Skočiť na obsah

Maďari, Maďarsko a jeho vzťahy so susedmi


Ajk

Odporúčané príspevky

Ak by vyhralo rusko, tak si Orban napochoduje na juzne Slovensko a zaberie ho ako o tom sniva dlhe roky. Nikto ani EU s tym nic neurobi. Bohuzial. Je smutne, ze v dnesnej dobe sa nieco take moze stat aj v ramci civilizovaneho zapadneho sveta. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Včera som zachytil ako orbán podáva ruku putinovi na schôdzke v číne, za účelom nákupu lacnejšej ropy.  Aké podmienky musí maďarsko splniť, aby dosiahlo svoj cieľ ?  Podanie rúk a lojalita voči ruskému režimu asi stačiť nebude. Môže  byť podmienka vystúpenie z a NATO ? 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Preco sa madari spravaju tak ako sa spravaju. Teda u madarov no ma aky taky zmysel a vacsina naroda to tak citi. Ale u nas to tak nieje. U nas 1/3 je nasiaknuta russkou propagandou a podla mna Fico tara bludy,len kvoli tomu aby ich oslovil. Samozrejme teraz aj uz mobilizoval. Lebo tu dalsiu 1/3 nikdy neziska. 1/3 nevoli,ci obcas.

https://www.postoj.sk/144953/preco-sa-madari-spravaju-tak-ako-sa-spravaju

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A tak je to v ľudstve stále - stále sa hádame a bojujeme o to, čo komu patrí a čo komu nepatrí a stále chce niekto niečo vlastniť a mať to potvrdené na papieri, že to je jeho a že mu to nikto nesmie vziať.... a tak podobne.

A nakoniec víťazí väčšia sila.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred hodinou, irb pridal:

A nakoniec víťazí väčšia sila.

Proti zlu treba bojovať, lebo nás pohltí. Väčšia sila atómových zbraní, či ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
Dňa 26. 7. 2023 at 22:14, tyso pridal:

asi to nebude take horuce, ale fakt ze Orban zivi revizionizmus a dufa ze ho dokaze osedlat. Uvidime.

Ako som už spomenul, kde je maďar, tam je problém. Už začal útočiť aj na Brusel, kto bude nasledovať ? 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred hodinou, buky pridal:

kde je maďar, tam je problém.

Presne v tomto zmysle som túto vetu počul cca v roku 1993 o Francúzoch. "Kde je Francúz, tam je problém" - vyslovená anglicky hovoriacim Kanaďanom. :smile:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Môj predpoklad je, že agresívnym postojom k Bruselu to nekončí. Určite by som uvítal na Slovenskej pôde francúzkeho vojaka, ako maďarského, alebo ruského. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov