Skočiť na obsah

Aké knihy máte rozčítané?


Andulqa

Odporúčané príspevky

Mama mi tiež veľmi odporúčala Frýbovu - Z neznámych dôvodov ale akosi neni čas sa pustiť do iných kníh

 

Kramerovcov dnes zvládnem pokiaľ ma nebude nut otravovať dlho :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Barbara Hand Clow - Mayský kód

Úžasná kniha - odporúčam všetkých, ktorých zaujíma Mayský kalendár, zrýchľovanie času a všetky veci okolo toho.

 

Jostein Gaarder - V zrkadle, v záhrade

Tento príbeh mi vyráža dych; je to kniha, ktorú máte prečítanú za pár hodín, ale stojí za hlboké zamyslenie...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Momentálne mám rozčítanú Khady a jej knihu Zmrzačená a Pravdivé príšerné príbehy od Egona Bondyho (ďakujem, dead).

Tá prvá rozpráva príbeh Senegalčanky Khady, ktorá dlhé roky bojuje proti zmrzačeniu afrických žien vyriezkou a ich týraniu v polygamnom manželstve. Kniha sa číta dobre, je napísaná ľahkým, zrozumiteľným štýlom, ale jednotlivé fakty odhaľujúce krutosť afrických žien a mužov vo mne vyvolávajú pocit úplnej bezmocnosti.

Tá druhá knižka je súhrn krátkych hororových príbehov s veľmi humorným ladením - skvelo sa to číta a človek sa občas výborne nasmeje. Príjemná oddychovka. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

uz som v tretine terryho prattcheta - magicky prazdroj

zatial skvele :lol:

 

magicky prazdroj je vyborny, potvrdzujem..

 

Alois Jirásek - Staré pověsti české

tie som citala uz davnejsie, su dobre..od Jiraska su ale vyborni Psohlavci, to je moja srdcovka :)

 

ja este stale citam Hellera

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Leslie L. Lawrence – Sindzse szeme

 

Philipp Vandenberg – Sixtínske sprisahanie

cat filozofka :lol:,

vždy sa zabudnem spýtať, či máš tieto dve už prečítané a aký je tvoj verdikt

tá prvá ma zaujíma čiste z osobných dôvodov, tá druhá všeobecne, lebo sa tu na ňu dosť rozchádzajú názory :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov