Skočiť na obsah

Na čom momentálne pracujete?


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 453
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    41

  • game

    41

  • Vilma Flinstonova

    33

  • alarm

    22

robim akesi zapekane zemiaky a la doll :lol:

tesim tesim, lebo nebyva casto aby som ja varila...takze budu to zemiacky, brokolica, sunka, vela vela syru, a zaliate smotanovo-syrovou zmesou...a zapecene v trube... hmm, uvidi sa ako bude chutit :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...
  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

Na čom momentálne pracujem ?

Na novej susede. :lol:

Ale teraz vážne.

Snažím sa prerobiť si stránku, lebo keď som ju robil tak som zabudol na takú maličkosť, nie každý ma rovnaké rozlíšenie monitora. A hlavne sa konečne tu zapojiť. Už som tu zaregistrovaný dosť dlho a ani jeden príspevok, tak tento je prvý hurá.

Dúfam že Vás nebudem svojimi lapajstvami moc otravovať.

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 8 mesiacmi...

Mám viac rozpracovaných "projektov".Vyjadrujem sa však až k hotovým veciam :lol: .

Posledne som zapracoval na takých stoličkách.Kúpili sme ich v IKEA a boli relatívne drahé.Všetky spoje sú "uviazané" zámkami,či skrutkami.Len jeden spoj (predné nohy - sedačková obruba) je poriešená len tak ledabolo so zapusteným osadením.No proste achilová päta celkom fajn stoličky.Myslím,že je to dobre cielený zámer výrobcu,aby táto časť začala povoľovať po určitom čase,keď už záruka neplatí,ale dostatočne dlho (u mňa cca 5 rokov),aby zákazník nebol až tak nasratý,aby už v IKEA nekupoval.

Chápeme sa ?!? Hej ?!?

Myslím,že takýto výrobcovia majú team psychológov,aby tento čas vedeli presne určiť a potom team remeselných machrov,ktorí určia slabý bod,uzol výrobku - tzv.kazítko (Česi na to majú írečítejší názov - k.u.r.v.í.t.k.o).

Takže,poriešil som to tak,že som si v robote odrezal mosadznú guľatinu pr.5mm,narezal závit a kúpil v HORNBACH-u také zápustné matice.Vyvŕtať diery cez celú stoličku a dvoma takýmito tiahlami stiahnúť nohy k sebe.To bolo tuším poprvé,keď som mal snahu niečie nohy stiahnúť k sebe - he,he :)

Takže ak máte podobný problém,tuto je aj foto,môžte na tom popracovať.Je to jednoduché.

post-1427-1235199810_thumb.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

uprostred mierne uprataného a omytého prachu, pozametanej omietky, kopy náradia, kýblov, sádry, papierov na zemi a presťahovaného nábytku čakám, až zajtra dokončia oknári svoju prácu a môžeme sa pustiť do veľkého jarného upratovania :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na com pracujem?...na tom, ako sa zbavit kolegyne... :)

 

..zbavit v zmysle aby ukludnila svoje povysenecke a dominantne spravanie sa ku kazdemu, kto sedi po pravici a lavici ...

..neznasam ludi co idu cez mrtvoly bez ohladov :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tento týždeň som si všimol,že máme príliš zamrazený mrazák.Pri otvárení dvierok už bolo počuť,ako námraza obmedzuje otváranie dvierok.Väčšinou nás to "potrafí" v zimnom období,keď môžem pri odmrazovaní dať kopu potravín do okna.Ale teraz ? :lol:

Chladnička je rozdelená na samotnú chladničku a dolu je samostatný mrazák.To je OK,ale obe časti sú na jeden kompresor a chladiacu časť som nemal v zámere vypínať,potažmo čistiť.

Tak som to vykoumal tak,že nakoľko mám ešte jeden 60 l mrazák,ktorý nepoužívame,tak ten som včera ráno naštartoval na turbo,večer som tam preložil poživatiny z mrazáku a keď sme šli večer drochmať,tak sa chladnička vypla a spodný mrazák proste otvoril,aby sa ľadovica roztopila a vytiekla.

Teraz ráno som len utrel mrazák,zatvoril ho a naštartoval celú chladničku.Jak sa mrazák zamrazí,tak proste zmrznutiny preložím.

Je ale zaujímavé,ako je dobre izolovaná chladnička.

Mám v nej teplomer,aby som mohol reguláciou držať teplotu 8°C.Ráno,keď som liezol do vypnutej chladničky,tak po cca 6-tich hodinách vypnutia chladničky tam bolo niečo okolo 9°C.No nie je to bombové :) ?!?

P.S.: Keď máme niekedy chladničku poloprázdnu,či dokonca totálne prázdnu,tak ju nazývam ...hladnička

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov