Skočiť na obsah

Na čom momentálne pracujete?


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Pred 2 týždňami...
  • Odpovedí 453
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    41

  • game

    41

  • Vilma Flinstonova

    33

  • alarm

    22

Momentálne relaxujem a počúvam hudbu, ale už zajtra sa budem musieť oholiť, dať sa ostrihať, doručiť výpoveď a podpísať zmluvu, aby som mohol v piatok nastúpiť do novej práce.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

Snažím sa zosúladiť ľudí na brigádu, nájsť ten správny čas, aby to vyhovovalo všetkým. Nemám problém naplánovať veci pre seba, ale keď musím brať ohľad na ďalších, je to ťažšie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no, prave som som si zadefinoval DataGridTableStyle v xsd subore, vygeneroval class v c#. Momentalne pracujem na parsery, ktory mi z .xml vytvoreneho podla toho stylu zbuduje DataGridTableStyle objekt, na ktory nasledne nabindujem dataset zo servera :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Preventívnu zdravotnú prehliadku mám už za sebou, tak som sa pustil do vyplňovania personálneho dotazníka.

A neskôr budem musieť dokončiť mapovanie Veľkých Kapušian.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Ak by sa niekomu zdalo že zakladám témy ako šaľeny tak sa nemýli., Zo starého fóra kopírujem témy o FS čo si myslím že by sa ešte hodili. Mám zlé tušenie že staré fórum bude čoskoro vyhadzovať hlášku 404 Not Found.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

zaujimalo by ma ake musia v kupelni nastat podmienky aby z teplej/horucej vody stupalo strasne vela pary a aby to vyzeralo ako v kupeloch, niekedy sa mi to darilo, ale uz som zabudol ako som to robil. V kupelni mam aj okno.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja sa musím ísť vykvákať, aby ma pustili na sviatosť birmovania :) No skapem z toho :)

Cestou sa naučím tú ľútosť a bude...A nemám tých hriechov ani tak veľa, a to som si napísala také skvosty ako "Nemodlila som sa ráno i večer." :lol:

 

Axel ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov