Jump to content

Slota povzbudzoval žilinských hokejistov

Recommended Posts

game

prejav hodný štátnika, jedného z trojice "otcov vlasti" ... :) :lol:

takto sa povzbudzujú hokejisti ... ten chlap nie je normálny ... toto bol vážne schopný niekto voliť ?

:)

Ignatius

A to môžeme byť radi, že Poprad nie je južnejšie - to by (sme) sa mali napočúvať zas aj o Maďaroch v tom motivačnom prejave...

tomassi

Bol to síce preslov medzi hokejistami, toto čo predviedol však nebola motivácia, ale skôr mi to pripomínalo neskutočne skúseného hokejového taktika, ktorý ma za sebou už nejakú tu borovicu

Sniper

Včera som bol na futbale u kamoša, nebyť jeho tak o tom neviem. Dal mi Nový čas aby som si o tom tam prečítal.

Najviac ma však pobavil palcový titulok na nejakej zo zadných strán:

Ktorá špina to nahrávala?!

:lol:

... ale zas netreba zas byť príliš mäkký, lebo potom vyzeráme jak skutočne jak .... :lol:

Jano je svojrázny člen :)

• 2 years later...
lopata555

No až teraz som mal čas si to vypočuť .................. no toľko nadávok v priebehu troch minút som už dávno nepočul ................... .

• 1 year later...
Postarik

Slota prisposobil svoj prejav k prostrediu. Medzi hokejistami sa presne tak vyjadruje. Medzi krasokorculiarkami nie. Politika ma blizsie k hokeju ako krasokorculovaniu.

Postarik

Obcas mame chut vynadat policajtom ci policajtkam. Na rozdiel od Slotu si to nemozme dovolit, ale na jeho mieste by sme mozno konali takisto.

game

rozdiel, majuska,je v tom, že nie všetci sme hajzlíci s poslaneckou imunitou a slovníkom najväčšieho Slováka, vieš ? : )

majuska

postarik to nebolo o policajtoch ale o zenach. Fakt je ze Slota je chrapun na kazdej urovni, ci ide o krasokorcukiarky, policajtky, alebo fanusikov na stadione

Mimochodom, ta policajtka si plnila svoje ulohy, a nedala sa zastrasit tym ze je chrapun, ani tym ze je poslanec.

lopata555

mimo tému

Mimochodom, ta policajtka si plnila svoje ulohy, a nedala sa zastrasit tym ze je chrapun, ani tym ze je poslanec.

bolo mu to nakoniec dokázané či nie ?

tomassi

tu nebolo čo dokazovať

napr. aj taká Hedviga Malinová sa zbila sama,

či nie, či áno, či nie, či . . . ?

majuska

deju sa zvlastne veci v state tomto :-))) tisic malickosti a nerozumiem tomu ako sa daju zapchat usi a nepocut to, zatvorit oci a nevidiet.

dead

Vulgarnost je jednou z mala deviz, na ktore sa SNS moze spolahnut. Hovado budu volit iba hovada a zo spravania predsedu je evidentne, ze nechce prist o ten starostlivo pestovany elektorat. Ospravedlnovat take spravanie bachorkami o tvrdej politickej realite (akoby sportu pre chlapov) je zbytocne. Politika je vec verejna a politik ako verejny cinitel je zodpovedny nielen za stat, ktory svojim mandatom spravuje, ale aj za nazory a verejnu mienku, ktoru ma moznost formovat. Do toho chlievika /v pripade SNS doslova/ spada aj kultura prejavu. Rozmyslam, na co je dobre systematicky vyvolavat nenavist, plut /na ludi/, nadavat a urazat pri kazdej prilezitosti. Asi je to len sposob ako uputat par percent masochistov a dufat ze sa za styri roky nezmenia a budu stale takymi hovadami ako on. Ano som vulgarny, inak by mi nerozumeli.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• game
      By game
      po dlhom období corony sú tu MS v hokeji 2021 (Lotyšsko, 21.máj - 6.jún)
      16 tímov, 64 zápasov

Slovensko má nový tím bez akejkoľvek starej tváre... Ramsay pri kormidle, Slováci odštartujú MS v Rige dnešným duelom proti Bielorusku o 19:15 nášho času.

tabuľky, program zápasov https://sport.aktuality.sk/vysledky/hokej/medzistatny/ms-v-hokeji/program/

• game
      By game
      Majstrovstvá sveta v hokeji 2019 na Slovensku sa konajú 10. až 26. mája 2019.
      Zápasy hostia Bratislava a Košice  -   Slovensko sa predstaví v A-skupine.

maskotom týchto MS bude medveď s jánošíkovským opaskom, ľudia mu vyberali meno a bude to jánošík Macejko...

• game
      By game
      82. Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji v roku 2018 sa uskutočnia v Dánsku, konkrétne v mestách Kopenhagen (Kodaň) v Royal Arena  a v meste Herning  v Jyske Bank Boxen  v dňoch 4. - 20. mája 2018.

zúčastní sa  16 tímov:
      Bielorusko* Česko* Dánsko** Fínsko* Francúzsko* Kórejská republika^ Kanada* Lotyšsko* Nemecko* Nórsko* Rakúsko^ Rusko* Slovensko* Švajčiarsko* Švédsko* USA*   https://sk.wikipedia.org/wiki/Majstrovstv%C3%A1_sveta_v_%C4%BEadovom_hokeji_2018 , https://allevents.in/krnov/majstrovstv%C3%A1-sveta-v-%C4%BEadovom-hokeji-2018-d%C3%A1nsko/1551817644855252#
    • aljak63
      By aljak63
      - NATIONAL HOCKEY LEAGUE 2017/2018 -

Začiatkom októbra 2017 odštartuje jubilejná 100.sezóna najprestížnejšej hokejovej ligy sveta - NHL : National Hockey League 2017/2018! V novej sezóne sa predstaví až 31 klubov - na scénu vstupujú Vegas Golden Knights! Skôr ako sa nám ďalšia sezóna vôbec začne, bude na programe každoročný vstupný draft - NHL Entry Draft 2017 (23./24.jún v Chicagu). Po drafte príde na rad dlhá letná prestávka, počas ktorej sa opäť roztočí prestupový kolotoč a podpisovanie nových zmlúv. V novej sezóne nebudú chýbať ani ďalšie zo série zápasov pod holým nebom (16.12. Ottawa vs. Montreal; novoročné Winter Classic 1.1. NY Rangers vs. Buffalo; a 3.3. Toronto vs. Washington). Koncom januára nás čaká tradičný Zápas hviezd - All-Star Game, ktorý bude hostiť Tampa. Stanley Cup budú túto sezónu obhajovať opäť Pittsburgh Penguins.
    • aljak63
      By aljak63
      ...::: Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2017 :::...

- IIHF WORLD CHAMPIONSHIP 2017 -

Hokejové majstrovstvá sveta budú v roku 2017 hostiť až dve krajiny Nemecko a Francúzsko

MS 2017 privítajú európske metropoly: Kolín - Lanxess Arena (18 500 divákov) a Paríž - AccorHotels Arena (15 000 divákov)

V poradí už 81. hokejové majstrovstvá sveta budú trvať 17 dní - v čase od 5. do 21. mája 2017

Majstrovský titul z MS 2016 budú obhajovať Kanaďania, strieborní boli Fíni a bronz získali Rusi.

Zloženie základných skupín MS 2017

...::: A-skupina (Kolín) :::...
      Rusko USA Švédsko Slovensko Nemecko Lotyšsko Dánsko Taliansko

...::: B-skupina (Paríž) :::...
      Kanada Fínsko Česko Švajčiarsko Bielorusko Nórsko Francúzsko Slovinsko

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy