Skočiť na obsah

Aké knihy máte rozčítané?


Andulqa

Odporúčané príspevky

  • Pred 2 týždňami...

Kludne si to precitaj ma to len 240 stran :lol:

Ale tak zhruba zopar : neustale prepinanie televiznych kanalov, citanie na zachode, mlcanie, pitie mlieka a dzusov rovno z krabice, nezaujem o citove rozhovory, obzeranie sa za inymi (samozrejme zenami ) , listovanie playboya, nechut k nakupom, naopka prilisnu chut k alkoholu, nekonecne sledovanie sportovych prenosov, frflanie..... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nezaujem o citove rozhovory, obzeranie sa za inymi (samozrejme zenami ) , listovanie playboya, nechut k nakupom, naopka prilisnu chut k alkoholu, nekonecne sledovanie sportovych prenosov, frflanie....

a?

 

to je akoze nejaky problem?

 

a ked je tak to je problem zien, nie nas, neviem preco by som sa mal bavit o citovych veciach ked ma to nezaujima.

 

tiez nenutim sa nijaku zenu so mnou rozpravat o autach a lige majstrov

 

nekonecne sledovanie sportovych prenosov

nekonecne sledovanie telenoviel a dalsich utraprimitivnych serialov

 

obzeranie sa za inymi (samozrejme zenami )

vzdychanie nad fesacikmi z plagatov a filmov

 

listovanie playboya

listovanie evy, emmy a dalsich primitivnych casopisov

...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

gee ...

- ked kukam telku, tak ma skor vytaca mama so sestrou, co prepinaju v jednom kuse

- nemlcim, skor ta bude boliet hlava z kecania

- na wc necitam uz cca 3roky

- mlieko pijem z pohara

- citove rozhovory mozu byt

- playboya som nevidel od svojich 8 rokov

- sport pozeram raz za 2tyzdne 2hodiny v nedelu od marca do oktobra, a okrem toho MS v hokeji

- za chlapmi sa obzerate aj vy :lol:

 

 

ta ja som asi zena

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

wink to co tam je je prachsproste generalizovanie, ako by nejaky chlap napisal knihu ze vsetky zeny su cholericky, posadnute nakupovanim a uderene do sprostych tv serialov...

co tiez nieje pravda

 

takze tak :lol:

 

a spat k teme... normalnu beletriu som uz dlho necital, nejak sa mi uz nechce, volakedy som za tyzden 5 knih precital :) teraz akurat mi na pracovnom stole lezi

Naucte se SQL za 21 dni ... dobre veci sa tam daju najst :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nuž áno ... Emma Tekelyová objavila koleso :lol:

 

xy serióznych výskumov a stáročia praxe zo spolužitia aj odôvodnili, prečo vo svojich prejavoch a zvykoch nie sme rovnakí ... okrem toho to neplatí vždy a všade, ani nemusia byť muži z Marsu a ženy z Venuše ... ;)

 

Emma Tekelyová, výskumníčka, psychologička, moderátorka, spisovateľka ... nj :)

 

prajem príjemné čítanie, už padám :)

 

 

 

btw. cizy, toto s feminizmom nemá veľa spoločného, feminizmus a genderové hnutia sú hodne tvrdšie záležitosti ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a?

 

to je akoze nejaky problem?

Ved netvrdm, ze to je problem. Len vravim , ze ma pravdu. Jasne, ze podobne veci by som uz ozaj tolerovala, zasa nechcem nikoho drzat pod papucou :lol:

 

a nevravim ze vsetci. Len 99% :) asi je tu nieco z toho zvysneho percenta...

 

Inak kniha docitana ;) Dalsia: Daniel Silva - Majster vrah. (no uz ma zasa chyta knizna mania :) )

 

 

edit: Heh cizy keby si ju cital bol by si rad... az prilis vas tam niekedy obhajuje a chvali ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nuž áno ... Emma Tekelyová objavila koleso :lol:

ona ho neobjvila len ho obkreslila a prizivuje sa na nom>proste nasype si do svojej knihy vsetky tieto clicheovite furt dokola omielane veci, nad ktorymi sa zeny pousmeju a povedia si >och sak presne tak<a potom vsade hovoria aku fajn knihu citali..................................a emma tekyolyooloyvyaoalooaoya ci ako sa vola si moze kupit za zarobene peniazky svoj oblubeny parfem aby mohla tych "strasnych muzov" balit

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

ááááááá ja mám do piatka prečítať Alžbetin dvor od Jašíka, dokelu /nebyť jedného predmetu, na ktorý sa mám naučiť polovicu maturitných otázok, tak stíham/

 

ááááááá

 

no tak asi v noci idem na to

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kniha Zmluva - na meno autora si teraz nespomeniem, je to nejaky pravnik. Dej sa toci okolo prebratia jednej firmy druhou, pricom zo sumy uvedenej v zmluve zmizne niekolko nul, takze transakcia nie je miliardova, ale len v statisicoch. Pekny pruser, ktory treba na niekoho hodit.

 

Btw. ja som cital Hebrejsko - Nemecky, Nemecko - Hebrejsky slovnik :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov