Skočiť na obsah

Film, ktorý ma zaujal - tipy


Andulqa

Odporúčané príspevky

akurat som dopozeral Phone Booth - vcelku fajn filmik prepchaty psychologiou. koniec vsak bol trosku odhadnutelny ... ale aj tak sa mi to pacilo ... asi prvy film, kde som Colina Farrela prijal ako dobreho herca

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Phone booth je super film. Mám ho v angličtine aj s dabingom.

 

Tieto filmy suším už vyše mesiaca na disku a ešte som ich nevidel. Stojí za to obetovať im trochu času, alebo ich mám rovno zmazať?

 

3.15 zomrieš

Cube Zero

Hostel

Out Cold

Waiting

Želary

Kytice

Salton Sea

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na to by som sa nespoliehal. Zvyknem počas sledovania filmu "odpadnúť" a som v Medvedíkove. Zobudím sa až ráno. :lol: Skôr by som chcel vedieť, či sa to vôbec oplatí vidieť, či tie filmy nie sú totálny sh*t.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hostel mozes pokojne zmazat (nie z dovodu, ze "urazaju Slovakov", ale ten film stoji sam osebe zahovno, okrem par peknych zenskych neuvidis nic), 3:15 tiez (ak nemas rad duchariny)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vecer som videl Eternal Sunshine of the Spotless Mind (alebo Vecny svit neposkvrnenej mysle) ...

 

 

 

... a doteraz neviem, co si mam mysliet

 

musim si to pozriet este raz

 

... ale chcel by som byt aspon na chvilku Jimom Carreyim v tom filme ... zaver som mu zavidel.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Training Day je film, ktorý som si pozrel už niekoľko krát. Je z prostredia skorumpovanej protidrogovej polície. V hlavných úlohách Denzel Washingtom (zlý) a Ethan Hawke (dobrý). Hádajte ktorý prežije? :lol:

Ďalej hrajú známi raperi Dr. Dre a Snoop Dogg.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Mesto Bohov je paradna vec

 

cizy - kamos to ma... skoda ze v tejto teme som nebol uz dlhsie, inak by si to uz mal.

 

 

taak, a prave som sa odhodlal na Green Mile...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

stiahnuté to mám, ale haprujú mi titulky...vlastne mi hapruje celý počítač, takže to na blízku budúcnosť nevidím.keď bude pozrené, zhodnotím

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no pozrel si uz niekto ten ###### Amal???

 

Ja hej, samozrejme ze na tvoj podnet, a celkom dobry film, ako bolo sa na co pozerat, ale u mne nepatri medzi najlepsie ...

 

pekné..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

este nie, nechce sa mi tahat a instalovat DC.

 

dnes som videl zvlastny film s J.Nicholsonom - About Schmidt. taka riadna autobiograficka retrospektivna haluz o hladani zmyslu zivota. fajny snimok.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov