Skočiť na obsah

Film, ktorý ma zaujal - tipy


Andulqa

Odporúčané príspevky

Najradsej mam filmy, ktere mi nieco daju. . . naposledy to bol film Jar, Leto, Jesen, Zima. . . Jar. Vyborne spracovany film s krasnym posolstvom, ktory urcite nenecha bez uvah, :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vcera som videl filmik menom A Very Long Engagement, alebo Velmi dlhe zavazky.. bolo to od Jeuneta, ktory natocil aj Ameliu ... nebol to film, ktory by som pozeral jednym dychom, napriek tomu sa mu podarilo urobit niekolko veci. V prvom rade ma presvedcil, ze francuzstina nie je az taky zly jazyk (nemam ju rad). Vdaka tomu som odmietal vidiet aj Ameliu, co teraz vidim ako chybu.. ale chystam sa ju napravit:) Musim si toto vsak kuknut este raz, lebo autorovi scenaru sa to podarilo "mierne" prekombinovat a par veci som nezachapal na prvy sup... uvidim, aky pohlad mi da na tento film druhe pozretie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V prvom rade ma presvedcil, ze francuzstina nie je az taky zly jazyk (nemam ju rad). Vdaka tomu som odmietal vidiet aj Ameliu, co teraz vidim ako chybu.. ale chystam sa ju napravit:) .

Franzustinu tiez nemam rad (pripada mi strasne vulgarne) Ale v pripade Amelie sa to da vydrzat. Ten film si jednoducho treba pozriet, pretoze nech tu napisem cokolvek, aj tak to nebude zodpovedat jeho kvalitam.

Ale jedno mozem napisat isto. . . Uuuuzasny film :lol: :)

 

Bazalka

 

Ja som ho videl pred casom v kine a urcite nepatri k filmom, po ktoreho pozreti zabudnes, ze si ho vobec videl.

Ja som o nom premyslal (a casto este premyslam) dlhsiu dobu a dost som si z neho vzal. A s tym zhananim mas uplnu pravdu, nikto ho nema a pozicovne asi take filmy ani nedrzia, co je skoda :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Amelie som videl a až tak ma to nezaujalo, ale nebolo to filmom... Sme to pozerali na francúzštine a bolo to originál bez titulkov, takže 90% netuším o čom to bolo. :lol: Ale odhliadnuc od toho myslím, že keby som rozumel, musím len súhlasiť, lebo aj takto sa mi zdalo, že je to dobré... (škoda, že tie titulky tam neboli)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nanervy

tak tak pozicovne su svine, radsej zoberu do archivu kravinu s dobrou reklamou ako takuto lahodku

a mari sa mi, ze ten film napisal, reziroval, nakameroval, zostrihal a hral jednu z hlavnych postav kim ki duk

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dobre sa ti mari. Sikovny to clovek, ten Kim Ki-Duk, ruky mu bozkavat. Skoda len, ze jeho filmy sa tazko zhanaju. Rad by som videl jeho "trosicku" kontroverznejsi film, Ostrov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

myslim ze v lete bude mat premieru jeho 3 - iron, a to asi bude v kinach

a tiez sa mi mari ze priemerne za rok vyroby 5! filmov, co je neuveritelne ked ich este reziruje, pise, kameruje,...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a tiez sa mi mari ze priemerne za rok vyroby 5! filmov, co je neuveritelne ked ich este reziruje, pise, kameruje,...

. . . a ze aj za nieco stoja

 

Tak dufam, ze 3-iron bude v kinach, pretoze som pocul, ze sa uz hraje vo filmovych kluboch. Dufam, ze to len v ramci predpremiery.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Amelia je uzaaasny film, ja ho uplne zboznujem :)

 

a Very Long Engagement sa mi tiez velmi pacil ;) aj ked som este stale nevidela koniec, pretoze som musela niekam a ist a potom som sa k tomu nedostala uz :lol:

 

a 3-iron mam doma ;) ale este dom nevidela, caka v rade spolu s dalsimi korejskymi filmikmi Moment to Remember, My Sassy Girl a The Classic :) vraj su tiez velmi dobre ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

včera som si pozrela ruský film Dnevnyj dozor /Denná hliadka/....pokracovanie Nočnej hliadky..celkom dobre to bolo..aj ked takýto druh filmov velmi nemusim..toto sa dalo pozerat..a hlavne som sa vytešovala ze som rozumela väčšinu aj bez titulkov... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nočnú hliadku som videl, sprestrenie popri amerických filmoch :lol: Oplatí sa zháňať Dennú hliadku, keď je to už to pokračovanie?

 

Inak z ruskej produkcie potom za pozornosť stoja aj filmy Osobennosti nacionalnoj ochoty a Osobennosti nacionalnoj rybalky :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

včera som si pozrela ruský film Dnevnyj dozor /Denná hliadka/....pokracovanie Nočnej hliadky.

Ste ma prekvapili, ze uz je Denna hliadka natocena. . . necakal som ju tak skoro. Konecne film, z prostredia v ktorom som sa citil ako doma (vsetko ruske a zaroven nam tak blizke). Po sterilnych americkych filmoch padol naozaj velmi dobre. Dobra Hudba, kamera, efekty. . . Len ma trosku mrzi, ze tvorcovia nedavaju divakovi dostatok priestoru na zorientovanie sa a na cloveka, ktory necital knihu, moze miestami posobit dost chaoticky a bez hlavy a paty.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pri slove Thing sa mi vybaví film s Kurtom Russelom o víruse niekde v Arktíde či Antarktíde, ktorý robí z ľudí a zvierat príšery.

 

Pri slove Vec - It kniha Stephena Kinga, tiež horor, myslím že o vražednom klaunovi, aj keď si nie som celkom istý. S tým klaunom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Roso, pravdu mas. "It" si chcem zohnat, ale len v kniznej forme. film je vseobecne zatracovany, nechcem si nechat sprznit svoje predstavy.

 

btw. prave som dokukal Padle zeny (The Magdalene Sisters) a som tak trosku mimo z toho filmu. neviem co si mam o nom mysliet. na jednej strane to bola vcelku kvalitna drama, v ktorej bolo niekolko momentov velmi silnych a filmu sa podarilo vyjadrit myslienku, ktoru vyjadrit mal. na strane druhej som mal pocit, akoby sa scenarista zasekol v polke scenara a urobil razny sek, ktory tam byt nemal. preto vidim film ako nedokonceny.

 

zvlastne, ake rozdvojene pocity to vo mne vyvolalo...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kult hákového kríža - pôsobivý výkon Edwarda Nortona.

 

Dnes o 21.30 vo filme 25 hodina na STV.

 

Poznáte ešte nejaké dobré filmy s týmto hercom? Okrem Fight Club.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov