Skočiť na obsah

Po čom nasleduje len áno ...


game

Odporúčané príspevky

je nejaký zvláštny dotyk, bozk na určité miesto, proste niečo, čomu nevieme odolať ... čo je také strašne príjemné, čo nás dostane ... že po ňom sa uvoľnia všetky zábrany ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 18
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • starsi

    3

  • mila_i

    3

  • Polaris

    3

  • game

    2

Top prispievatelia v tejto téme

Nepotrebujem žiadny dotyk, bozk, či hocičo iné. Stačí, keď mi to manželka čo i len naznačí a som hneď za.

Ibaže by som bol podráždený. Tak to by som sa aspoň 15 minút zdráhal.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bozk na určité miesto, proste niečo, čomu nevieme odolať ...

 

no myslim si, ze takému bozku na Bahamských ostrovoch by sa tazko odolávalo.... :lol:

 

na mna platí sekt..suchý a vychladený..a nie viac ako pol flase..to potom spim..a nič zo mna :)

 

 

Axel...mozeš :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mam strasne citlivy krk :lol: cize ked tam zajde perami, posrabka strniskom, pobozka....hmm :)

 

u neho viem, ze ked nieco, tak sa mu hrajkat s uskom :)

 

jasne ze vzdy zaberie zabludit rukou niekam, kde je zvysena citlivost u neho, hehehheeeee ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ked sa zacnu davat bozteky na moj krcok....juuuj,to zacnem vriet.../to mam asi po tom sledovani hororov o upiroch :) /

a navyse ked sa zabludi jeho rucka na vnutornu stranu mojho stehna....zacinam zo seba sama zhadzovat oblecenie :lol:

 

ja napr usko moc nemusim...zaujimave :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nieze zaujimave, ale kazdy ma svoje erotogenne zony inde ;) Ale fakt je tn, ze vnutorna strana stehien u zenskeho pohlavia vyhrava :lol: Odporucam!!! A najlepsie, ked sa muz jemne dotyka nozicky a ide postupne prstickami (ale jemne) po celej dlzke od koncekov na nozicke, az po....ehm.........HMMMM.... :) .....a potm na druhu stranu stehienka :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ze sa uvolnia zabrany...

ked som bola pubertacka, musim priznat, ze mi nerobilo problem polhodinovu konverzaciu o "hovne" ukoncit francuzakom... to boli take tie moje pubertalen excesy :lol: okrem ineho...

chvalabohu, ze BOLI

 

naposledy asi mesiac dozadu... ma jeden chlap dostal tym, ako tancoval... ze som nemusela ako kacka preslapovat a poskakovat a davat pozor na krok.... jednoducho ma viedol... a ked mi zacal sepkat do ucha a "nahodne" dotykat sa krku... perami... keby som nemala pred statnicami, by som mu nepovedala nie :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

mojimi miestečkami sú uši, stačí aby mi niketo do nich šepkal tak aby som cítila jeho teplý dych....

a neviem prečo, aj dlane. Keď mi niekto šúcha dlane aby mi nebola zima....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Tie dlane skusam aj ja....je to pekne pozriet sa potom na dotycnu osobku, ako jej je potom dobre a pozera na mna ocickami, ze sa o nu pekne staram.....jaaaaaaajj..........teraz by som ju chcel pri mne :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov