Skočiť na obsah

ICQ Visible/Invisible?


Ajk

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 39
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    7

  • chorche

    3

  • weirdo

    3

  • tomassi

    3

Top prispievatelia v tejto téme

naco?

ezy, mozno nechcu byt ruseny pre banality a nemaju cas na bezduchy chat. Pretoze je kopa uzivatelov, ktorym Occupiad a DND naozaj nic nehovori a budu otravovat a otravovat.

 

A preco sa nedam vtedy offline?

Pretoze mozem napr. diskutovat o rieseni zadania na ktorom robim, alebo o inych veciach... nielen bezduchy chat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som skoro vzdy invisible... Kludne mi piste aj vtedy, mam to pri autologing nastavene, ze log as invisible, takze si to dost casto ani nevsimnem.Aj tak ma viac nez polka mojho zoznamu mirandu, takze by mi to bolo nanic... no ozaj, preco si to tam vlastne neprestavim...? :lol:

Tak ked uz chcem, aby ma nerusili a nemusela som pisat o blbostiach (popripade je tu mama, co je dost caste) tak si dam N/A abo away.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takmer vzdy visible malokedy som invisible totiz stale potrebujem aby ma videli ci uz spoluziaci alebo nejaky kamosi a vsetkych hadzat do visible listu sa mi nechce tak som radsej vdiitelny pre vsetkych :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som invisible skoro stále. Do visible listu som si hodila ľudí, ktorí ma môžu opruzovať kedykoľvek a pre ostatných mám čas len keď som visible (nebite ma!)

Keďže pre nich ikonky typu Nerušiť a Nemám čas neplatia, riešim to takto.

Akonáhle som visible, začnú sa mi okamžite ozývať ľudia z piateho kolena mojej prababky a duchaplým tlachaním s nimi zabijem toľko času, že by som si takto nezarobila ani na suchý chleba.

 

Takže som visible len v prípade, keď sa brutálne nudím. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

v poslednej dobe byvam viac invisible ako visible

moze za to jeden typek, ktoreho som "namotala" na iste veci a teraz nie a nie sa ho zbavit :lol:

do ignore listu ho nechcem dat, kedze niekedy si normalne pokecame

ale som radsej ked o mne nevie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov