Skočiť na obsah

Tatoo a piercing a iné čudá


game

Odporúčané príspevky

paci sa mi tetovanie na tele muza ci zeny, ktori o seba dbaju...cize telo pevne, u muzov od decentne vypracovanych a viac, resp pevnych, u zien pevne partie

 

..jednoznacne cierne, farebne mi pridu gicove

 

u zien iba decentne, napadne velke tetovania mi pridu vulgarne

u muzov sa mi v podstate paci cokolvek, pekne pevne telo tetovanie iba podciarkne

 

tiez sa "neviem nabazit" tych prefarbenych blondin na kupaliskach, ktore si nechaju vytetovat motylika na clenok ci buclatych zenskych, ktorym z rifiel vytrca obrovska falda a na nej tetovanie, ci suchych bledych "mladencov" tvariacich sa ako kingovia ked maju kerku :lol:

predtym, ako si da clovek nieco vytetovat, by mal pouvazovat nad tym kam a co... aby nebol neskor na smiech :)

tos, tela a hlavne ich majitelia su rozni :)

 

schvalne som si nedala tetovanie na viditelne miesto, na miesto kde vekom koža moze ochabnut, ci pribratim sa moze tetovanie, jeho obraz zdeformovat..kerku som si navrhla sama...pretrpela som si to, oblast kde je tenka pokozka je citliva, nevraviac o tom ze sa tetovala aj oblast kde vyrazne vytrca kost...takze au, ale tak ja som celkovo z bolesti mimo ;) to len aby som niekoho neodradila

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...
  • Odpovedí 198
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    71

  • Vilma Flinstonova

    15

  • D'Ady

    13

  • trinita

    12

keď už piercing ... odtál potál, ako by povedal jeden galantčan ... :D

 

viete čo je "uvula" ? no, nič neslušné - práve veľmi dôležitá záležitosť, ktorá zabraňuje, aby sa jedlo dostalo do nosa namiesto príslušnej prirodzenej cesty opačným smerom.

 

pre silné žalúdky, pre môj celkom určite, mňa napína už aj pri umývaní vlastných zubov, toto si neviem v ústach ani predstaviť.

možno účinný prostriedok pre bulimikov ... pozor :

 

Obrázok

 

 

krásne, že ? :thumbsup:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nikdy som vlastne nepochopil prečo ľudia dobrovoľne chcú vypadať ako krava na bitúnku, či ako plátno

 

nikdy by som takúto hlúposť nedal ani keby mi milión ponúkli ... ale proti gustu žiaden dišputát :thumbsup:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tu v týchto prípadoch už ide aj o zdravie a nie len o to fyzické zdravie. :byebye:

V práci sa denne stretávam so starými a chorými ľuďmi a fakt nič nevyzerá horšie ako zbytok tetovania na starčekovi

so zošúverenou kožou. A to tetovanie je ešte nič, keďže o niekoľko rokov budú v domovoch dôchodcov dedkovia a babky s piersingom.

To bude pohľad. :niee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemyslím, že o niekoľko rokov tu budú pobehovať dôchodcovia s piercingmi, ten sa dá vybrať. V tomto prípade je to menšie "zlo" než tetovanie.

Ale súhlasím, že tetovanie na starých ľuďoch nevyzerá vábne. Keby som vedela, že nezostarnem, tak si ho dám aj ja. :blink:

V tejto téme sú fakt odstrašujúce fotky, ale tetovanie môže vyzerať aj vkusne, keď je jemné a je to pekný vzor.

Napríklad, ja som vždy som chcela nejaký vzor okolo členku alebo zápästia. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

preto uznavam "tetovacky" na "skrytych" miestach

 

btw, kde sa stary clovek odhaluje? :blink:

ano, ak neratam tetovanie cez pol ruky, alebo od lopatiek po krize, myslim si ze to vsetko ostatne je bezpredmetne v ponimani tattoo a staroba (babicky aj tak nosia cele plavky a dedovia asi nebudu kvasit pupky pri kupalisku :) )

 

to ze ich vidi nejaky osetroval alebo lekar pri "pocuvani" je im si myslim uplne ze u zadku slusne povedane ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V celku sa mi žiadne tetovanie nepáči. Páči sa mi pekné telo, ale tam žiadne tetovanie a zvýrazňovanie nie je potrebné. Je pekné tak prirodzene.

Tetovanie samo o sebe pritiahne zrak na tú tetovanú časť tela. Malé milé tetovanie na ramene, alebo zadočku 18-tky vyzerá podľa mňa milo a možno sexy. No ten zadoček bude mať pravdepodobne iný tvar v 40-tke.

A tiež viem, že pre starého človeka ležiaceho v nemocnici, nie je tetovanie prvotným problémom, jasné že sa tým ani nezaoberá.

Skôr som to chcela pojať tak nostalgicky. Tie staršie robené tetovania neboli také umelecké ako je tomu dnes ( aj tu panuje určitá móda) a preto pohľad na starého dedka čo má na ruke vytetovanú morskú pannu, alebo inú blbosť, alebo niečo v zmysle "Erika navždy", alebo "milujem Oľgu".

Stále si predstavím ich životy, že pre nás ostatných je to smiešne trápne tetovanie, no tomu človeku to určite niečo hovorí a pripomína aj keď ma možno 80 rokov.

Potom si tých starčekov predstavím akí asi boli borci niekedy.

 

Joj a ešte sa mi veľmi nepáči tetovanie na ženách, keď to vytŕča z elegantných večerných šiat. To je podľa mňa bŕŕ.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

toto som obdivovala u svojho starého otca

na predlaktí mal bledomodré, prastaré malé tetovanie z vojenčiny, takmer nerozoznateľné, celé asi 4 - 5 cm v priemere, bola tam maličká podkova a ešte niečo, ale už neviem čo, nejaké číslo ... a v detstve som to obdivovala a predstavovala si, aký bol kedysi chlapík. po jeho smrti, mal 86, keď zomrel, sme našli pár starých fotiek z jeho mladosti, a skutočne bol chlapík. to svoje tetovanie nijako zvlášť neukazoval. dovtedy bolo tetovanie už len svetlomodrá nerozoznateľná kresbička.

ale to jeho malinké rozmazané neodborné neumelé tetovanie som už ako decko milovala : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sak to uz su take umelecke... ked uz, tak uz... :) v zasade nemam nic proti tetovaniu, ludia sa zdobili a zdobia vselijako, ani piercing mi v zasade neprekaza... len ho nesmie mat nikto z pribuznych :) a tiez si neviem predstavit, ako by som sa tvarila, keby mi na pohovor do zamestnania prisiel manik a poprepichovanym obocim a kruzkom v nose.. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

tetovanie ako také síce nemusím, ale aj tak sa mi páčia malé obrázky napr, pri členku alebo na ramene, ale malé. U žien. U chlapov môže byť aj väčšie, ale nie celé ramená či chrbát...aj tak to vo mne u niektorých typov evokuje basu. Určite by som si to nedala, aspoň nie to trvalé. ešte tak len nakreslené, možno. Môj synovec bol v takom jednom vraj slušnom tetovacom salóne, a aj by sa bol dal ukecať, presviečali ho, že nástroje sterilizujú a že sú všetky čisté, tak sa spýtal, či môže rozobrať a obzrieť si ten, čo si už chystali na neho, a po rozobraní tam našiel zvyšky krvi. neviem, ako to vyzerá, a neviem si predstaviť, kde tú krv našiel, ale výsledok bol, že o tetovaní nechce odvtedy ani počuť.

piercing jedine v uchu...až mi zadok sťahuje už len pri pohľade na piercing v pupku či v jazyku, v pere či v obočí (len keď si tam človek pupák vytláča, aké je to hnusné, nieto ešte také čosi ako piercing!). Moje decko si to dalo do pupka, takže keď je doma, tak mám stiahnutú prdel vždy, keď pobehuje polonahá v spodnom prádle...dora jedna, čo ju to napadlo. Keď si to dala do nosa, to som prežila, po čase si to vybrala a zarástlo jej to. Do ucha som to tiež prežila, dve dierky v uchu zas nie sú nič strašné. Ale v pupku...ja by som si to nedala ani za prasa!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

do kategórie podivných ozdôb na tele patria dve, ktoré nie celkom chápem ... to sú voperované hrbole a kdečo do hlavy a pod kožu, vrátane rohov a rožkov a zárodkov rožkov a podobných ozdôbok, ... druhé sú nechty.

 

nehovorí zo mňa závisť, hoci by mohla, lebo moje nechty zvyčajne neprekonajú dĺžku zo dva mm, sú krehké a lámu sa,

ale pri pohľade na také, aké občas prezentujú nositelia kdejakých rekordných nechtov, a celkom iste vážia niekoľko kíl, mi vždy ako prvé napadne

 

... ako sa starajú preboha o intímnu hygienu ?! ;)

nemôžem za to, proste tá myšlienka príde okamžite sama :)

 

nová dáma v guinesovej knihe rekordov ... : post-3-0-89542500-1316366117.jpg

 

http://www.youtube.com/watch?v=2GrRlPwBFBs&feature=player_embedded

 

zdroj: http://zaujimavosti.net/extremne-veci/chris-walton-zena-s-najdlhsimi-nechtami-na-svete

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

nechty sú evidentne rovnako dobrý objekt na blázniviny ako samotné telo, tieto vysoko prebíjajú nechtové šialenstvo - podmorský svet aj s morskou pannou ... napadlo mi, že s tou pannou možno otvára konzervy ... :)

 

post-3-0-35943900-1327520944.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

pán profesor Franz je rozhodne štýlový chlapík, a možno k tomu má rád aj keď do neho ďobajú :)

 

tento pán si zjavne skúša, aký bude život po živote ... alebo chce venovať svoje časti novodobému dr. Frankensteinovi, jeden nikdy nevie, pripraviť sa dá zrejme na všetko :) :

post-3-0-98963200-1334065541.jpg

 

a teraz trochu iného, koncentrovaného hororu, okrem desivosti môj problém pretrváva: ako s týmto vedia robiť normálne prirodzené ľudské veci ?! nechápem :)

 

post-3-0-61211000-1334066112.jpg post-3-0-16768000-1334066140.jpg

post-3-0-87402300-1334066170.jpg post-3-0-54507800-1334066474.jpg

post-3-0-38363400-1334066227.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neuhádnem, zrejme, ale tieto všetky sú v pohode, možno ten prvý nie .. alebo v menšom. :)

 

lw,

tie nechty ma čím ďalej viac desia, ešte keď im z jedného visí retiazka s kdejakými talizmanmi, ako na jednom z tých obrázkov, mi pripadá, že ... moc je príliš. br.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov