Skočiť na obsah

Najobľúbenejší žáner filmov


Sniper

Najobľúbenejší žáner filmov  

39 členovia hlasovali

  1. 1. Čo za žáner filmov radi pozerávate?



Odporúčané príspevky

podla mna sa pise "typ" ked je to kind a "tip" ked je to tip.

 

mam rad dobre horrory. nie ani tak koli strachu, ale skor koli scenografii a kompozicii.

 

vo filmoch nemam rad stastne konce, lebo su banalne, fadne, identicke, lahke .. kazia umelecky dojem. horrory ich mavaju zriedka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak som to dobre napísal :lol:

 

Je to ťažký výber, ešte si to premyslím, ale určite sú tam horory, sci-fi, skutočné príbehy... aaa komédie som zabudol pridať :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Akčné, a hlavne s autami.

 

Fast and Furious, 2fast 2 furious, japonský Ignition, Bikers, Ohnivé kola a taktiež seriál Kobra 11 :)

 

Ale fajn sú aj sci-fi

 

Star Wars, Star Trek, Event Horizont, Space Odysey a seriál Galactica :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

(RoSo zabudol si hlasovat : )

 

edit: resp niekto zabudol hlasovat. statistika ma tym vacsiu vypovednu hodnotu, cim vasci je rozsah statistickeho suboru. ziadam prispievatelov, aby nezabudli HLASOVAT

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Určite? Ja som hlasoval za akčné, som o tom presvedčený. Ale šak možem ešči raz.

 

 

Edit: Už nemôžem, tá možnosť sa mi už neukazuje, takže som predsa len predtým hlasoval.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hm, tazko povedat...mam rada mystery (neviem ako by to bolo v slovencine? take tajomne, zahadne :lol:), drama, thrillery, ale aj komedie, romanticke...co najviac, tazko povedat :)

 

mozeme hlasovat len za jeden? :)

 

dala som thrillery nakoniec, mam rada ked je to napinave od zaciatku do konca ;)

 

ale asi uplne najradsej mam take pri ktorych treba aj rozmyslat, nie len pozerat ;) to je aky zaner? ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

LEG

 

podla mna to nie su kriminalky, aj ked k nim mozno maju blizko...skor obsahuju nieco tajomne, zahadne, ako napr Siesty zmysel alebo Mulholland Dr. alebo Vertigo, praveze to ma skor blizsie ku thrilleru nie? lebo kriminalky vo mne evokuju skor ze sa stane nejaka vrazda (alebo nejaky zlocin) a niekto to vysetruje a na konci filmu sa dozvies meno vraha...

 

asi je to len slovo na blizsie popisanie zanru filmu :lol: lebo samozrejme aj krimi moze byt mystery, ale som tym chcela povedat, ze mam rada ked je tam nejaky ten prvok zahadna, tajomna..:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Andulka;

 

nj uz viem co myslis.. take mam rad aj ja. Fight Club, The Others .. :lol:

 

frasa.. stale je to v tej ankete nejako nerozhodne :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ... trošičku sa to v tej ankete "rozhodilo" :lol:

 

vybrať len jeden je trochu ťažké... už len preto, lebo vo výbere hrá veľkú úlohu momentálne rozpoloženie, nálada, smútok, či radosť .... okrem "bláznivých komédií" ... tie nemusím.... drámy občas, musím mať výnimočnú náladu, aby som zniesla drámu ...

dobré krimi a dobrý thriler s trochou tajomna, s kvapkou psychológie, dostatočne strhujúci dej, a neuspávajúci spád...

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

rozhodoval som sa medzi drama a triller, dal som triller ale je to 50:50

v minulosti ma bavili komedie a akcne a horrori no uz som asiz toho vyrastol :)

ale ak je nuda nepohrdnem nicim okrem telenoviel :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja si rada pozriem rozne dokumenty, co sa hlavne "fauny" tyka :cat: hihi, dalej dokumentarne filmy o jednotlivych narodoch a naj o Egypte a jeho historii

dalej milujem horory....rada sa bojim, a este radsej ked sledujem horor sama v byte, vsade tma... to je to prave orechove :lol:

a samo, ze si rada pozriem nejaku blaznivu komediu, najradsej s kamoskami...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov