Skočiť na obsah

Na čom momentálne pracujete?


Sniper

Odporúčané príspevky

na fakultu podnikatelsky plan. ale vobec sa mi nechce. dufam, ze kamaratom sa s tym darilo lepsie nez mne, lebo neviem, ako to bude vo finale cele vyzerat :) idem zavolat malej macicke :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 453
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    41

  • game

    41

  • Vilma Flinstonova

    33

  • alarm

    22

  • Pred 2 týždňami...

este nepracujem, ale uz zacal tento smrtelny mesiac, kedy ma caka kopu seminarok a zadani porobit, uz na stvrtok mam jedno, rad by som to spravil uz dnes nech mam pokoj, ale zas to dopadne tak ze ani nezacnem urcite

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja by som tiež mal začať pracovať na mojom skúškovom, ktoré začne o mesiac :lol:

Ale ako poznám tú svoju lenivosť, veľa roboty v novej robote a málo času na ostatné, tak ešte aj za ten mesiac si budem hovoriť že už by som mohol začať... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

mam za sebou spravenie testov z nemciny

 

teraz ratam priklady...ako sa prerozdeluje zisk pri spolocnostiach ako sro, a.s, komanditna, ticha spolocnost..jaj, keby tie miliony, co hadzem do kalkulacky, boli moje :)

 

a este ma dnes caka ucenie sa Vseobecnej Ekonomickej Teorie...na zapocet..a to ma potom o polnoci asi uz zabije :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

po dlhej dobe upratujem izbu :lol:

a musim si k jednemu projektu spisat dokumentaciu tak aby to pochopili aj ostatni kolegovia, lebo teraz ako to mam spisane, sa v tom vyznam akurat ja co ale nieje gut, ked na tom projekte budu z tych materialov robit viaceri :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

idem pisat pripravu do skolky, teraz dva tyzdne ucim, mam suvislu prax...zajtra mame telesnu :lol:

 

a inak mam toho vyse hlavy nic nestiham, vo stvrtok ideme do Kosic, babka ma 80tku, tak ideme gratulovat, musela som kvoli tomu aj ozeliet vikedn v prahe pretoze ucit sa, pisat seminarky, piect, kupovat darceky a ist do kosic a este aj do prahy, nemam cas :)

 

uz nech je 19. decembra, potom konecne vypnem :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol: to áno ... oblohy sú nádherné

občas ich len tak namaľujem, častejšie fotím ... niečo na fotenie je dnes po ruke takmer vždy ...

nekonečne premenlivé

 

[gallery=image]1410[/gallery]

 

 

a čo teraz robím ... hľadám oriešok :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doteraz som spracovavala do skoly info o EU, Kodanske kriteria, o EMU, Maastrichtske kriteria, stav inflacie, nezamestnanosti, platobnej bilancie, statneho rozpoctu, atd...a staci mi, o 5 hod vstavam na zapocet z Wirtchaftsdeutsch :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

od rana lietam po fakulte s hrbou papierov v ruke, ktore predstavuju nasu celosemestralnu umornu pracu z dvoch predmetov. okrem toho, ze sa mi to konecne podarilo zosumarizovat, vytlacit a odovzdat, som dnes nespravil nic uzitotocne. totiz na zajtra, kedy mam skusku z Projektoveho managementu a prezentaciu z Analyzy a riadenia portfolia. najhorsie je, ze v zapoctovom obdobi nic nestiham poriadne a musim robit jedno na ukor ineho.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov