Jump to content
 • Blog Statistics

  172
  Total Blogs
  524
  Total Entries

Linkman's Blog

 • entries
  9
 • comments
  5
 • views
  45,230

Návod na použitie človeka


Linkman

501 views

 Share

Predstavte si, že by sme aj my ľudia museli mať svoj vlastný návod na použitie. Dnes v pretechnizovanom svete, kde pomaly aj počítačova myš ma svoj návod na použitie (ako keby som to nevedel, chytím do ruky a hýbem s ňou) si neviem presne predstaviť ako by to asi vyzeralo kebyže aj my ľudia by sme museli mať vlastný návod na použitie človeka. No pokúsim sa niečo stvoriť, zlepiť pár slov a vytvoriť tak predstavu návodu na použitie človeka. Podľa mňa by to mohlo vyzerať aj nejak takto:

 

Gratulujeme vám, že ste si kúpili náš výrobok "človek". Všetky naše výrobky prechádzajú náročnými testami a špičkovou výstupnou kontrolou. Zoznamte sa so svojim novým "človekom".

 

1) Ovládanie je hlasovými či textovými príkami.

2) Aby ste mohli vášho "človeka" používať, musíte mu dodávať pravidelnou stravu, inak môže dôjsť k mechanickému poškodeniu a následne do úplného zlyhania.

3) Prvý hovor - Povedzte vášmu "človeku" ako sa volá. Keď sa mu to nebude páčiť, naznačte mu dôrazne kdo je tu jeho pánom do 18 rokov (mimo USA) 21 rokov (Usa, Canada)

4) Kľudný stav - Pokiaľ je váš "človek" v kľudnom stavu tzv. spí (sleep mode), nerušte ho. Pozor netreba si popliesť pojmy! Chcete s ním spať tzv. sex, musí byť v aktívnom stave. Aktivácia režimu sex - masáže mezi dolnými končatinami. Pokiaľ vlastníte model "žena" - masážou kdekolvek.

5) Dalšie funkcie - váš nový "človek" bude robiť všetko čo mu prikážete, i keď len málo z toho sa mu bude páčiť. Pozor na predčasné opotrebovanie alebo mechanické poškodenie. Na takýto výrobok nebude uznána záruka!

6) Váš "človek" je nízkovýkonové zariadenie a vyhovuje všetkým platným predpisom a normám.

7) Ste zodpovedný za prevádzku svojho "človeka". Aby nedošlo k ujme na zdraví niekoho iného alebo aj vášho dodržujte všetky bezpečnostné inštrukcie a zoznamte s nimi tiež každého, komu vašeho "človeka" požičiavate.

Prajeme vám veľa radostných zážitkov s vaším novým "človekom".

 Share

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy