Skočiť na obsah

Šperky, prstene, koža, kov ...


game

Odporúčané príspevky

Ja musim hodinky. Ked ich nemam, tak ma to znervoznuje a casto sa na zapastie pozeram bez svojho vedomia. Len tak mrknem aky je cas. A ked hodinky nikde je to blbe, ked sa viackrat za den kukam na ruku :-DD

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nenosím nič. Ešte nedávno som stále nosil obrúčku, ale už mi spuchli ruky a prsteň si už nedokážem navliecť. Hodinky tiež nenosím, mám mobil. Kedysi som mal taký krásny prívesok na retiazku, žiaden drahý kov, len obyčajná modrobiela holubica, ale stratil som ho :lol:

Viem si predstaviť, žeby som nosil ten náramok priateľstva, či ako to volajú, ten pletený z rôznych šnúrok, ale nikto mi to nedaroval a sám si takú blbosť nekúpim :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dobre predpokladáš, takéto veci by som nosil len vtedy, ak by pre mňa mali nejaký hlbší význam. Ako napr. tá holubica, ktorú som dostal ako osemročný (zhodou okolností na trenčianskom hrade).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...

nemam rada retiazky a prstene a nausnice...obcas si to dam pri nejakej slavnostnej prilezitosti, bezne take veci nenosim, nepaci sa mi to... zboznujem drevenne goralky, mam ich doma kvantum, rozne vzory, rozne farby, ci uz ako nahrdelniky, alebo naramky... a este nosim stale naramok priatelstva, pomalicky sa mi kazi, asi by som si mala spravit novy...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bez hodiniek nevyjdem z bytu. Tie proste musia byť. A nechce sa mi vždy vyťahovať mobil z vrecka, ked chcem vedieť koľko je hodín. Mobil nie je na to určený. Hodinky mám značky Saphir. :lol: Možno neznáma značka.

 

Tiež nosím retiazku a náramok z chirurgickej ocele. Som kúpil nedávno. Dovtedy striebro. Ale toto sa mi páči viac. Nerobím z toho nejakú veľkú vedu. Ked sa mi to páči, tak si to na seba dám. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Viem si predstaviť, žeby som nosil ten náramok priateľstva, či ako to volajú, ten pletený z rôznych šnúrok, ale nikto mi to nedaroval a sám si takú blbosť nekúpim :lol:

 

ten naramok priatelstva by som chcel aj ja

Upletiem vám? :) A dokonca zadarmo :)

No, ja nosím nonstop náušnice a striebornú retiazku. A občas spomínané náramky priateľstva.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nosim prstienky..dva na pravej, jeden na lavej packe

jemnu retiazku na krku a naramok na lavej rucke....dary od tatina :lol:

a v uskach mam dokopy styri duurky.... v lavom usku tri, nosim dve nausnice, v pracom mam jednu duurku

striebro nenosim, iba zlato...

 

piercing do bruska by som rada, ale na to musim najprv schudnut :)

 

bizu, ako kedy, podla toho co mam oblecene...a samozrejme k tomu usposobim aj ostatok, cize vsetko zlate ide dole :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja nosim retiazku na krk a mam jeden pleteny naramok a jeden koralkovy kedysi som mal aj prstene a retiazku aj na ruke ale to by som ich nemohol stratit :lol:

 

Game, beriem ťa za slovo :)

A prijímam objednávky.. taakže: počet, šírka náramku, farby, vzor.. :) Poprípade môžem spraviť náramky s menami...

Tak ja si jeden objednavam nejaky pekny farebny lebo nez mi spravi jedna osoba tak to bude skor sudny den.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja by som hodinky nosil, aj ked cas je asi na kazdom mobile. ale momentalne na ne nemam, lebo som strasne chudobny a nestiham skolu, takze to tak asi v najblizsich mesiacoch aj zostane.

 

len neviem, kde by som ich nosil, kedze lavu ruku mam vyhradenu pre ine trofeje :lol: :)

 

ine ozdoby a sperky by som asi nenosil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja mám ešte taký tik z nosenia hodiniek na ľavej ruke, že na nej nič iné nemôžem mať, aj keď už pekne dlhú dobu hodinky nenosím... pravú som mohla mať plnú náramkov, ale na ľavej nič neznesiem. momentálne mám na pravej ruke dva náramky, ale bude sa to rozširovať. kedysi ich bolo omnoho viac, ale ja si už žiaden nespravím, lebo ich potom každý dranká odomňa a napokon mám aj tak trt na tej ruke. moju výrobu som na ruke obmedzila len na tenkú jednoducho spletenú červeno-bordovú šnúrku /sranda že inak červenú nemôžem ani vystáť/, tú odomňa našťastie nikto nepýta, inak tu mám od spolužiaka /díky aljak :lol:/ ešte jeden koralkový náramok a vraj sa nesie ďalší :)

 

kovy nenosím, som na ne alergická, exém sa mi vyhadzoval aj z tej malej pracky na hodinkách

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

mám rada chirurgickú oceľ, ktorá mi zdobí pupek, obočie aj 3 ušné otvory. Nosím náušnice, piercingy, gorálku na drede a úplne famózny kovový kríž na čiernej koži na krku. Ten kríž úplne zbožňujem a verím, že vyžaruje pozitívnu energiu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov