Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

Hoci názov témy je už pravdepodobne dosť ošúchaný z iných fór, ale neviem ako to nazvať, to je jedno.

 

Spomenul som si na jedno dievča spred 10 rokov, keď som bol v maturitnom ročníku. Ona bola myslím o 2 roky mladšia, ale aj to je jedno.

Poznali sme sa teda ako spolužiaci (hoci býva na tom istom sídlisku ako ja). Už ani neviem ako sme sa spoznali, ale aj to je jedno. Pamätám však že vždy sme sa pozdravili (veľa krát aj z diaľky), kývali na seba, usmiali sa aj na seba, bol to iný úsmev ako obyčajný kamarátsky. Problém bol v tom že tam to končilo. Nikdy sa mi s ňou nepodarilo nadviazať rozhovor z jediného dôvodu - nikdy mi neodpovedala (nemá nebola a hádam ani blbá). Hoci neoslovoval som ju často, ale keď sa to stalo, buď sa len mierne usmiala, alebo nereagovala, alebo sa pozerala inde, ale za celý ten rok som z nej dostal možno 2-3 slová. Neviem prečo. Neviditeľný som určite nebol. A aj keď sme sa cestou zo školy náhodne stretli, tak vždy išla tak aby sme nešli spolu. Nechápem to. To si robila zo mňa prdel?

Nikdy som tomu nechápal a nechápem tomu dodnes.

Snáď mi niekto vysvetlí tú ženskú mentalitu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 35
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    10

  • game

    6

  • cizy

    3

  • RoSo

    3

Top prispievatelia v tejto téme

no ... len tak na prvé zamyslenie ma napadá niekoľko možných dôvodov ...

najjednoduchší z nich je ten, že ona chúďa nemala ani predstavu, ako sa k tebe priblížiť, či sa priblížiť, chcela aj nechcela, a vôbec si nebola istá tým, či vôbec bude schopná s tebou prehovoriť, a zrejme nikdy by nebrala odvahu s tebou zostať sama, alebo práveže to chela veľmi, ale bála sa čo si ty o tom pomyslíš, zďaleka si zakývať, to je predsa niečo úplne iné, ako sa rozprávať ...

 

no ... stačí ti takéto vysvetlenie ?

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel

 

Píšeš, že to bolo pred desiatimi rokmi..... čiže ak správne počítam, mal si takých osemnásť. A ona šestnásť.

Nemyslím, že by to s nejakým hecovaním malo čokoľvek spoločné. Skôr s tou hanblivosťou, presne ako tipla game.

V šestnástke sú baby dosť neisté v správaní sa k niekomu, kto ich zaujme.

Buď to dokáže zakryť prehnanou sebaistotou, ale oveľa častejšie sa správajú rovnako ako to tvoje tajomné dievča. :)

Napríklad mne tento blok ostal viac-menej podnes.

Dokážem sa síce k tomu človeku priplichtiť a tváriť sa že to je len čisto náhodou, ale obkecať si to už musí on sám.

Medzi ľuďmi, kde to neiskrí som šílene ukvákaná, ale pri človeku, o ktorého mám záujem sa mi zauzlí jazyk a skončila som.

A to som stará chrochtla prosím pekne! :)

 

Tak to nerieš, záujem tam bol evidentne z oboch strán, len ste sa proste obišli. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

myslím, že tejto téme bude lepšie v nejakých srandičkách .. je zrelá na presunutie niekam do zábavy

Pred tými 10 rokmi to sranda veru nebola. Vôbec som nevedel čo je vo veci. Záujem asi nemala, s nejakým chrenom sa vláčila ruka v ruke, ale videl som ich asi len 2-3x, teraz som si spomenul :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jaj no, keď je človiečik v takom nebezpečnom veku, to sranda nie je - ale po rokoch to môže byť úsmevná historka :lol:

 

a keď nám tu dávkuješ svoje spomienky po kvapkách, tak sa nečuduj našim záverom ... aj tak si za svojím stojím - možno toho "ruka v ruke" chcela vymeniť, alebo ti chcela naznačiť, že sa trochu posnaž, a "ruka v ruke" bude minulosť :) ináč je to vážne už len úsmevná minulosť :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov