Skočiť na obsah

Tatoo a piercing a iné čudá


game

Odporúčané príspevky

Náš st. syn mal obdobie, keď si chcel dať niečo vytetovať, našťastie nedošlo k tomu.

Osobne mňa tieto tetovania, nechty, ... nevedia upútať, očariť. Skôr to na mňa pôsobí opačným účinkom...

Človek má pekné , zdravé telo, a predsa si ho dá takým spôsobom "znehodnotiť". Nechápem, ale je to samozrejme každého osobná vec.

Len si myslím, že ak sa už niekto rozhodne pre tetovanie, tak vážené dámy :) radšej len veľmi decentné tetovanie a nie príliš na viditeľnom mieste.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 198
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    71

  • Vilma Flinstonova

    15

  • D'Ady

    13

  • trinita

    12

paci sa mi druha dierka v uchu a v nej malicka nausnicka, taka "bodka", ale uz sa mi nechce davat si ju prepichovat... piercing nechcem, aj ked na niektorych ludoch mi maly piercing v lici alebo v nose nevadi... tetovanie sa mi paci, mozno by som si aj nejake dala urobit, ale zatial som nenasla obrazok, motiv, pri ktorom by som mala pocit, ze sa mi bude pacit aj za 20-30-40 rokov... pacia sa mi maorske motivy, ale kedze niesom Maor, asi by som s potetovanou tvarou vyzerala divne :-) hlavne by tetovanie malo byt v sulade s osobnostou a zivotnym stylom, niet nic horsieho, ako nevesta v romantickych nadychanych snehobielych satickach s ramenami potetovanymi brutalnymi krizmi, lebkami, ostatnym drotom a tak...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

len si ho nedavaj na krize, pokial nemas v rodine vyhodu typu "rychly metabolizmus" a podobne

pretoze slecny to zvyknu riesit na krize a ked vidim tu "prekypujucu sa" hmotu ponad okraj nohavic ci plavky a tam kerku, no koniec :)

 

vrchol nevkusu ... vsak odtial potial :)

 

moj tip :) posledne to snad nebude, nakolko toto tuctove ma snad kazda druha

prve, tretie su take decentne, daju sa riesit na partiu, kde nebudu "kricat"

to druhe je celkom dlhe, to tipujem ze bud na bok alebo lytko...ak nemas chuducku postavu, tak radsej ee

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

díky doll, ale ja mám fest rýchly metabolizmus, a také nohavice ja nenosím čoby mi bolo vidno spod nich časť tetovania, tak mne osobne sa páči iné, ale našla som len toto také podobné, ale keď nájdem to čo sa mi páči, hodím to sem, nemám chudú postavu, povedala by som takú akurát, lýtka mám pekné vravia. :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

pre túto mexickú dámu je paráda niečo diametrálne odlišné :) ešte že sme takí rozdielni, šedivý svet .... brr :)

Maria José Cristerna - profesionálna vampírka :
post-3-0-98882400-1336250704.jpg

len jedno ma mätie, tie rožky neprekážajú ? veď nemôže spinkať na bruchu, napríklad ... :hmmm:
 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ježkovy oči...to už je ako nazdobená?

Ďaskujem nebesám, že moje decká majú len v uchu druhú dierku a tá mladšia mala aj v nose...teraz má aj v pupku, čo ma teda nenadchlo, ale mohlo by byť aj horšie.

nedávno som videla chalana, ktorý mal v uchu strašne veľký kanál, až mi riť sťahovalo pri pohľade na to znetvorené ucho...vyzeral ako keby tam mal strčený ten taký kruh od lepiacej pásky, priemer odhadujem tak na 8 cm. Nie mm, naozaj cm. Už len prepichnúť nos krížom a nejakú kosť tam strčiť mu chýba...nemôžem si pomôcť, ale toto je mi protivné. Ešte ak je ten kanál maličký, povedzme ako cvok na topánke, nemôžem povedať, že by som bola tým nadšená, ale dobre, budiž...ale čo je moc, to je moc...ten s tou imitáciou lepiacej pásky mi spôsoboval priam husiu kožu. Ako v tom môže vôbec vydržať?

Alebo som už naozaj stará a neviem, čo je pekné?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to nic, Vilma, aj plasticki chirurgovia si potrebuju zarobit, teda nie dnes, ale v buducnosti, az budu ludom napravat tie znetvorene usi :-) ale ved kazdy nech sa zdobi, ako sa mu paci... mne sa paci kde-co, aj tetovanie, aj niektory piercing, ale na vlastnom tele nemam ani len druhu dierku v uchu, vzdy ma zastavi predstava, co bude, az budem mat sedemdesiat :-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hm :)

 

presne to mi napadlo, síce trochu ináč, ale podstata je rovnaká ... keď som dnes po Vilminom príspevku znovu poriadne pozrela túto dámu. o tom, ako vyzerajú tetovania na starom človeku, už bola reč, ono to v podstate na tom nezáleží ... má pokreslenú kožu, má, tetovanie a dierku v uchu bolo v našej kultúre vždy akosi k veci ... tetovanie a podobné záležitosti patria k človeku, oddávna, dierky na náušnice zarastú, alebo dámy nosia náušnice do vysokého veku, a tetovania väčšie menšie, na to sme zvyknutí. patriť k nejakému kmeňu, je to normál. babičkám sa trochu natiahnu dierky, ale to je tak všetko ... :)

nie je to také zlé, ani také hrozné :)

celotelové tetovania sú už trochu iné, ale už aj na tie sme v pohode zvyknutí.

 

ale napadlo mi, že tieto výrastky a ostne na hlavách a voperované hrboly a diery veľkosti futbalovej lopty ... si zvyčajne robia mladí ľudia, ono to vyzerá extravagantne, potrebujú to, dobre ...

 

ale ako táto dáma bude vyzerať v päťdesiatke, šesťdesiatke - bude vyberať lepiace pásky z uší, dávať si zošívať diery po nich, vyberie kontaktné šošovky, nasadí brýle - patričné dioptrie, dá chirurgicky odstrániť hrboly z čela, dá si na ňom urobiť plastiku, na zuby, pokiaľ tie obrúsené ešte vydržia, dá nasadiť nové zuby, povyberá pírsingy, nechá zarásť dierky ... a vnúčatá nemusí nosiť do múzea, stačí im ukázať svoje tetovania :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

noo, tak teraz som si spomenula, že som videla už aj človeka, čo mal okrem iných "príkras", na ktoré si nepamätám, nakoľko neboli až také nápadné, aj predné zuby obrúsené do trojuholníkov (vrcholmi trojuholníkov od ďasien). Nad tým mi tiež rozum ostáva stáť. Nechápem, čo je na tom pekné, keď má niekto zuby jak drakula. zzzzz, až ma striaslo. ...??!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Problemom tetovania na krize je skor konotacia, s ktorou sa spaja. Hovori sa tomu "tramp stamp", cize po slovensky krasne povedane "znacka pre slapky".

 

 

 

... Nechcem tym teraz nikoho urazat :mellow: :mellow:

 

Uprimne sa mi to na krizoch i tak nepaci, ale potetovany chrbat moze byt. Aj clenok. Hm. Nj. Aj ja mam tetovanie. Na viditelnom mieste. A to tetovanie krystalmi je aka volovina :D Ja som za rozne srandy, ale na taketo kvazi "luxusne" sa len bezvyrazne pozeram.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

uz to mam asi 10 rokov, a nemyslim ze v 50-tke 60-tke by mi to zrazu zacalo vadit.

 

aj ked to nie je zrovna umelecke dielo, stale som rad ze som to urobil. potesi vzdy, aj ked si ruky umyvam..

post-2375-0-28037500-1339949665_thumb.jpg

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

trópy v sandálkach :

jeden taký novší trend ... posledné roky mu prajú.

do leta, mexika a teplých krajov, teda extra horúcich, do zimy len s návlekmi namiesto ponožtičiek a naboso ... o hodvábnych pančuchách len snívať ...

zrejme žiadne zarasatajúce nechtíky, alebo len prikryté plesne ... ? : )

 

ale čo mi to pripomenulo najviac, bola sekvencia z Jurského parku, kde Tyrannosaurus rex svojimi nežnými pazúrikmi klopká po betóne kuchyne .... :innocent:

 

hlboký nádych prosím, zadržať, a ideme ... a pozrite na tú kreativitu ... aj toto nosia na sebe ľudia z vlastnej vôle :)

post-3-0-70692500-1340383246.jpg post-3-0-66914000-1340383265.jpg post-3-0-52756400-1340383286.jpg

post-3-0-05429900-1340383314.jpg post-3-0-59980000-1340383786.jpg

http://www.protivna-...-tim-lepsi.html , http://ilikecsili-vi...artalom=1143135 ...

čo poviete ? :) ja to nem chápem ... :neviem:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

boooze, ved st akymi dlhymi nechtami sa neda ani chodit... a take vseljake skrivene skrutene nechty ani nie su pekne, nech je na nich hoc aj kilo laku a umelecke obrazky... ja si na leto nechavam dlhsie nechty na nohach, nech je co lakovat, ale to je proti zime rozdiel len par mm... :-)

ale v tom druhom linku su niektore nechtiky celkom pekne :-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v tom druhom linku sú vzory tých aj normálnejších - je to vzorkovník nechtárok ... vybrala by som si bez problémov : )

 

ale týchto tyrannosaurovitých je po celom nete pekné množstvo, až som sa teda snažila vybrať len také ukážky, zo všetkého niečo ... lebo akosi dokážem pochopiť aj ostne v hlavách, maximálne spí opatrne ... ale na tých pazúroch musí chodiť ! :)

 

a neviem si predstaviť, čo to spraví, keď nebodaj zakopne .... lepšie povedané nechcem si predstaviť, alebo si ten nechet nechtiac vyvráti ...

alebo jej niekto naň stúpi ! :o

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

asi sa zhodneme na tom, ze nalakovane upravene nechtiky su krasne, ale toto je hnusne a neprakticke... na rukach som nosievala dost dlhe nechty, ale vzdy vlastne... tieto dlhe a spicate umele sa mi moc nepacia...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keď som videla kdesi prvú takú jemnú nožičkovú nechtovú kreáciu, myslela som si, že aha, recesia, no dobre ... :)

ale toto už nie je recesia, toto jednoducho nechápem ... mali ste už zarastený nechet ? mne sa raz stalo, že som zle ostrihala na malíčku, a zostal trochu dlhší, a pekne mi porezal, doslova porezal vedľajší prst ...

aj preto nechápem ... už len s tým chodiť ... v noci sa zaprie do prikrývky, ide, musí dávať pozor, aby mala dosť priestoru pred sebou, lebo nechty idú pred ňou ... no nechápem :)

 

ano, asi sa zhodneme, v tých vzorkovníkoch sú skvelé jemné kreácie a sety, dalo by sa vybrať ...

nikdy som svoje nechty na rukách dlhé nemala, mám krehké nechty, a lámu sa ...

a videla som na druhej strane zopár zanedbaných gelových a kdejakých nechtov od nechtárok, vyzeralo to desne, keď to vyrastalo ... ináč to vyzerá, starať sa o to pravidelne, ale keď nie, brrr :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jogging tabu, príliš blízke stretnutia tabu, riziko ublíženia na zdraví druhej osobe ... presunulo ... pre mňa sa to rovná tým metrovým nechtom na rukách, nepraktické, zbytočné, zaťažujúce, a ešte sa o to musíš furt starať, a opatrne našľapovať ... jáj ... zlaté tetovanie ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nechcem byť zlá ... ale vyzerá to strašne ...

ale zrejme ju má kto umývať a obskakovať, a nechcem vidieť čo sa deje keď potrebuje utekať na záchod ... ináč by polovica svojho ja pošla asi hodne rýchlo :innocent:

keď musíš, tak musíš, ale odtál potál ... ach ach ... nie že ju ohrozujú choroby, zrejme je chorá, ale už pomaly tridsať rokov, to je dosť dlho aj na obsesie a kompulzie ... -_-

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ked si pozries video, tam ukazuje, ako sa o seba stara, aj na WC... ani me nenapadne, ze by som si dobrovolne takto stazovala zivot... vzdy som mavala nechty len take dlhe, aby som este dokazala manipulovat so sosovkami - ked som mala problem vybrat sosovku z oka, hned som nechtiky skracovala :-) aj tak byvali podla niektorych az pridlhe.... :-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov