Jump to content

Definícia sexu


Bronto
 Share

Recommended Posts

Definícia sexu by mohla znieť aj tak že ide o spojenie pohlavných orgánov dvoch rozličných pohlaví, teda muža a ženy. Ide o bežnú formu sexu.

To keď dvaja homosexuáli si to narvú do rití to je už trochu o inom.

Link to comment
Share on other sites

Dobre skúsim to inak, cizy ma s tým už otravoval tak to len skopírujem:

 

ešte donedávna bol zákon v paragrafoch čo je to znásilnenie

ide o násilné spojenie 2 pohlavných orgánov.

paradoxne znie že ak muž prefikol ženu do riti tak nešlo o znásilnenie.

neskôr keď sa množili takéto prípady znásilnení, tak aj prefiknutie do riti sa začalo klasifikovať ako znásilnenie.

čítal som o tom pred pár rokmi

nejaký úchyl si uvedomoval túto dieru v paragrafe a prepadával ženy a fikal ich do riti

v podstate ho nemali za čo obviniť, pretože v paragrafoch znásilnenie bolo definované ako násilné spojenie 2 pohlavných orgánov.

spojenie pohlavného orgánu s análnym otvorom tam chýbalo.

 

Bronto záleží od toho čo pod výrokom Vedeli by ste tú hovadinu definovať? si predstavuješ.

Sex -ako vidieť - je veľmi široký pojem.

Link to comment
Share on other sites

Však vravím že sex je široký pojem. Nedá sa tvrdiť keď ti ho baba vyhúli že si s ňou mal sex. To by sa mohlo hovoriť aj o bozkávaní.

Ale každý to berie ako chce. Ja to za sex nepovažujem.

Ak dôjde ku spojeniu 2 pohlavných orgánov, to považujem za sex.

Možno niekomu stačí fajka a už chodí vytešený po ulici aký sex zažil. Sorry, ale toto by mne nestačilo :lol:

Link to comment
Share on other sites

No s tým análom...

 

Takže takto by som to zadefinoval:

 

Sex je samotný pohlavný styk vrátané všetkých aktivít ktoré vedú k pohlavnému styku. Môže sa tam zaradiť aj fajka, ale anál v tomto prípade by išiel mimo. Aj keď niektorým to chutí aj po anále... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hehe to sem este nepisala baba? :lol:

Ja plne suhlasim s Axelom :) . Ono to je vsetko sex, ale vsetko iny.

Ak mi niekto povie len, ze mal sex, tak si pod tym predstavujem ten akt, akoze pohlavny styk.

Link to comment
Share on other sites

Definicia sexu: Pohlavny styk - pohlavny akt - spojenie penisu a vaginy!

 

Taktiez: Vyborny pozitok...precitenie sexu tym, ze niekoho SKUTOCNE milujes a prezivas to celou silou. Ked nemilujes...sex je len o tom, ze robis dovnutra a von.

Link to comment
Share on other sites

 • 5 months later...

vyhrabala som túto tému ... dosť dlho som hľadala na nete niečo, čo by skutočne sex definovalo ...
pomaly každý v každom blogu a každej diskusii a v každom článku sa nejakým spôsobom vyjadruje k sexu v každej možnej aj nemožnej forme ... serióznu definíciu napriek tomu nie je také jednoduché nájsť ...


takže definícia sexu ?
je tu nakoniec jedna veta, ktorá celú vec vystihuje podľa mňa dobre, nenásilne a zrozumiteľne :

 

"
Ale čo je to vlastne sex? Stále sa môžeme stretnúť s tým, že mnohí ľudia dávajú znamienko rovnosti medzi sex a súlož. Je to stereotyp, ktorý nás v mnohom ovplyvňuje. Je dobré si uvedomiť, že sex je omnoho viac ako prostá súlož - nekoitálne techniky, maznanie sa, hladenie a rôzne spôsoby dráždenia.
"

 

je to z tohto článku

takže ... hádať sa o technikách a čo a kam nie je celkom namieste
znak "rovná sa" nemusí byť za každých okolností medzi sexom a láskou, ale často tam je ... a nie je to len "technika" ...

Link to comment
Share on other sites

 • 4 weeks later...

Co ja viem? Neviem, ci toto bolo vyjadrenie sexu :lol: Kazdopadne kazdy ma uz o tom spraveny vlastny obraz a niekto to mozno vie, ale nevie to popisat...respektive opisat :)

Link to comment
Share on other sites

 • 7 years later...

slimak nechápem - čo som tu robila a kedy ? :)

 

s Brontom, ktorý mal veľmi mimoriadny a špecifický vzťah k týmto intímnym veciam,  sme sa tu ako-tak snažili diskutovať o tom, na čo sa pýtal - o definícii sexu ... či prečo sa pýtaš, slimak ? :)

Link to comment
Share on other sites

ved aka diskusia, game to tu zadefinovala presne. Ako lepsie by sa to este dalo? Skratka dvaja sa muchluju ako a dokedy ich to bavi (resp. ich dakto nevyrusi). dakedy to skonci aj kopulaciou, dakedy nie a ostane to "len" pri N alebo P. Punktum.

Link to comment
Share on other sites

 • 1 year later...

Pre mňa sex je tanec.  

 Kto nevie vnímať hudbu telom, nevie počúvať a vnímať ani partnera. Tak ako pri tanci, by to mala byť súhra, vedieť  počúvať toho druhého. Počúvať očami a telom.

 Kto nepočuje, tak že zavrie oči a len vníma hudbu a tancuje bez ohľadu na to, kto si čo o tom tanci myslí, kto sa nehýbe bez ohľadu na kroky a nejaké naučené tanečky, ten sa nevie milovať. Vedieť počúvať bez slov čo a kde sa ten tanec posúva, či sa ešte „tančí“  slaďák, či už tango, lebo aj počúvať  Enyu a iba ležať je pre mňa sex.

 Tragédia je ak sa niekto čosi naučí na tanečnej v 15-tich a má pocit že vie tancovať, lebo sa naučil pár šikovných krokov s ktorými vystačí celý život. To už potom sú vnímavejší k hudbe-partnerke skákajúci na koncerte punkovej skupiny.  Ľudia čo sa nevedia uvoľniť a iba vnímať hudbu to jedno akú, či  je to orgánový koncert, či hru na bongo v Afrike, kto mená tie senzory v hlave, v tele, na pokožke, ten nikdy nebude počuť - cítiť, ani svojho partnera pri  milovaní.  

 • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

 • Similar Content

  • Sniper
   By Sniper
   Už ste sa niekedy tak ožrali jak svine, že ste sa na druhý deň zobudili vedľa niekoho v posteli a nevedeli ste, či niečo bolo?
  • omar
   By omar
   Tento text je určen především mládeži, která se potřebuje správně zorientovat v problematice lidské sexuality, protože to, co jí v tomto směru může nabídnout současný svět je matoucí, dezorientující a pokřivené. Neboť účelem sexuality v současném pojetí je především užít si. Užít si volně, nevázaně a bez jakýchkoliv předsudků.
    
    
   Protože prý naše tělo, které nám patří je pouze naším vlastním majetkem a my si s ním můžeme dělat co chceme, to znamená, že máme legitimní právo plně vyžít jeho sexuálního potenciálu pro vlastní potěšení. Ať už v partnerském vztahu, nebo pokud partnera nemáme vlastním sebe uspokojováním.
    
    
   A aby se v tom člověk necítil nijak omezován, začíná se stále více negovat spojitost sexuality s morálkou a etikou. Takovýto přístup má však za následek rozklad a destrukci osobnosti člověka, nebo minimálně zastavení a omezení jeho jeho dalšího osobnostního vývoje. Neboť ve skutečnosti je hlavním účelem pohlavní síly právě osobnostní růst člověka, ke kterému však dochází pouze tehdy, pokud je lidská pohlavnost krocená a usměrňována silným eticko morálním přístupem k ní. V takovém případě se mohutný potenciál této energie přetaví do rozvíjení osobnosti člověka, formujíc ji směrem k vyšším a ušlechtilejším hodnotám.
    
    
   Pohlavní síla nemá být tedy vyplýtvána v tělesnosti, ale orientací k vysokým mravním, morálním a duchovním ideálem přetavená ve vysoce vyvinutou lidskou osobnost. Je to totiž přesně tak, jako s každou energií, například tou elektrickou. Můžeme s ní svítit a může nám usnadňovat život prostřednictvím různých užitečných elektrických přístrojů, nebo jí můžeme nabít oplocení kolem koncentračního tábora, či využít ji na elektrické křeslo. Je to stále tatáž energie, záleží jen na způsobu jejího využití. Záleží pouze na tom, zda ji použijeme k pozitivnímu a budující účelu, nebo k účelu negativnímu a destruktivnímu.
    
    
   Žel na tomto světě to funguje tak, že se lidský sexuální potenciál obyčejně vybíjí pouze v pohlavním pudu. To je dnes považováno za normální a standardní.
    
    
   Lidé prožívají tělesnou rozkoš a tělesné radovánky, jejichž přemíra jim však odčerpává energii, která je ve skutečnosti určena a má být využita k rozvoji jejich osobnosti. To znamená, že stejná pohlavní síla nás může lidsky a osobnostně nesmírně povznést, pokud jsme ve vztahu k ní ochotni respektovat určité morální a mravní kritéria. Nebo naopak, její nesprávné používání může způsobit zastavění rozvoje naší osobnosti, když téměř všechnu sílu jejího potenciálu vybijeme podrobovánim se svým tělesným pudům.
    
    
   Z tohoto důvodu je proto pro každého mladého člověka mnohem lépe, pokud začne s pohlavním životem co nejpozději. Pokud si svou mladickou čistotu zachová co nejdéle, protože tím vůbec nic neztrácí ale naopak, pouze nesmírně získává.
    
    
   No a hodnotou, jejímž prostřednictvím je schopen člověk čistým a ušlechtilým způsobem zvládnout vlastní pohlavnost je jeho touha po čisté, velké a pravé lásce. Touha po čisté, velké a pravé lásce k druhému člověku. Po lásce, v níž jsme schopni zapomenout na sebe samých a vidět pouze prospěch a dobro milované osoby.
    
    
   To je láska, která má schopnost popřít osobní egoismus a egocentrismus až do takové míry, že za středobod bytí, za který dosud člověk považoval pouze sebe samého začíná považovat druhou osobu. Jinými slovy řečeno, člověk se naučí milovat druhého člověka tak, jako sebe samého, ba někdy i více než sebe samého.
    
    
   Nepřipomíná vám to něco? Nepřipomíná vám to známé Kristova slova, abychom se naučili milovat svého bližního jako sebe samého? Neboť jedině člověk, který toto dokáže se stává skutečně člověkem, protože se byl schopen zbavit vlastního egoismu. Jedině takový člověk splňuje Stvořitelem stanovený ideál pravého lidství, protože se naučil milovat svého bližního jako sebe samého.
    
    
   Nicméně prostředkem k dosažení této mety je správně využití pohlavní síly! Obrovský potenciál pohlavní síly, zkultivovaný morálními principy, jako je ušlechtilost, čistota a touha po pravé, velké lásce může totiž rozvinout osobnost člověka až k takovému vysokému ideálu lásky, která je schopna milovat jiného člověka tak, jako sebe samého. A je úplně jedno, jestli je to láska k muži, nebo k ženě, k bratrovi a nebo sestře, k rodičům nebo dětem. Důležité je, že právě prostřednictvím této lásky byl člověk schopen zvítězit nad vlastním egoismem a postavit zájmy jiných na úroveň zájmů svých vlastních. Pokud totiž toto někdo dokáže alespoň k jednomu jedinému člověku, vzniká u něj předpoklad, že to bude schopen aplikovat i ve vztahu k jiným lidem. Že se všech svých bližních naučí milovat přesně tou měrou, jakou má rád sebe samého. Toto je završením osobnostního vývoje člověka a dosažením lidské dokonalosti, stojící na nejvyšší příčce člověčenství.
    
    
   No a právě k tomuto vysokému cíli nás má a může přivést správné využití obrovského potenciálu naší pohlavní síly, která byla každému člověku darováno právě za tímto účelem.
    
    
   Existují však temné síly, které si nepřejí, aby člověk dosáhl nejvyšší úrovně svého lidství. Síly, které se všemožně snaží aby zůstal nevědomým o těchto věcech a potenciál vlastní pohlavní síly promrhal v tělesné rozkoši a užívání si. Proto je trendem dnešní doby, aby mladí lidé začínali s pohlavním životem co nejdříve, což má za následek zastavení, nebo přinejmenším rapidně zpomalení jejich dalšího osobnostního vývoje.
    
    
   Existují totiž temné síly, které chtějí, aby lidé zůstali trvale méněcennými. Aby životní potenciál vlastní pohlavní síly promrhali v tělesnosti namísto toho, aby se jejím prostřednictvím povznesli k plnému rozvinutí své osobnosti v duchu vznešené, nesobecké lásky, schopné milovat svého bližního jako sebe samého.
    
    
   Možná si řeknete, že je to vše pouze výmysl. Že je to jen určitá myšlenková konstrukce, jejíž pravdivost nelze dokázat a jejíž buď člověk věří nebo nevěří.
    
    
   Uveďme si proto konkrétní příklad z historie národů, kultur a civilizací. V dějinách můžeme totiž spatřit velké množství stále se opakujících vzestupů a pádů, které se udály v přímé úměrnosti k etickému a morálnímu, nebo neetickému a nemorálnímu vztahu k lidské sexualitě. Vždy na začátku nově vznikajících národů a civilizací byly totiž přítomny určité zdravé, etické a morální kvality, vyznačující se prostotou, jednoduchostí a přirozeností. Přesně takhle to bylo například v ranním období římské říše a mělo to za následek její prudký vzestup. To čistší, zdravější, přirozenější a ušlechtilejší se výrazněji projevovalo nejen ve vztahu k sexualitě, ale i ve vztahu ke všemu ostatnímu dění ve společnosti.
    
    
   Ale podívejme se na římskou říši na jejím konci. Všude bylo plno nemorálnosti, nevázanosti, zkaženosti a touhy co nejvíce si užít, až nakonec ztráta téměř všech morálních a mravních mantinelů římskou říši vnitřně zcela rozvrátila. Dá se tedy jednoznačně konstatovat, že jednou z hlavních příčin jejího zániku byla všechno prostupující a vše devalvujúca mravní zkaženost.
    
    
   Kdo se z tohoto úhlu pohledu podívá na historický vývoj různých národů a kultur zjistí, že v podstatě všude to proběhlo obdobným způsobem. A nakonec, možná ani nebude muset jít příliš hluboko do historie. Úplně postačí, když se pozorně rozhlédne kolem sebe a uvidí, že i současná krize má přesně ty samé kořeny. Uvidí, že i dnes prožíváme ztrátu hodnot, spojenou s devalvací cti, spravedlnosti, ušlechtilosti, lidskosti a celkového morálně etického přístupu k životu. Uvidí současné, stále výrazněji uvolňování mravů a morálky, uvidí temný rozkvět nestoudnosti a vyzdvižení tělesnosti. Uvidí, jak všude vládne nečestnost, lež, podvod, chamtivost, nelidskost a ještě mnoho jiných negativních věcí, jednoznačně svědčících o velkém úpadku ducha člověka, jehož morální rozklad zapříčinil mimo jiné i nesprávný postoj k potenciálu vlastní sexuality. K potenciálu, který z tohoto důvodu nepůsobí konstruktivně tak jak má, ale destruktivně a zničujícim způsobem tak, jako tomu bylo vždy dosud v historii.
    
    
   Pokud proto nechceme, aby to všechno dospělo až k úplné destrukci, bylo by načase poučit se a využít konečně obrovský potenciál lidské sexuality čistým a ušlechtilým způsobem k pozvednutí jednotlivců, národů i celé naší civilizace.
    
    
   PS. Účelem tohoto článku není vyzvednutí celibátu, ale především ušlechtilého a čistého přístupu k vlastní sexualitě, a to v každé situaci.
  • Jovzin
   By Jovzin
   Mal by som otazku a prosbu asi o radu.
   Ako mam satku, mam puta, mam lad a podobne ale :
   Pre zaciatocnikov co by ste radili? Venusine gulicky alebo dildo/vibrator? Ako chceme urcite skusit obe ale najprv pekne poporiadku chceme iba jedno vyskusat a potom neskor sa dokupi druha vec.

   Z mojho pohladu : 1/ venusine gulicky co som cital tak ze da sa nimi dobre cvicit panvove dno a vedia prijemne drazdit a moze ich tam mat aj pol dna. Plus ze aj po porode je to dobre na cvicenie toho panvoveho dna. Plus mlada zacala ich tak nepriamo spominat... A ako poslende plus ja neveim ale ked ma mlada orgac ja nejako necitim tie stahy posvy kua :( Tak velmi potom tuzim ze ako mi ten moj nastroj zovru tie svaly a nic :( Ale to sa dialo uz aj pred porodom ze proste ked bol orgac tak ja som proste ziadne stahy necitil :( A velmi by som chcel ale fakt neviem kde je problem...

   2/ Dildo/vibrator : By sa asi zisiel aby sa nestalo ako minule ze som bol 4 dni v Prahe a mlada bola nazhavena az az. Tak by ma aspon na chvilu zastupil. Plus ja mam s nim plan zacat pomaly pripravovat anal na prvy analny sex. Zatial sme si povedali, ze chceme aspon raz skusit anal ale najprv sa poriadne obaja schlastame aby sa odburali zabrany. A az tak sa pojde na analny sex. Ale mna napadlo ze kupit dildo/vibrator a zacat pomaly tu ritku pripravovat na ten anal s nim :).

   Hmm co radite na zaciatok?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy