Skočiť na obsah

Vzťah k sexu, kedy začať a či vôbec začať ...


Bronto

Odporúčané príspevky

Najlepšie nikdy, lebo sex je úplný nezmysel.

mozes mi vysvetlit preco mas taky nazor? hmm? :lol:

vsimla som si uz taketo nazory na PF,ale nikdy som nebadala po tom,preco si toho nazoru

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cizy

 

Ja si nepotrebujem užívať, od tejto túžby som oslobodený.

 

Axel Wers

 

Nech robím, čo robím, mne to nejak na mozog neudiera. Alebo áno?

 

Nokia 6230i

 

Ani nevieš, čo by som za to dal, keby som nevznikol. Ale keď sme pri tom, keks, ktorého cieľom je plodenie detí, zmysel má, no rekreačný sex, to nie. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bronto

zmysel?

 

Ja si idem v blizskej dobe kupovat novy mp3 player... aky to ma zmysel??? No, len ten, aby som sa cestou do, a s prace nenudil. Nic viac... nezlacnie chleba, nespasim energeticky problem ludstva...do vesmiru tiez nepoletim.

 

 

Podobny vyznam ma aj sex... je prijemny, a to daleko prijemnejsi ako hore spominany mp3 player :lol: ... a este k tomu je dokazane ze pravidelny sex ma priaznive ucinky na organizmus.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nokia 6230i

 

Čo bolo na tom, čo píšem, také, že by som mal navštíviť psychológa?

 

Darkman

 

Nuž, ten mp3 player má na rozdiel od keksu zmysel. Hudba, tá obohatí ducha a to o sa kekse asi povedať nedá.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel Wers

 

Nech robím, čo robím, mne to nejak na mozog neudiera. Alebo áno?

nemyslel som konkrétne teba, ale poznám osobne také prípady.

 

To u nás v lochu máme takého týpka, no nič moc, baby ho nechcú, pomaly každú by volal na rande ale nikdy z toho nič nie je, a na tom chalanovi to vidieť :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hmm mne to neprijde moc zaujimave

sorry, ale ak niekto silene propaguje svoju teoriu ze sex je nezmysel a pritom pre 98% ludi zmysel ma, tak neviem v kom asi tak bude chyba

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je to zaujímavé z jednej strany preto, lebo o asexualite sa v posledných rokoch hodne hovorí ...

z wikipedie :


Existuje několik modelů a pohledů na asexualitu. Jeden byl vyvinut Stormsem (1980). Ten definoval heterosexuály jako jedince se silnou přitažlivostí k opačnému pohlaví, homosexuály ke stejnému, bisexuály k oběma a asexuály k žádnému.

 

okrem toho s názorom, že keby sa úplnou náhodou práve tá jedna spermia nedostala na svoje miesto, ale nejaká iná, tak by som tu jednoducho nebola ... som sa v jednom čase stotožnila aj ja ...

pre jednu , alebo kvôli jednej záležitosti som mala raz jedno obdobie ... keď som chcela nebyť ...
nebola by som, a vôbec by ma to netrápilo, lebo by som vôbec nevedela, že nie som ... :lol:


ale teraz ja odbieham mimo ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bronto

nie si náhodou kňaz, alebo čosi také?

 

vážne nerozumiem ľuďom, čo aspom občas netúžia po sexe... veď sex je priroodzená súčasť života... prirodzený spôsob rozmnožovania... prirodzený spôsob zábavy a ukojenia svojich vášnivých túžob... prirodzená súčasť lásky... ja tomu fakt nerozumiem :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nech robím, čo robím, mne to nejak na mozog neudiera. Alebo áno?

Udiera.... minimálne v tom, že o tom musíš stále písať. Čiže ti to neni zase až tak jedno ako prezentuješ.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

... minimálne v tom, že o tom musíš stále písať. ...

nečítala som nič podobné na susednom fóre, asi som tomu len nevenovala pozornosť...

 

 

nemôže to byť naopak ? že v tejto našej spoločnosti, kde sa neustále o sexe hovorí, píše, debatuje, v každej možnej forme, množstve a zostave, sme asexualitu ešte neprijali a je pre nás nepochopiteľná ...

 

rovnako ako potrebovali homosexuáli prezentovať sami seba a vlastne sa ospravedlňovať za to, že sú, aj asexuál môže cítiť potrebu vysvetliť a hovoriť ... práve preto, že všade okolo sa hovorí o sexe ...

 

je to trochu zmätené, čo píšem, ale je to podobné : keď tí, ktorí píšu veľa o tom, že im sex chutí, ten , komu nič nehovorí, píše o tom , že mu nič nehovorí ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Darkman

 

Akože ten sex obohacuje ducha? Popíš presnejšie.

 

Nokia 6230i

 

Nie je v poriadku? Nuž keby som nevznikol, mal by som určite pokoj a keďže by som neexistoval, tým skôr by ma netrápilo, že nie som (game to tak pekne napísala).

Ja tu nič nepropagujem, len vyjadrujem svoj skromný názor. Aký má teda sex (okrem toho, že pobaví chudobu a je nutný na plodenie detí) hlbší zmysel?

 

arwiel

 

Nie som ani náhodou kňaz, ani nič také.

Ja po ňom občas túžim, ale potom sa nad tým zamyslím a spýtam sa: Načo?

 

fiore

 

O sexe nepíšem stále, ak si si nevšimla/nevšimol. Tým, čo píšu o ňom podstatne viac (a takých tu je), to na mozog neudiera?

 

game

 

Ajajaj, to som označený nejako priskoro za asexuála, či nie?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game

 

Ajajaj, to som označený nejako priskoro za asexuála, či nie?

 

nie ... nebol si "označený" ...

pretože som nie veľmi dávno čítala jeden článok o asexualite, vlastne pre ľudí, pre ktorých sex znamená oveľa viac, som to uviedla ako fakt, že ľudia, ktorí nijako výnimožne netúžia po sexuálnych zážitkoch, existujú ...

 

a napísala som aj, že je to celé hodne komplikované ... / v tom článku sa okrem iného písalo aj o dobrovoľných asexuáloch ... nie je to také jednoznačné a priamočiare ... /

a myslím, že sa raz zbavíš toho pocitu "nebyť" a "necítiť" a bude to celé iné ...

 

 

 

/ keď sa s tým človek zžije, že tu nemusel byť, je to vlastne celkom lákavá predstava ... niečo ako absolútne NIČ ... len realita prebudí ... znovu treba vstať a žiť /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bronto

naco pozerat filmy?

naco citat knihy?

naco chodit na prechadzky?

naco stravit vecer s kamaratmi?

naco si ist len tak zajazdit ked je pekne pocasie?

naco si zahrat nejaku hru na pc?

naco hrat spolocenske hry?

naco diskutovat na fore?

naco, naco, naco

nic z toho nieje nutne potrebne k prezitiu, ale dokopy robia zivot krajsi, tak isto ako sex

tak nato

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov