Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

  • Pred 4 týždňami...
  • Odpovedí 35
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    10

  • game

    6

  • cizy

    3

  • Nokia

    3

Top prispievatelia v tejto téme

ani z pohľadov ani z opýtania malý zasrani nebehajú ... ale pripomenulo mi to niečo, a akosi som sa nejako extra nad tým nezamýšľala, že sme s jedným chalanom po sebe pozerali .... mal krásne hnedé oči, mohli sme byť asi o nejaký rok mladší ako Axel vtedy .... jednoducho sme po sebe pozerali ... a ani jeden nenašiel odvahu sa ani prihovoriť ....

hm ... ktovie o čo vtedy išlo ... ja som trochu odstrašovala, lebo som bola "iná" .... ja neviem... ale viem, že sa mi s ním zvyklo snívať .... a tie sny si pamätám dodnes žiadne erotické, len jemné a pekné ...

o čo tam išlo ? ktože to už vie .... on si to už určite nepamätá ... a možno ani tá Axelova slečna ...

ktovie.... človek na ceste také stretnutia zažije - hromady

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sak pisem, ze ako spominal v inej teme.

už viem, kde bol problém ... nespojila som si to s nutrinkiným príspevkom, a stratila som niť, teraz mi došlo, kde som spravila chybu / editujem to o 1:44 / :lol:

ale aj tak som debatu vrátila späť do tejto pôvodnej témy... kde sa hovorí o "prastarých" spomienkach, pohľadoch a výzvach, z ktorých nebolo nič - to je všetko

možno mohlo byť, možno nie ... a je akosi jedno o tom premýšľať po takom čase, len je zvláštne si na to občas spomenúť ... ale netreba sa tým už zaoberať, je to preč :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bože môj, už to nechaj tak, by ťa teraz mali trápiť iné veci :lol: :)

Ja?? To Polaris teraz s tým začal... :)

 

 

 

 

Mne už je jedno či by z toho niečo bolo alebo nie. Nevidel som ju roky, možno by som ju už ani nespoznal a možno už ani nežije.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov