Skočiť na obsah

Chystáte sa na svadbu?


Sniper

Odporúčané príspevky

ja sa stále cítim na dvadsať,(okrem plastových zubov, bolavých krížov a občas spuchnutých kolien) ale vysvetli to "jemu" :zubiska:.

 

:D nepanikár a sexuj ! ( samozrejme so svojou manželkou, partnerkou)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No toto ... to ste sa ženili a vydávali iba kvôli sexu?! :o

Však sexovať ste mohli kdekoľvek, s kýmkoľvek a kedykoľvek ...

Kam sa podela láska, porozumenie, harmonické spolužitie ... atď ... há?! :smile2:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

láska, sex, porozumenie, harmonické spolužitie - to je všetko v jednom. vzťah je ako "stavba" o ktorý sa treba starať deň aj noc ... vzájomne ..

a jasné, že som proti s kýmkoľvek. brrr ! je potrebné dôkladnejšie čítať predchadzajúce príspevky ... :smile2:

 

humor secretka je tiež veľmi dôležitý .. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game:neľúbim šlahačku......

 

Však sexovať ste mohli kdekoľvek, s kýmkoľvek a kedykoľvek ...

 

vážne????, u nás bol vždy niekto doma, a na intráku som musel platiť kino trom spolubývajúcim :ahooj:

 

ženil som sa ,keď som bol mladý, vtedy človek nemyslí na celý rad následných vecí,........len na sex, na to zakázané ovocie, ktoré sa prevádzkovalo po zákutiach, a naraz je to povinné :happyroll:

 

iskra: ja nepanikárim, a never všetkému, čo napíšem..... :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No toto ... to ste sa ženili a vydávali iba kvôli sexu?! :o

 

 

Pravdaže :D a preto nám to funguje stále. :smile3:

 

:happyroll: iskra ma nechala aj tak v štychu :)

 

1. neviem, čo to je

2. ma to uráža

:smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

láskou a porozumením, spýtaj sa iskričky, potvrdí ! :) / iskra, nenechaj ma v štychu! / :D

 

a peniazmi hlavne kazda je dnes chora na peniaze,kde su tie roky ked sa ludia brali z lasky.Chapem ze je tazka doba a bez penazi sa zit neda,ale tieto zlatokopky co vidim na kazdom kroku na fujjj -_- Cest vynimkam...(existuju este? :zubiska: )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

No čo ja viem, zlatokopiek sú síce plné ulice, ale niekde medzi nimi musí byť aj ozajstný poklad. Je to vtipné, ale only sa volajú zlatokopky, ale my sme tí zlatokopi, čo hľadáme zlato v kope "bahna" :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To nie su zlatokopky, len chcu byt zabezpecene :P

Co je inac vcelku rozumny plan do zivota. A pokial ponuknu (vramci individualneho vkusu) pekny xicht aj telo, nenarocnu no prijemnu spolocnost...a najdu sa muzi, ktori prave TOTO ziadaju - kde je problem? Ved pokial su takyto muzi, tak by si to mohli hodit, ak by mali k dispozicii len dusevne zalozene, introvertky, odmietajuce modne oblecenie a vyrazny spolocensky zivot. :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ano, presne tak nejak :)

 

Ved to je dane aj historicky - neraz bola ziadana zena (kvoli svojej krase, povodu, ci inym kvalitam) z muzskej strany brana ako prejav kvalit jej partnera. Nie len modny doplnok, ale aj odznak uspechu muza.

 

Je to vlastne logicke - aj keby islo len o ciste krasnu zensku (bez akychkolvek extra dusevnych kvalit), mozeme predpokladat, ze o nu bude eminentny zaujem velkeho mnozstva muzov. Ona si spomedzi tychto desiatok (stoviek?) vsak vyberie len jedneho. Dovod je jednoduchy - pretoze bol v niecom lepsi, nez ten zvysok. A presne takto to vnima aj okolie. Ineho cloveka tazko mozes podrobne hodnotit, kedze nepoznas uplne vsetko, takze hodnotis to co vnimas. A v taktomto pripade vnimas, ze zena, ktora si mohla vybrat trebars milionarov, hviezdy, uspesnych manazerov - si vybrala prave jedneho konkretneho. Teda prave TENTO je lepsi :)

 

A funguje to aj naopak - ked zena "ulovi" muza, ktory je v niecom extra, logicky sa clovek zamysli, ze aj ona musi byt aspon zcasti extra.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

tak ja sa chystám na svadbu pre mňa dôležitú...a teraz 8 týždňov pred dňom D si ženích nadobudol otvorenú zlomeninu na pravej ruke...veď prečo by malo všetko byť hladko a v pohode, keď sa môžu veci komplikovať? :certisko: :ooops:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

lepsia zlomenina ako sa ženit :zubiska: :P

 

:hedge::angry:

budem zlá!!! Ja sa tam chystám ako svadobná máti radostne, že aspoň jedno decko bude naporádku, a ty takto!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keby sa len nič horšie neprihodilo, budem blahom bez seba.

Mladí si všetko organizujú sami. Pýtali sme sa ich, s čím by chceli, aby sme im pomohli, čo by sme im mohli my vybaviť či zaobstarať, nechceli nič, akurát deň pred napchať zákusky ako výslužky do krabic a strčiť do chladničky na mieste hostiny...mladá, že ju to baví vybavovať a zháňať.

No, akrobatický rokenrol nehrozí, ale dúfam, že si dobre zatancujeme a že sa svadba vydarí, což bude prvým krokom k ďalším vydareným dňom a rokom...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vilma všetko bude v poriadku, mladí si to všetko vybavia.  Naposledy, keď sa brali kamaráti mala to nevesta tak prešpekulované, že klobúk dole. Už rok do predu sa na to chystala. Premakané do posledného detailu. Niečo v tom zmysle, že " farba výzdoby bude marhuľovo-ružovo-oranžovo-neviem aká"  :)

 

Ja čo pamätám tak na každej svadbe sa musí stať niečo neočakávané, lebo ak to ide ako po masle, tak je to nuda. :) Čosi také milé ako napr. ( ak začne farár počas obradu nekontrolovane kýchať, alebo ktosi sadne do torty), alebo iný milý trapas.  :)

Nedávno kolegyňa vydávala dcéru a ženích si zabudol občaňák v Blave a svadba sa konala v Košiciach.  Ako sa naháňali za občaňákom a hľadali ho, tak posadili mamu kolegyne ( teda nevestinu  babku)  do reštaurácie a v zhone na ňu tam zabudli.  Teda babka presedela svadobný obrad svojej vnučky pri stolíku v reštaurácii.   :)  Aj sa trocha urazila potom, ale už sa nič nedalo robiť. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no tak to sestrin syn si bral Číňanku pôvodom z Honkongu, brali sa v Bojniciach na zámku a pravdaže prišla aj nevestina mama z ďalekej Číny, nevestin brat a nejaké kamarátky. Brat hovoril anglicky a tie kamošky tiež, takže sa s nimi dalo rozprávať, ale mama nevedela inak ako po čínsky...lenže ouvej, čakanie na sformovanie svadobného sprievodu a čakanie na neviem koho sa mame z Číny videlo pridlhé, a tak sa šla prejsť. Mesnečko nepoznala, slovensky ani anglicky nevedela, a čo čert nechcel...až ked sme boli už na zámku, si dakto všimol, že mamy niet. Skrátka zablúdila. A tak sa ju ktosi vybral hľadať, pobehal po Bojniciach, ešteže to nebolo v Blave alebo v Košicoch, tam by sa horšie hľadalo, čo keby nastúpila do nejakej električky z nudy...našla sa, a svadba sa omeškala tak o 20 minút. Našťastie po nás už nikto, sobášiaci mal pochopenie, a tak všetko prebehlo v poriadku. -:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

8 tyzdnov ? to este budes so zatkom aj akrobaticky r'n'roll tancovat ;)

tak akrobatický rokenrol len tak vo sne...deň pred touto radostnou udalosťou som mala úraz a bez Flinstonovej pomoci som sa ani nepostavila, a v deň D už som šla po svojich - v nazuváčikoch zakúpených v Zdravotníckych pomôckach. Ak sa to, čo som produkovala s chromtavou nohou, dá nazvať tancom, tak som pretancovala asi polku noci.

Inak sa svadba vydarila po všetkých stránkach, super zážitok. Niečo mali zo starých zvykov, niečo mali zas nové také, čo som nepoznala, ostáva mi už len si priať, aby sa im celý život vydaril tak ako tá svadba.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov