Skočiť na obsah

Na čom momentálne pracujete?


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 453
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    41

  • game

    41

  • Vilma Flinstonova

    33

  • alarm

    22

  • Pred 3 týždňami...

Od zajtra by som mal pracovat na dalsom clanku, ale je otazka, ci sa najdu financie na jeho ujatie a ci sa vobec ujme myslienka, toz taky je plan, ak nie, tak pokracujem v dizertacke.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Rozmýšľam, čo ideme zajtra spievať, kde dám gitaru, či ju vôbec vziať, ako stihnem školu (sa mi toho moc nakopilo), checkujem tu VŠ, vyberám fotky na súťaž a rozmýšľam nad témou poviedky, čo musím napísať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja sa uz od januara chystam spracovat penazny dennik a vypisat danove priznanie je 13,3, a este som ani nepipol ale hadam cez vikend by sa uz patrilo. kua ked ja mam furt dolezitejsiu robotu. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pracujem na mojej bakalarskej praci....som si pekne zavarila, veducim mi bude priamo sam velky rektor :lol:

mam pobehat cesku republiku a dokladne sa zamerat na prilev zahranicnych investicii do cz krajov...

sakris... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mrte, mrrrte... az tak vela ze nestiham nic :lol:

momentalne riesim demografiu, dnes dostanem dalsie zadanie

potom kreslim mapu europy a slovenska a vcera som dostal dalsie 2 zadania (ČSR v 1930 a Rusko 1850)

a aby to nebolo vsetko, este musim behat po miestnom urade a zhanat vsakovake tajne dokumenty na verejnu spravu... samozrejme spracovat...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

normalne vam zavidim tolko starosti ja som dnes pracoval na tom ako byt o 14 hod doma zbalil som si udice a sup ho na ryby. super doporucujem. je perfektne prist o 19 domov odpocinuty. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak hlasim hotovo za 4 hodiny som spracoval cele vlanajsie uctovnictvo a vypisal danove priznanie a to s takym uspechom ze ani dane nemusim platit ja som asi sikovny asi si za jeden nalejem. da si niekto so mnou ? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chystam sa zastavit v kniznici Slovenskej Academie Vied v nadeji, ze tam maju tyzden slovenskych knih. lebo ked tam pridem a budem musiet zahlovat trojciferny ucet, tak ma asi porazi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak hlasim hotovo za 4 hodiny som spracoval cele vlanajsie uctovnictvo a vypisal danove priznanie a to s takym uspechom ze ani dane nemusim platit ja som asi sikovny asi si za jeden nalejem. da si niekto so mnou ? :lol:

No však daňové priznanie si preto sami robíme aby sme nemuseli dane platiť :)

 

 

Ja si asi pôjdem dokončiť zopár webových stránok aby boli validné...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak a uz som zase na faculte a so spoluziakmi vo vypoctovom stredisku cosi dokoncujeme. dnes je taky ubehany den, ze na jeho konci by som za normalnych okolnosti asi hned odkvacol na vankusik, ale nemozem, lebo na zajtra je este more prace na marketing a zase to vidim tak, ze s tym skoncim tak o stvrtej nad ranom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov