložíme. Aj kvôli rečiam. Ale rozhodli sme sa to nechať tak, a bolo to správne. My vieme ako to bolo :)

Bruško ma neobmedzovalo, ťahala som do záverečnej :)

  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no to máš pekný termín, skoro ako ja :)  možno budeme oslavovať spolu :)

 

neboj, aj kočíkovanie v zime je fajn, a v nasledujúcom  lete bude mať malé rok a pol, a už bude dobre chodiť a ideálny bude aj čas na úplné odplienkovanie, moje zimné decká boli bez plienok a nehôd obidve už v tom veku. 

 

na reči sa môžeš vykašlať, ved si nebola prvá ani posledná nevesta s bruškom. Bola si moc pekná.

 

Držím palce, nech drobec rastie ako má, prajem veľa zdravia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov