Skočiť na obsah

Film, ktorý ma zaujal - tipy


Andulqa

Odporúčané príspevky

Holy Grail je bomba! :lol:

Darkman, s vojenskou tematikou ma dostal film Sahara. Ale ešte tá klasická, čirnobiela, točená niekedy v štyridsiatych rokoch... tá má vážne niečo do seba.. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

minule som pozeral Intacto- dosť dobré

 

a včera som videl

 

Příběhy obyčejného šílenství

k tomuto filmu Vám musí stačiť len meno herca, ktorý stvárnil hlavnú postavu

IVAN TROJAN

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Práve pozerám Kurtlar vadisi - Irak - Valley of the Wolves. Silná, emotívna propaganda. Najradšej by som sám šiel bojovať po boku mierumilovných islamistov proti zločinnej Amerike. Režisér odviedol výbornú prácu.

 

Btw. potom sa chystám pozrieť si United 93. Ak bude aj ten film zrežírovaný dobre, hádam sa postavím na stranu mierumilovných američanov proti islamským teroristom :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prave som sa vratil z United93. a poviem len jedno.

 

Chodte si to pozriet.

 

Tento film ma prinutil nachvilu sa citit ako American a nikdy, nikdy vo svojom zivote som v kine nezazil take ticho po filme, nikdy som nevidel ostat sediet tolko divakov vo svojich kreslach este niekolko minut. Takmer nikto neodisiel. Ziadny americky patriotizmus, len hole fakty, a predsa vyvolal taketo nieco.

 

... a este nieco - nestahujte to, chodte do kina. bez DTS sa do toho neda vzit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

je toho dost vela a vela tu bolo aj spomenute .ale co tu nie je asi>Mesto Bohov{uplne genialny film _skoda slov treba vidiet :lol: }

Trainspotting

Salton sea

Amores perros

Samotari..................................

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dobrý film bol aj Okrsok 13

JJ ten bol parádny, ale parkour je veľmi nebezpečný... :-o

Prave som sa vratil z United93. a poviem len jedno.

 

Chodte si to pozriet.

No toto som si pozrel, a poviem Ti nič moc, hovorím, čo sa týka filmu, aj keď je podľa skutočnej udalosti.

je toho dost vela a vela tu bolo aj spomenute .ale co tu nie je asi>Mesto Bohov{uplne genialny film _skoda slov treba vidiet :lol: }

Trainspotting, Salton sea, Amores perros, Samotari

Tak ty si môj brat! Tieto filmy sú total super!! Videl si Jedna ruka netleská? A o čom je Salton Sea? Ten som ako jediný z týchto nevidel...

 

A ja môžem odporučiť CLICK! Adam Sandler je proste jednička, tento film ma vážne dostal.

 

Ďalší super film je "Thank you for smoking", je o tom, ako tabakové spoločnosti špekulujú s cigaretami v Amerike, veľmi zaujimavý pohľad na tieto praktiky.

 

A ešte neviem kto tu spomínal 50 First Dates, tak to je tiež parádny film, dokonca tak, že Drew Barrymore, som moc pred filmom nemusel, a vravel som si, no keď to už mám na disku tak to pozriem, aj keď tam hrá ona... a nakoniec mi vôbec nevadila. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A o čom je Salton Sea? Ten som ako jediný z týchto nevidel...

Uz si nepamatam, o com bola ta sprostost, ale viem, ze som to po pozreti vymazal. Nezaujalo ma to ani trochu. Nehral tam nahodou Val Kilmer?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nedávno som videl film V zajatí rýchlosti (The World's Fastest Indian), novinka v hlavnej úlohe s Anthony Hopkinsom. Ide o biografický príbeh o motorkárskej legende Burtovi Munrovi, ktorý išiel za svojím snom a svojím entuziazmom nakazil okolie natoľko, že nakoniec prekonal všetky prekážky a sen sa mu splnil. Oplatí sa vidieť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Uz si nepamatam, o com bola ta sprostost, ale viem, ze som to po pozreti vymazal. Nezaujalo ma to ani trochu. Nehral tam nahodou Val Kilmer?

hey hral tam val kilmer>ja ho moc nemusim ale tu mu ta rola dost sadla_ten film treba najprv pochopit a potom hovorit o tom, ze ci to bola sprostost alebo nie....................kilmer hra drogoveho dilera a zda sa ze film je len o tom ako sa pohybuje vo svete drog ale asi v polke filmu sa dej zacne komplikovat a zamotavat a zistujeme , ze film je o niecom uplne inom a diler nie je.....atd :lol: tazko sa to vysvetluje treba si pozriet :)

 

Tak ty si môj brat! Tieto filmy sú total super!! Videl si Jedna ruka netleská? A o čom je Salton Sea? Ten som ako jediný z týchto nevidel...

tomu ver :) nevidel ale uz velakrat som si ho chcel pozriet>raz sa urcite podari ;)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov