Skočiť na obsah

Odporúčané príspevky

Zverejnené

Ja vatšinou počúvam rádio v aute ale nemám oblúbenú stanicu lebo max 15-20 hitov točia dookola žiadna zmena.

  • Pridať bod 1
Zverejnené

tiež počúvam rádio už veľmi dlhé roky len keď ideme autom.

kedysi v detstve sme mali doma rozhlas po drôte, to bolo v každej domácnosti, na svoju dobu skvelé programy a išlo to prakticky stále, to po ulici s a z domov z každých susedov trebárs v sobotu poobede ozývali osvedčené relácie, pri ktorých ľudia v pokoji dorábali sobotňajšie roboty, alebo už odpočívali...

 

u nás doma sme mali rádio, bolo pustené zriedka, ale bývali už aj po sametovej rádiá, kde išli hodnotné programy... o knihách, čítanie z kníh, dobrá hudba... potom sa rádio pokazilo, potom sme prestavovali polku bytu, a akosi na rádio ani nezostalo miesto ani čas ani nechýbalo, tak už rádio nejakých 17 rokov doma nie je, a nechýba.

 

rádiá na nete mi nenapadne ani hľadať, ani zapnúť, tam si radšej pozriem moje vybrané seriály, a pri ceste autom mi z rádia akosi stačí to, čo počujem... mám pocit, že skladby sa točia dokola, pocit asi ako boss, niekedy mi nepasuje ten príliš domácky humor ľudí v rádiu, niekedy šialené súťaže, a meníme rádiá, nie často, ale prelaďujeme, ale aj tak je to na jedno brdo... akosi nechýba.

 

možno keby som sa do toho pustila a našla niečo, čo skutočne zaujme, ale ee. nechýba.

Zverejnené

vzdy pri ranajkach a pri veceri je pustene SRO1 (cize RTVS); niekedy este neskoro vecer pocuvame Nocnu pyramidu. Byvaju tam zaujimavi hostia. Napr. dnes bude Jirka Černý, legenda česko-slovenskej hudobnej žurnalistiky.

 

V aute podla nalady, ale v zasade prehadzujem medzi SRO1, VLNA a ANTENA ROCK (to posledne najma pri dlhsich nocnych cestach - zvysuje adrenalin, pozornost a rychlost ;) )

Pri praci na kompe mi skoro vzdy nieco hra, ale obvykle si vyberiem nejaku muziku z disku. Ale bohaty je aj vyber internetovych radii, alebo programov, ktore mi vyhovuju - napr. na ceskom iradiu. Schvalne si mozete vyhladat v archive relacie ako Kulata muzika alebo Folkovy antikvariat. Pripadne Radio jazz.

  • Pred 11 mesiacmi...
Zverejnené

Najnovšie mi v aute hraje radio jazz. Tak nejako prirodzene splynie s jazdou. 

 

a radio Litera to je výborne. Veľa hovoreného slova, teda skoro všetko. Plno čítania na pokračovanie, to milujem.  Teraz chodia "Ostro sledované vlaky" od Hrabala.

Minulé leto v takom čase, keď som chodievala domov z roboty išla "Sága rodu Forsytovcov" aj " Život bez konca"  od Švantnera.  Tak som ostávala sedieť v aute pred garážou, aby som to dopočúvala do konca.  

  • Pridať bod 1
Zverejnené

Najnovšie mi v aute hraje radio jazz. Tak nejako prirodzene splynie s jazdou. 

 

a radio Litera to je výborne. Veľa hovoreného slova, teda skoro všetko. Plno čítania na pokračovanie, to milujem.  Teraz chodia "Ostro sledované vlaky" od Hrabala.

Minulé leto v takom čase, keď som chodievala domov z roboty išla "Sága rodu Forsytovcov" aj " Život bez konca"  od Švantnera.  Tak som ostávala sedieť v aute pred garážou, aby som to dopočúvala do konca.  

 

jemine, v mladosti som milovala čítanie na pokračovanie, ale aj dramatizované čítanie. Rada som počúvala rádio. teraz na to ani moc nie je kedy, iba ak ráno. Čo Flinstone naladí. 

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov