Skočiť na obsah

ICQ6


weirdo

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 62
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • weirdo

    19

  • Sniper

    13

  • Nokia

    5

  • Ajk

    3

Top prispievatelia v tejto téme

AIKAT

Historia sa tusim dala nejak previest cez jeden tool, ktory je pri kazdej Mirande (ale presny postup neviem). Nie som si isty, ci sa na to Miranda nepyta pri zakladani profilu.

 

AXEL

ked si nainstalujes holu stiahnutu Mirandu, to je ako Fabia. povozis sa a tym to konci. ale ked sa s tym par hodin pohras, pohladas si pluginy a ponastavujes, tak mas vytunenu Fabku a s tou sa daju robit ine kusky a aj inak vyzera. Akurat to chce nejaku investiciu (v pripade Mirandy casovu).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@weirdo> super skin, mas nanho link? alebo vies to niekde upnut? Dik.

 

@axel & aikaterine> vsetko sa tam da modifikovat, pridavat/mazat :lol: ak sa vam nepaci skin, sups s nim prec. ak sa vam nepacia ikonky, daju sa vymenit atd atd. ja som stravil asi hodinu kym som si to vyladil podla seba.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

AXEL

ked si nainstalujes holu stiahnutu Mirandu, to je ako Fabia. povozis sa a tym to konci. ale ked sa s tym par hodin pohras, pohladas si pluginy a ponastavujes, tak mas vytunenu Fabku a s tou sa daju robit ine kusky a aj inak vyzera. Akurat to chce nejaku investiciu (v pripade Mirandy casovu).

No však práve na toto ja nemám čas :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem ty máš možno Mirandu na to aby si sa na ňu díval celé dni ako bombovu ju máš vyskinovanú a posielal screeny na všetky strany aby ti každý závidel, ja mám ICQ na to aby som niekomu poslal nejakú správu, alebo popísal s ním (a nemíňal zbytočne peniaze za mobil), to je podstata messengerov, nie? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tu sa hlasim...som prvy uzivatel, ktory je s ICQ 6 nadmieru spokojny.

Ostatne verzie predtym sux...ICQ 6 (najposlednejsia verzia) je zatial najlepsia...zatial ani jedna chyba WOW.

Na prenos dat mi je to skoro sumafuk...ale skusim aj to, ze ci sa to da vydrzat...pokial nie, tak odporucte nejaky messenger s dobrou prenosovou rychlostou. Akotak pozeram, tak asi Miranda. Ale ak aj iny soft je lepsi....poradte.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem ty máš možno Mirandu na to aby si sa na ňu díval celé dni ako bombovu ju máš vyskinovanú a posielal screeny na všetky strany aby ti každý závidel, ja mám ICQ na to aby som niekomu poslal nejakú správu, alebo popísal s ním (a nemíňal zbytočne peniaze za mobil), to je podstata messengerov, nie? :lol:

Ale no tak, ujo admin.. Tymto popieras, co si napisal predtym :)

 

No však to som chcel práve povedať. Miranda čo som si nainštaloval vyzerá diametrálne inak. Neoslovilo ma to. Uninstall.

keby si chcel messenger, v ktorom nieco potrebujes napisat, tak ti na to uplne staci zakladna Miranda. lenze ty si ju zamietol na zaklade designu.. Nie ja som ten, kto to potrebuje mat vysperkovane ;) Mirandu som s origos designom pouzival cez 2 roky a prezil som :)

 

nuz ale, ked uz si design spomenul, preco ti nepostnut, ako to moze vyzerat? za nejake velke rozposielanie a onanovanie nad tym, ake to mam dokonale, to ani nahodou nepovazujem. nehan, kym nepoznas ;)

 

no a kym chceme porovnavat ICQ a Mirandu, tak ti popisem, co mozem okrem designu vyuzit pri pohodlnej komunikacii s ludmi (ktora nezahrna iba pisanie)..

 

Priklady:

- zobrazi mi, aky ma clovek messenger .. ked posielam subor, mozem sa podla toho zariadit a prepnut, alebo neposielat vobec

- mam SecureIM .. mozem si pisat s kamaratom v praci bez toho aby nejaky ITak nahodou onanoval nad tym, co si piseme

- automaticky vidim custom statusy a mozem si ich pozriet nielen tym, ze si otvorim okno

- mam fantasticku historiu na heslo, v ktorej sa da perfektne vyhladavat, exportovat atd atd.

- mam Typing Notify, ktory mi zobrazi, ze mi niekto pise .. a nemusi to ani odoslat

- mam Last Seen, ktory ma upozorni, ked niekto dojde na icq a takisto mam pri kazdom datum, kedy bol naposledy online

- mam ICQ, MSN a GMail v jednom a uplne kludne tam mozem mat este dalsich 10 protokolov.

- a to uplne najlepsie - vsetko si mozem nastavit podla seba. ak budem chciet v contactliste vidiet len mena, mozem to mat, a takisto tam mozem mat k menu avatar, status, custom status a bohvieco este. Miranda je fantasticky variabilna v takmer vsetkom.

 

okrem tohoto mam este viacero veci, ktore by ta vsak pravdepodobne neoslovili, no a existuje este obrovske hafo pluginov, ktore ulahcuju komunikaciu. mojim jedinym problemom je, ze som prilis lenivy, aby som ich hladal, takze vacsinou len kopirujem od znamych.

 

btw, kolko MB RAM ti zabera ICQ2003? mne Miranda 9. kolko zabera ICQ6 radsej nechcem vediet ;)

 

EDIT - prave sa pytam kolegu. ICQ5 - 22MB, ICQ6 - 45MB.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale no tak, ujo admin.. Tymto popieras, co si napisal predtym ;)

 

 

 

keby si chcel messenger, v ktorom nieco potrebujes napisat, tak ti na to uplne staci zakladna Miranda. lenze ty si ju zamietol na zaklade designu.. Nie ja som ten, kto to potrebuje mat vysperkovane ;) Mirandu som s origos designom pouzival cez 2 roky a prezil som :lol:

 

nuz ale, ked uz si design spomenul, preco ti nepostnut, ako to moze vyzerat? za nejake velke rozposielanie a onanovanie nad tym, ake to mam dokonale, to ani nahodou nepovazujem. nehan, kym nepoznas :)

 

no a kym chceme porovnavat ICQ a Mirandu, tak ti popisem, co mozem okrem designu vyuzit pri pohodlnej komunikacii s ludmi (ktora nezahrna iba pisanie)..

 

Priklady:

- zobrazi mi, aky ma clovek messenger .. ked posielam subor, mozem sa podla toho zariadit a prepnut, alebo neposielat vobec

- mam SecureIM .. mozem si pisat s kamaratom v praci bez toho aby nejaky ITak nahodou onanoval nad tym, co si piseme

- automaticky vidim custom statusy a mozem si ich pozriet nielen tym, ze si otvorim okno

- mam fantasticku historiu na heslo, v ktorej sa da perfektne vyhladavat, exportovat atd atd.

- mam Typing Notify, ktory mi zobrazi, ze mi niekto pise .. a nemusi to ani odoslat

- mam Last Seen, ktory ma upozorni, ked niekto dojde na icq a takisto mam pri kazdom datum, kedy bol naposledy online

- mam ICQ, MSN a GMail v jednom a uplne kludne tam mozem mat este dalsich 10 protokolov.

- a to uplne najlepsie - vsetko si mozem nastavit podla seba. ak budem chciet v contactliste vidiet len mena, mozem to mat, a takisto tam mozem mat k menu avatar, status, custom status a bohvieco este. Miranda je fantasticky variabilna v takmer vsetkom.

 

okrem tohoto mam este viacero veci, ktore by ta vsak pravdepodobne neoslovili, no a existuje este obrovske hafo pluginov, ktore ulahcuju komunikaciu. mojim jedinym problemom je, ze som prilis lenivy, aby som ich hladal, takze vacsinou len kopirujem od znamych.

 

btw, kolko MB RAM ti zabera ICQ2003? mne Miranda 9. kolko zabera ICQ6 radsej nechcem vediet ;)

 

EDIT - prave sa pytam kolegu. ICQ5 - 22MB, ICQ6 - 45MB.

Pekne napisane wierdo ;) Preto mam mirandu rad ;) Proste Axel mas tam vsetko nastavitelne od fontu pisma az po visual stranku a aj smajlov tam mozes hodit inych a kopu dalsich veci :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tiež som prešiel z icq 5,1 na mirandu...dneska :lol:...pomaly sa v tom prehrabávam

mne icq však absolútne vyhovovalo v tom čo som potreboval, ale tak čo budem, nech je zmena, aspon sa zabavím niečim

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

ja vyuzivam zatial toto:

- scanning invisible ludi, ktory pre zmenu funguje

- zmena ID klienta a protokolu :lol:

- inkognito away msg requesty

- podpora tZers

 

viac info tu

 

.. ale najviac sa tesim, ze mi konecne nemiznu useri z Clistu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

- scanning invisible ludi, ktory pre zmenu funguje

That's the way ICQ Plus scans for invisible contacts! It sends some kind of notification to a client and analyzes its respond to check whether your contact is online or not. So far, only a few clients (e.g. ICQ Pro 2003 and Kopete) can detect this scan and see this notifications.

Darkmanovi som už raz kvôli tomu 'vynadal', dnes od teba som mal tiež jednu takú "notifikáciu". Kto ma bude s tým otravovať, toho budem z contact listu rovno mazať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Invisible som nebol ani nepamätám. Buď som online alebo ICQ mám vypnuté. Aká sa tebe ukazuje ikona môjho statusu to ja už neovplyvním, keďže každá verzia sa na každej inej verzii ukazuje inak.

 

V poslednej dobe už upúšťam od ICQ a prechádzam na Skype.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Klient blbý nie je, mne ICQ 2003b plne vyhovuje a bol som s ním vždy spokojnejší ako s tými pseudoklientami na báze ICQ 5.x a 6.x

 

Okrem toho, tieto scannery, ktoré zisťujú skutočný stav iných userov, môžem považovať za zásah do súkromia, to je predsa moja vec v akom som statuse a keď je niekto invisible asi to znamená že si neželá byť otravovaný.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov