Skočiť na obsah

Film, ktorý ma zaujal - tipy


Andulqa

Odporúčané príspevky

K-PAX {Svet podla Prota}>Kevin Spacey,Jeff Bridges

Spacey hra psychicky naruseneho?? muza ,ktory vravi ,ze je z planety K-PAX.Zaujimave na tom je ,ze ma dokonale znalosti o vesmire a vie veci ktore vedia iba najlepsi vedci.Hovori ,ze prisiel spoznat nasu planetu.......dostava sa na psychiatriu{ako inak} k doktorovi>Jeff Bridges.............................................

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

United 93 som si pozrel, a poviem Ti nič moc, hovorím, čo sa týka filmu, aj keď je podľa skutočnej udalosti.

 

A ja môžem odporučiť CLICK! Adam Sandler je proste jednička, tento film ma vážne dostal.

ak to u teba funguje takto, tak sa asi po filmovej stranke moc nepochopime.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 5 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

konečne som videla Hodiny /aspoň raz mi bola na úžitok úchylka stále prepínať satelit/

akože čo tam Nicole zahrala, tak dovi dopo :lol:

 

a Amores Perros som tu tuším nespomínala

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vcera som videl druhykrat v zivote Edward Scissorhands (prvykrat, ked som mal tusim 11). Je to prekrasny film, nadherna rozpravka s este lepsou hudbou. Uzasny Johnny, sladucka Winona :lol:

 

uz som si aj stiahol soundtrack, pocuvam ho uz tretikrat a neviem sa nabazit tej hudby ... hlavne Ice Dance.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov