Skočiť na obsah

Čo robíte keď sa ožeriete?


Sniper

Odporúčané príspevky

bývam málokedy napitá, ale taktiež sa bozkávam s babami a väčšinou mlčím ako hrobka a sledujem ľu´dí s otvorenými ústami... ak sa ale odhodlám k nejakým činom... raz som sa v zime nahá v noci kúpala vonku, ležala na daždi, vyliala si vodu na hlavu... neviem prečo chcem byť vždy mokrá... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

toto s tym oblievanim sa mi stalo v piatok, kamoska mi obliala tricko, ja jej tiez, videl to dalsi typek, ale ten sa vobec nesral a nalial jej 3decak vody do vystrihu. potom chceli byt mokri vsetci :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Triezviem na FSP. Jaaaj, nerata sa aktualny stav? No, nie som uplne ozraty, ale ked sa ozeriem, tak ako prva zachrana funguje vacsinou cerstvy vzduch, na 50% zial ten na toalete. Ale o uz musim byt FAKT ozraty. A ako sa spravam, ked mam vyzrate? Vacsinou uz nie som velmi komunikativny. Vacsinou mi je uz skoro vsetko jedno. Ale aj pocas najvacsich zatahov si 99% veci pamatam, kym nezaspim....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

ked sa ozeriem? tak neviem... ked som sa naposledy tak ozrala, tak som mala riadne okno... naposledy som bola na chate a trosku sa to tam zvrhlo v piti, a okno mali snad vsetci... uz viem preco som dlhu dobu nepila, pre tie blbe stavy rano, ked sa clovek riadne napije...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja sa velmi neozieram, vacsinou len tak trosku do nalady :lol: ale raz som bol na chate a trosku to som bol trosku viac ale pamatam si vsetko (viac-menej ja totiz dost zabudam aj triezvy) sme s kamosom do stvrtej filozofovali pred chatou, rozobrali sme vsetky fyzikalne aj filozoficke nazory na vesmir a take veci :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dlho som sa neopil. Naposledy asi na sesternicinej svatbe.

Keď sa naozaj ožeriem tak v prvom rade vyhľadávam záchod pre každý prípad, inak si väčšinou idem radšej ľahnúť -keďže viem, že ako opitý toho už veľa neurobím. Najviac trpí asi moja motorika, takže sa radšej držím "pri zemi" :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

robím všeličo len obsedieť neviem poriadne a hubu držať to už vôbec nie.

Aj ty?

Ja navyše vtedy začnem rozprávať nahlas. Ešte zvyknem na druhý deň rozmýšľať, či som nespravil dajaký trapas. Ale nestáva sa mi to často. Spravidla dávam prednosť pivu. A z toho sa ožrať ani neviem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

NO ja nerozprávam nahlas mňa je počuť v celom bare ako hlasno rozprávam. Výpadky pamäti nemávam len sem tam keď spravím nejaký trapas za ktorý sa fakt hanbím tak sa robím že si to napamatám :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Fuu, akoze ja som tak rada, ze teraz som sa uz trochu ukludnila. Normalne si nepamatam aj cele bloky svojho zivota. :lol:

Ked som fakt na tom zle rozpravam aj to, co by som nechcela. Mam sklony necakane zvulgarniet, vymyslat rozne "akcie" ako napr. v decembri: " vyzujme sa a podme sa prejst do tej obrovskej mlaky pod starym mostom" (ale nadherne to tam krupalo ako sa lad lamal :) ), skacem do fontan, umyvam si vlasy v podnikoch na wecku, chodim bosa po centre, uplne stracam kontrolu nad svojimi cinmi, obtazujem cudzich aj znamych chlapov (teda obtazovala som, teraz uz len toho svojho :) )... no ked to tak citam, je mi zle zo seba ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

akoze zas sa mi to piatok podarilo prehnat, teda ja sa neozieram casto, ale obcas sa mi to fakt podari prehnat, teraz som dlho s nimi nebola vonku, tak som asi dohanala co som bola prec.... a viem dalsiu vec co robim ked sa ozerem... :lol: placem... chytaju ma depky a potrebujem sa vtedy vyrevat... zahajujem obdobie nepitia... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov