Skočiť na obsah

Tatoo a piercing a iné čudá


game

Odporúčané príspevky

a to ešte ju asi netlačili v teniskách len o trošičku prerastené nechty, nemala nie svojou vinou chytené nechty plesňou, čo je možné nachytať bárskde, nemala zrejme zarastený nechet a zapálený palec, evidentne jej je moc dobre, a ništ jej neni, len priveľmi dobre :)

stále to vyzerá desne, a to je asi prvá myšlienka, že si dokonale sťažuje život, tak :)

 

páni !

tak ... aby páni nemali pocit, že ich zanedbávame, a že ich sa to netýka ! pche! :

páni nosili hodvábne punčochy, nosili parochne, nosili chvostíky, pudrovali sa, primaľovávali/jú sa, farbia si vlasy, dávajú si leštiť nechty, chodia do kozmetických salónov ... / česť výnimkám :D /

tak prečo nie lakovať nechty ?! hm ? :)

post-3-0-16913400-1341681014.jpg

http://diva.aktuality.sk/fotogaleria/32932/novy-uleteny-trend-muzi-si-lakuju-nechty-budu-sa-aj-malovat/2/

 

páni, módny vzor je tu, čo na to ctené publikum ? :) :

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Odpovedí 198
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    71

  • Vilma Flinstonova

    15

  • D'Ady

    13

  • trinita

    12

tak tie zatáčajúce sa paznechty - to je ako striga. nedali si náhodou prirobiť bradavicu na nose?

Ale vážne. Nemôžem si pomôcť, príde mi to prehnané, nepraktické a ešte aj škaredé. No ale ak sa im to tak páči, ich problém. Z toho mi zadok nesťahuje ako z pohľadu na tie kanále a podobné deformácie.

A tie lakované pánske nechtíky...čo ja viem? Možno že je to len nezvyk, kedysi chlapi nosili parochne s mašľami, volánové náprsenky a čo ja viem aké ešte okrasné prvky mali na odeve, a zrejme sa nad tým nikto nepozastavoval.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a možno nie :)

jozef je chodiaca reklama na sám seba sa :)

to je tam číslo na mobil a na murárske práce ... len to vyžaduje leto a vyzlečené tričko ... keď je zima, basta :) ľudia sú koumáci, darmo :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

post-1464-0-91823300-1344952134.jpg

 

 

Mexičanka Maria Jose Cristerna (35), tetovacia umelkyňa, vyštudovaná právnička a matka štyroch detí, posunula kult zdobenia tela na úplne novú úroveň. Jej vzhľad naozaj zodpovedá prezývke, ktorú dostala, "Upíria žena".

http://www.topky.sk/cl/13/1257502/Potetovana-prisera--Zena-chce-vyzera--ako-upir-

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

nechty vedia ešte stále prekvapiť ,

kvapka recesie po tej hrôze tam hore, domáca dielnička vždy poruke :)

 

post-3-0-83722700-1352831470.jpg

 

tu som najprv myslela, že podvodný svet ... ale vlastne neviem, kvetinová záhrada pod vodou ? perly a hviezdice a ľalie ... :)

 

post-3-0-77909700-1352831341.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

skrášľovanie a prastaré techniky spolupatričnosti ku klanu sú jedna vec, nechty druhá, nerozum tretia, celé potetované telo možno potreba bolesti ? ktovie ...

ale čoho potreba je premena ženy v KAČICU ? post-3-0-58886500-1352904528.jpg

iste, dámy sú presvedčené, že sú teraz krajšie než kedykoľvek predtým, neodolateľné pusinky k zulíbání :kiss: :)

kolagénové pusinky :

 

post-3-0-54628900-1352904264.jpg post-3-0-44663400-1352904276.jpg post-3-0-86254200-1352904287.jpg

 

post-3-0-83161600-1352904302.jpg post-3-0-92593600-1352904312.jpg post-3-0-66051000-1352904324.jpg

zdroj: http://www.weblinks.sk/2010/10/pusu/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tieto "oduté" dámy sú dnes verejne známe a zajtra po nich možno ani pes neštekne,

ale naši bratia Česi majú "vyzdobeného" kandidáta na prezidenta ...

... a toto je pre mňa nejako "nestraviteľné". :neviem:

 

post-88-0-86610200-1352913142.jpg

 

post-88-0-04304200-1352913155.jpg

http://www.google.sk/search?q=vladimir+franz&hl=sk&prmd=imvnso&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=782jUOXELKSD4AT0w4Ag&sqi=2&ved=0CCEQsAQ&biw=1028&bih=789

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale čoho potreba je premena ženy v KAČICU ?

 

JMK game, jdu blejt velebnosti

a ty si sa naľakala fotky užovky ktorú som kedysi pastol na toto ctihodné fórum

iste, dámy sú presvedčené, že sú teraz krajšie než kedykoľvek predtým, neodolateľné pusinky k zulíbání :kiss: :)

kolagénové pusinky :

 

keby si mám vybrať medzi pusou od niektorej z tých "krásavíc" alebo od tej užovky, tak si radšej vyberiem tú užovku :zubiska:
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

najnovšia nechtová mánia sú spinkovité nechty, teda lopatkovité nechty ... alebo teda hranaté nechty, hranaté dokonale a do hranata ... :)

 

všade je plno kurzov, ktoré nechtárkam či budúcim nechtárkam či nádejným nechtárkam ponúkajú kurzy na zhotovovanie "kubenail", vrátane základného balíčka a celej zúfalej procedúry vyrábania týchto efektných nechtov ...

kochajte sa - kubenail :)

 

post-3-0-47377800-1353445655.jpg post-3-0-22700100-1353448224.jpg post-3-0-88977700-1353445673.jpg

 

post-3-0-39028600-1353445692.jpg post-3-0-74955600-1353445700.jpg post-3-0-33748300-1353445710.jpg

 

táto mánia mi pomaly a iste začína pripomínať rokokové zázraky, len čakám, čo príde po švajčiarskom nožíku a spinkách na nechtoch :)

teda - ono to nie sú spinky, ale tie náplne do koníka, cvak ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

niekoho trápi vypadávanie vlasov a plešivosť, niekto blbne, lebo má vlasov veľa ... :)

toto je najnovšia móda dorastajúcej chlapčenskej časti pubertálnej a postpubertálnej nastydlej mládeže v Kolumbii, áno, v Južnej Amerike, preto tie krásne indiánske rysy ... ale tá móda ... aj voľakedajší desivý mullet bol tuším od tohto lepší :) :

post-3-0-98059100-1354566386.jpg
http://www.humorsharing.com/crazy-cholumbian-haircuts/4426 , http://www.au-taquet.net/cholumbian-hairstyle/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

a ďalší nechtový extrém, už dorazil, skôr, než sme čakali :)

 

už tu boli deravé, vodné víly, predlhé, dielnička v nechtoch, vývrtka, špicaté dýky, náboje do zošívačky, štvorce ... teraz sú tu kačacie plutvičky

- duck nails :) :

 

post-3-0-05901800-1357305968.jpg

post-3-0-15247500-1357306139.jpg post-3-0-96279400-1357306161.jpg

 

ten prsteň už nestiahne, a boty zasa nenatiahne ... :doh:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Páčiť sa mi to nepáči ani náhodou. Je to nepraktické to je jasné, ale čo obdivujem, to je tá prácička na tom. Tá piplačka, tie farby a tie korálky. Ako sa s týmto niekto dokáže hodiny babrať a efekt?

Teda ja keby som si dala urobiť nechty, tak nech je to aspoň pekné. Toto pre mňa pekné nie je.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ruky a nechty sú tiež vyzitkou osobnosti, no takéto nechty sa mi určite nepáčia. Podľa môjho názoru sú veľmi nevkusné, priveľmi

" prečačkané " ... no otras.

 

Som za prirodzené, čisté, pekne vytvarované , aj nalakované nechty.

Ak si dáma z nejakých dôvodov zvolí gélové, ok, ale mali by vyzerať čo najprirodzenejšie, decentne..., aby bola radosť si ich všimnúť ..., a nie sa ich zľaknúť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak si dáma z nejakých dôvodov zvolí gélové, ok, ale mali by vyzerať čo najprirodzenejšie, decentne..., aby bola radosť si ich všimnúť ..., a nie sa ich zľaknúť.

 

hmm ... ale tieto dámy väčšinou volia gélové nechty preto, aby ich bolo vidieť hneď,

aby každému padli do oka, aby boli jednoducho neprehliadnuteľné. :smile2:

 

Dámy s takýmito pazúrmi určite doma neumývajú riad, neutierajú prach, ani nevysávajú.

A aj keď sa asi všetci pozastavujeme nad tým, ako s takýmito "ozdobami" dokáže vykonávať

obyčajné ľudské potreby, často mi napadne, že tie ozdoby sú iba súťažne modely,

že tie "pazúry" jednoducho nemôžu byť "výbava" bežného života. :ociska: :nienie:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hmm ... ale tieto dámy väčšinou volia gélové nechty preto, aby ich bolo vidieť hneď,

aby každému padli do oka, aby boli jednoducho neprehliadnuteľné. :smile2:

 

Tak to sa im teda podarilo...zviditeľnili sa v negatívnom zmysle. "Pozri, aká som bosorka, aké mám pazúry!" :smilieee:

Ale proti vkusu žiaden dišputát !

 

 

Čo poznám dámy v mojom okolí a nechajú si spraviť gélové nechty, tak dôvodom je ich menší problém so svojimi prirodzenými nechtami, tak si na vhodnú príležitosť nechajú nechty upraviť, ale našťastie tie ich sú decentné a vhodné do spoločnosti .. vidieť, že sú gélové, ale sú pekné, pristanú im, skrášlia... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dosť ťažko sa dá predpokladať, že si niekto dá urobiť gélové nechty, lebo sa mu nepáčia... takže predpokladám, že všetci, čo si dávajú na rukách či nohách urobiť takéto výrazné a neprehliadnuteľné si ich dávajú robiť, lebo sa im páčia... že sa nepáčia mne? - môj problém....

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

jedna z vecí, čo si dámy robia na tvári, a ktorú akosi za celý život nie som schopná pochopiť ... je robenie zázrakov s obočím.


nechápem to.
dobre, keď má niekto hrubé, sformuje, veľmi bledé trochu prifarbí, vyškube prebytočné chĺpky, to patrí k bežnej starostlivosti, dokonca aj chlapi si trhajú pridlhé chĺpky z obočia a nosa a tak, to je normálna vec ... :)

ale prečo prepánajána vyholiť obočie, a nakresliť či dokonca vytetovať či permanentným makeupom nafurt namaľovať nad oči hrôzu, ktorá je neprirodzená, nesedí, nepasuje, ... to som zatiaľ nedokázala pochopiť.

 

/ áno, viem, viem, chyba  je jednoznačne vo mne, viem ... ale ja som si nikdy v živote neholila a nemaľovala obočie, ani keď to bolo v móde, a veru to bolo už v móde, a mala som kamarátky, ktoré tak činili, a vyzerali zrovna tak desivo, ako baby na tých obrázkoch nižšie  ... /  :(

 

post-3-0-58934800-1365192088.jpg   . post-3-0-70320900-1365192089.jpg

post-3-0-83194900-1365192090.jpg   post-3-0-46233600-1365192091.jpg   post-3-0-12380900-1365192092.jpg

post-3-0-78525700-1365192092.jpg  ...  post-3-0-91469600-1365192093.jpg ...   post-3-0-62668900-1365192094.jpg
:neviem:



 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

toto je vec, ktorú skutočne priveľmi nechápem ... :nienie:

to ich netlačí ?!

veď to musí vadiť už len keď spí s hlavou na bok ... či nie ? :)

a magnet do prsta :)  ... staré dobré iniciačné natrhávanie kože, polmetrové pery či krúžky na krku sú malý pišta proti hrbom na čele :)

 

post-3-0-40391700-1371930834.jpg

 

a iné hrče :) :

http://badman.aktuality.sk/fotogaleria/1305/totalni-magori-s-implantatmi-v-tele/4/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

niektoré tie ženské na snímkach od Game mi pripomínajú toho všeobecne obľúbeného veliteľa z Policajnej akadémie, keď mu jeho riťolez obočie domaľoval po tom, ako mu ho vylepšili tí výtečníci ...ale to na 1. fotke sa nosilo dakedy v 70. rokoch, spolužiačka si tiež tak vytrhala obočie, a podľa môjho vtedajšieho názoru jej to veľmi pristalo.

a tie hrče, no to môžu tresnúť čelom do radiátora, a výsledok bude ešte aj farebný, a zadarmo.

 

K tým paznechtom: segra kedysi ešte ked sme boli mladé, si nechala narásť paznecht na malíčku, predierkovala si ho a zavesila si tam nejaký krúžok a pár dní to tak nosila. A div sa svete, zakrátko takto vylepšený necht videla aj na iných babách...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Istý čas som uvažoval nad tetováciou, avšak nikdy som nemal jasno, čo by som si mal dať tetovať....a navyše nie je to práve najzdravšie. A robiť to len kvôli móde....ale možno jedného dňa, keď ma niečo napadne....ale musím sa priznať, že niektoré tetovácie sa mi veľmi páčia!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov